Gálára készülhet Dabas

FÜREDI MARIANNE, SIMON JÓZSEFFÜREDI MARIANNE, SIMON JÓZSEF
2005.01.14. 22:01
Címkék
Hazatért Ciprusról a győztes magyar had. Skaliczki László kapitány együttese szerdán leiskolázta (46-19) a sportág élvonalától fényévnyire álló szigetországiakat, akik a jelek szerint az Európa-bajnoki előselejtező 1. csoportjában a legszerényebb tudásúak. A visszavágót ma Dabason rendezik meg.
"A nicosiai összecsapáson jót gyakorolhattunk - mondta Skaliczki. - Minden játékosom lehetőséget kapott, s igyekezett élni vele. Jó szórakozást szereztünk a Cipruson állomásozó magyar békefenntartó katonáknak. Hasonló támogatást várunk szombaton a dabasi sportbarátoktól is, akiknek megígérhetjük, hogy nagyszerűen fognak szórakozni, és miközben kényelmesen hátradőlnek székükön, nem lesz okuk az idegeskedésre."
Legjobbjainkat pénteken Ferihegyről egyenesen Dabasra vitte az autóbusz, és este már edzettek a minden igényt kielégítő, új dabasi sportcsarnokban.

Fazekas Nándor szerepelhet Dabason
Fazekas Nándor szerepelhet Dabason
Fazekas Nándor szerepelhet Dabason
"Mintegy másfél órás taktikai edzést tartottunk - folytatta Skaliczki László -, mert igyekszünk kihasználni minden időt a több kulcsjátékosát nélkülöző csapat összeszoktatására. Továbbra is tizenöten edzenek a keretben, mivel Császár Gábor a múlt héten - gyulladásos betegsége miatt - kénytelen volt kezelésre hazatérni Újvárosba. Fazekast fejbe találta az egyik erős lövés Nicosiában, ezért kivált a küzdelemből, de ma már rendben van, neki nincs szüksége pihenőre. A jövő hétre azt tervezem, hogy a budapesti edzőtáborozásra behívom a győri Tatai Péter kapust és a Lőrinc-Tromosból Frey Tamást. Valamelyikük szerepelhet az Olaszország elleni csütörtöki idegenbeli, valamint a vasárnapi balatonfüredi mérkőzésen."
A kapitány a Nemzeti Sportnak elmondta, kissé meglepte a fehéroroszok nagy különbségű - 11 gólos - minszki győzelme az olaszok ellen, amely megerősítette a véleményét: Fehéroroszország lehet a másik továbbjutó a csoportból. Az olasz-fehérorosz mérkőzést vasárnap játszszák.

Férfi Eb-előselejtező
1. csoport. Az állás a 3. forduló után: 1. Magyarország 6, 2. Olaszország 4, 3. Fehéroroszország 2, 4. Ciprus 0
Tv: a Magyarország-Ciprus mérkőzést ma 18 órakor a Sport1 csatorna közvetíti.
Legfrissebb hírek

Erdély Csanád: A rájátszás sebtapasz volt az idényünkre

Jégkorong
10 perce

Bebiztosíthatja a négyes döntőt a magyar női kézilabda-válogatott az Európa-kupában

Kézilabda
30 perce

Távozik az Újpest jégkorongcsapatának két edzője

Jégkorong
47 perce

„Ezzel a játékkal a Bayern kifiléz” – nem volt elájulva az Arsenaltól Craig Burley

Bajnokok Ligája
1 órája

Körmend: győzni kell Kecskeméten és bízni benne, hogy a Honvéd megveri a Sopront

Kosárlabda
1 órája

Vívás: a párbajtőröző Horváth Lotti ötödik a junior-vb-n

Utánpótlássport
1 órája

Elhunyt Ambrus László, a magyar súlyemelés kiemelkedő alakja

Egyéb egyéni
1 órája

FIBA Európa-kupa: szorosabb meccset játszana a Falco Bilbaóban

Kosárlabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik