A Győri Audi ETO 26–20-ra győzte le a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében a Buducsnoszt Podgoricát. Görbicz Anita szerint, ha nem is tökéletesen, de rendkívül okosan játszottak. Nora Mörk és Bódi Bernadett egyaránt a csapategységet emelte ki a mérkőzés után, míg utóbbi arról is beszélt, hogy mennyire bosszantották őket a játékvezetői ítéletek.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





