„Hátravan még az érettségi, meg az olimpia...” – Simon Petra a Fradi bajnoki címe után

N-P. T.N-P. T.
2024.05.22. 21:56
null
A női kézilabda NB I 25., utolsó előtti fordulójában megszerezte az aranyérmet az FTC, amely története során 14. alkalommal lett bajnok. A találkozó után az NSO Tv stábja azzal a Simon Petrával beszélgetett, aki első felnőttbajnoki címét a zöld-fehérekkel ünnepelhette.

Simon Petrától azt kérdeztük: milyen érzés megnyerni az első felnőttbajnoki címét.

„Nagyon jó! Két éve, amikor felkerültem a lányokhoz, ezüstérmet sikerült szereznünk a bajnokságban. Most pedig, ahogy éneklik a szurkolók is, kupagyőztesek és bajnokok is vagyunk, huszonhét éve nem volt ilyen a klubnál. Nagyon meg kell becsülnünk ezt a pillanatot.”

Videónkban beszélgetünk a rosszabbul sikerült első félidőről; hogy a szünetben mi hangzott el az öltözőben. Mesél a szezon hullámvölgyeiről, illetve szóba kerül, hogy ezen a nyáron nemcsak az olimpia, hanem még a szóbeli érettségi is vár rá. Végül arról beszélgetünk, mire számít friss bajnokként az utolsó fordulóban hazai pályán a Debrecen ellen.

 

KÉZILABDA
NŐI NB I 
25. FORDULÓ
Vasas SC–FTC-Rail Cargo Hungaria 30–41 (16–18)

Legfrissebb hírek

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
10 órája

Amerikai pite: Már csak 1 fontos kérdés maradt a kieséses szakasz előtt? – vb-kibeszélő, 15. nap

Foci vb 2026
14 órája

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón

Foci vb 2026
23 órája

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
Tegnap, 14:50

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:18

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot

Kézilabda
Tegnap, 10:35

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
Tegnap, 8:43

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
Tegnap, 8:31
Ezek is érdekelhetik