Kézilabdagála: Pásztor Kulcsár Anitát választotta

2004.12.27. 19:55
Címkék
A beállók kiválasztása is lezajlott a december 30-i szegedi kézilabdagála előtt, így egyre kevesebb a kérdőjel a két csapatkapitány, Ferling Bernadett (Ászok) és Pásztor István (Királyok) gárdájában.

Először Ferling dönthetett, és klubtársa, Rosta Miklós mellett tette le a voksot, a Királyok csapatában így Gál Gyula lép majd pályára szerdán. Pásztor István "elhalászta" ellenfele elől a csapattárs Kulcsár Anitát, ennek megfelelően Lucia Uhraková az Ászok mezében szerepel majd a gálán.

A legközelebbi választásra december 28-án kerül sor 19 órakor a Sport1 televízióban, amikor a balátlövők lesznek soron, a csapatkapitányoknak az egykori világklasszis, Marosi László ad segítséget a döntéshez. Ferling Bernadett és Pásztor István Kindl Gabriella, Tóth Tímea, illetve Bajusz Sándor és Éles József közül választhat.

Az előszilveszteri kézilabda-parádéra egyébként korlátozott számban még kaphatók a jegyek az Újszegedi Sportcsarnokban (Szeged, Temesvári körút 33.). A belépővel rendelkezőknek érdemes lesz sietniük, hiszen érkezési sorrendben foglalhatják egy helyeiket, ráadásul 16 órától a női nosztalgiválogatottak csapnak össze, majd az öregfiúk is megmutatják, miért is csodáltuk őket egykoron.

Az All Star-vegyescsapatok mérkőzése 18.55-kor kezdődik. A kora délutáni program is tartogat érdekességeket, hiszen jegy nélkül lesz megtekinthető a Pick-Szeged és a Fotex Veszprém szurkolóinak minden bizonnyal parázs meccse, amely 13.30-kor indul.
Legfrissebb hírek

Juhász Dorka bízik a vb-továbbjutásban

Kosárlabda
17 perce

Paksi FC: megegyeztek, Fehérvárról érkezik szélső Zeke pótlására – NS-infó

Labdarúgó NB I
33 perce

A Bragával és a Crvena zvezdával is találkozik Markgráf Ákos és Németh Hunor csapata a Konferencialiga alapszakaszában

Európa-konferencialiga
34 perce

A Juventust fogadja, a Milanhoz és a Celtichez látogat a Ferencváros az Európa-liga alapszakaszában

Európa-liga
1 órája

Németh András: Újra fontos játékosnak érzem magam

Labdarúgó NB I
2 órája

„A lelkiismeretünk tiszta” – Kubatov Gábor reagált a Fradiváros-ügyben tett feljelentésre

Labdarúgó NB I
2 órája

Öttusa-vb: Szép Balázs is döntős Kujjangban

Egyéb egyéni
2 órája

Még nem múlt el a balatoni nyár – riport a BFC Siófokról

Képes Sport
2 órája