Női kézi NB I: már most minden jegy elkelt a májusi Győr–FTC mérkőzésre

Vágólapra másolva!
2025.01.14. 11:23
Fotó: Győri Audi ETO KC
Minden jegy elkelt a női kézilabda NB I május 10-i szuperrangadójára, amelyen a „kihívó” Győri Audi ETO KC fogadja a címvédő és listavezető FTC-Rail Cargo Hungariát.

A Rába-partiak kedden a közösségi oldalukon jelentették be, hogy telt ház lesz az összecsapáson, amely várhatóan a bajnoki címről dönt.

Jelenleg a címvédő fővárosiak vannak lépéselőnyben, mivel január 4-én otthon 23–18-ra megverték a győrieket. Utóbbi csapatnak azonban a saját kezében van a sorsa, a Ferencváros korábban ugyanis „csak” döntetlent játszott a DVSC-vel, így ha az ETO minden meccsét – beleértve a rivális elleni májusi találkozót is – megnyeri, akkor visszahódítja a bajnoki címet.

 

Legfrissebb hírek

„Emberfüggő, ki hogy kezeli a nyomasztó légkört” – Szalai Attila a Fenerbahce–Ferencváros EL-meccs előtt

Európa-liga
37 perce

Az El-ben sokkal visszafogottabb stílust képvisel a Fenerbahce

Európa-liga
2 órája

Robbie Keane: Bárcsak én is játszhatnék ezen a meccsen!

Európa-liga
15 órája

Harmincegy NB I-es légiós a női kézi-vb mezőnyében

Kézilabda
20 órája

CIES: a Frankfurt gazdálkodik a legokosabban a futballpiacon, az FTC teljes mérlege is pozitív

Minden más foci
20 órája

Domenico Tedesco felkészítette a Fenert Varga Barnabás semlegesítésére

Európa-liga
21 órája

A Fenernek a Galata elleni bajnoki rangadó fontosabb, mint az FTC elleni El-meccs

Európa-liga
Tegnap, 9:04

Miért figyelik elit klubok Tóth Alexet, a Fradi tehetségét?

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:33
Ezek is érdekelhetik