Vasas: „Szeretnénk minél tovább eljutni az El-ben, akár a döntőig is”

2017.06.17. 10:03
Hétfőn derül ki, hogy melyik csapat lesz az ellenfele a Vasasnak az Európa-liga-selejtezők első fordulójában. Az NB I bronzérmese akár a skót Rangerst vagy a lengyel Lech Poznant is kaphatja, Vaskó Tamás ezzel együtt igencsak optimista.

„Szeretnénk minél tovább eljutni, akár a döntőig is, mindenkinek ez a célja, aki elindul az Európa-ligában” – nyilatkozta a Digi Sport híradójának a 12-szeres válogatott hátvéd, Vaskó Tamás.„Szeretnénk minél tovább eljutni, akár a döntőig is, mindenkinek ez a célja, aki elindul az Európa-ligában” – nyilatkozta a Digi Sport híradójának a 12-szeres válogatott hátvéd, Vaskó Tamás.

Korcsmár Zsolt távozása problémát jelentett a csapat számára, de nem sokáig. Csütörtökön Vít Benes érkezését jelentette be a klub, ám a cseh védő még nem edz a csapattal.

„Sok mindent nem hallottam róla. Remélhetőleg erősítés lesz a csapatnak, majd meglátjuk, szívesen fogadjuk, az biztos” – mondta a Sport 24-nek a Vasas csapatkapitánya, Remili Mohamed.

Benes tehát csapatkapitányi garanciát kapott a szívélyes fogadtatásra, ami még felhőtlenebb lenne, ha a jelenleg sérült Berecz Zsombor maradna a Vasasnál – a Hertha, a Genoa és a Ferencváros állítólagos érdeklődése ellenére is.

„A tavalyi év után nem kell sok motivációt adni a játékosoknak, főleg, hogy most az Európa-igában is indulunk. A motivációval szerintem az idén biztosan nem lesz gond” – tette hozzá Remili.

Legfrissebb hírek

El-selejtező: nagy előnyt szerzett a Benfica a rájátszás előtt; Redzicék is nyertek

Európa-liga
2026.08.06. 22:57

El-selejtező: a CSZKA Szófia helye szinte már biztos a rájátszásban

Európa-liga
2026.08.06. 21:09

Dupla Tízes: hány magyar csapat jut rájátszásba Európában?

Európa-liga
2026.08.06. 13:29

Borbély Balázs az egygólos győzelem után: Tudjuk, hol kell javulnunk a visszavágóra

Európa-liga
2026.08.05. 23:27

Corbu góljával győzött otthon a Ferencváros, előnyben a Górnik Zabrze elleni El-visszavágó előtt

Európa-liga
2026.08.05. 22:05

Az UEFA megemelte a küszöböt, csak négy sárga lap után jön az eltiltás

Bajnokok Ligája
2026.08.05. 08:15

Nem az albánok napja volt a két kisebbik európai kupában

Európa-liga
2026.08.04. 23:13

Borbély Balázs óvatos, okos, intelligens játékot vár szerda este a Fraditól

Európa-liga
2026.08.04. 17:50