NB II: ismét számít a társgólkirály játékára a Békéscsaba szakmai stábja

F. B.F. B.
Vágólapra másolva!
2024.11.10. 08:39
Zádori Krisztiánra ismét számítanak a Békéscsaba első csapatánál (Fotó: hunfoci.hu)
Formahanyatlás miatt majd' egy hónapig nem számított a labdarúgó NB II-ben szereplő Békéscsaba vezetőedzője, Csató Sándor az NB III előző idényében társgólkirályi címet szerző Zádori Krisztián játékára, aki ezen időszak alatt a vármegye I-es csapatban szerepelt – tudta meg a Nemzeti Sport.

A 27 éves Zádori Krisztián az előző idényben 20 találattal az NB III Délkeleti csoportjának társgólkirálya lett, így a csabai szakvezetés méltán bízott abban, hogy a támadó a másodosztályban is folytatja a gólgyártást.

Nos, ez egyelőre nem így történt, a csatár szeptember végéig 7 NB II-es bajnokin kapott bizalmat, de egyetlen gólt sem szerzett. Hullámvölgybe került, s nem megfelelő teljesítménye miatt majd’ egy hónapig csak a vármegyei I. osztályú Békéscsaba II-ben szerepelhetett, ahol azonban megtalálta a góllövő cipőjét, 5 meccsen 11-szer talált a hálóba. Így az előző, Budapest Honvéd elleni mérkőzésen már visszatérhetett az NB II-es első csapatba, sőt, csereként pályára is lépett. Zádori Krisztián az első keret tagja lesz vasárnap, a Vasas elleni bajnokin is.

A csabaiakkal kapcsolatos hír még, hogy Pusztai Andrásnak keresztszalag-szakadása miatt az egész idényt ki kell hagynia, viszont a 17 éves, saját nevelésű Tóth Patrik profi szerződést kapott a klubtól.

A Békéscsaba vasárnap 13 órától a Vasast fogadja az NB II 13. fordulójában.

 

Legfrissebb hírek

Tömeges lökdösődés, boruló játékos: így ért véget a Tatabánya–Csákvár meccs – videó

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:14

Négyszer talált be a feljutásra hajtó ellenfelének a Szeged

Labdarúgó NB II
2025.04.28. 22:00

Meccsenként öt hazai játékos az NB I-ben, csak magyar edzők az NB II-ben – nagy változtatásokra készül az MLSZ

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 20:23

NB II: ráadásgóllal győzött a Kisvárda, bombagóllal a Vasas, a Honvéd simán verte a Békéscsabát

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 20:53

Hiába állt fel kétgólos hátrányból a Szentlőrinc, a Kisvárda a hajrában kicsikarta a győzelmet

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 18:57

A Tatabánya a ráadásban mentett pontot a botrányos körülmények között véget ért meccsen

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 18:45

Nem volt kérdéses a Honvéd győzelme a Csaba ellen

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 18:29

Pontot mentett a szupercsere! Döntetlent játszott egymással a Budafok és a BVSC

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 16:59
Ezek is érdekelhetik