Videó: Messi az Orlando elleni meccs szünetében kapott össze az ellenféllel

Az orlandói védők nem bántak kesztyűs kézzel Messivel (Fotó: Getty Images)
Mint ismert, a Lionel Messivel a soraiban felálló Inter Miami 3–1-re legyőzte az Orlando City-t és ezzel továbbjutott a Ligák Kupája elnevezésű sorozat nyolcaddöntőjébe. A klasszist az ellenfél gólszerzője, César Araújo az első félidő vége felé lerántotta, s Messi ezért sárga lapot reklamált a játékvezetőnél. A két játékos a szünetben sem higgadt le, s a játékoskijárón lökdösni kezdték egymást, majd a csapattársaik választották szét őket.
A LERÁNTÁS
A LÖKDÖSŐDÉS
Igaz, a világbajnok argentin zseni már ezt megelőzően is fel volt heccelve, a tévés felvételek legalábbis erre utalnak.
Legfrissebb hírek

Milyen tortát kapott Messi a 39. születésnapjára? – fotó
Foci vb 2026
2026.06.24. 18:30

Messi: Folytatom a játékot!
Foci vb 2026
2026.06.24. 10:38
Ezek is érdekelhetik


