

A debreceni összecsapás első félidejében szárnyalt a csapat, és hatgólos előnyre tett szert, a szünet után azonban nem lehetett ráismerni. Rengeteg magyar ziccer, lövés maradt ki, a dánok pedig emberhátrányban is hatékonyabban támadtak a mieinknél. A mérkőzés végén még egyenlíthetett volna Kiss Szilárd szövetségi kapitány együttese, de Lovász Zsuzsa kapufája azt jelentette, hogy a dán válogatott végez a II. csoport élén, míg a magyarok a második helyen jutottak be az elődöntőbe.
A mieink a döntőbe jutásért a másik csoport első helyezettjével, a norvég együttessel csapnak össze.
A másik csoportban az ukránok egy góllal győztek a szerb-montenegróiak ellen. Az, hogy az I. csoportban ki végez a második helyen, a 19.10-kor kezdődött norvég-szlovén összcsapáson dől el. Amennyiben a szlovénok győzni tudnak, ők jutnak be az elődöntőbe, ahol a dán válogatott várja őket. Szlovén döntetlen vagy vereség esetén az oroszok jutnak be a négy közé.
6. női kézilabda Európa-bajnokság, középdöntő, 3. forduló, II. csoport (Debrecen):
Magyarország-Dánia 23-24 (14-8)
Gólszerzők: Radulovics 5, Tóth T. 4, Nagy I. 3, Görbicz 3, Kindl 3, Lovász 2, Siti E. 1, Ferling 1, illetve Sjöberg 7, Mikkelsen 4, Touray 3, Horlykke 2, Thomsen 2, Brödsgaard 2, Petersen 1, Tobiasen 1, Möldgaard 1.
Hétméteresek:5/6, illetve 5/5
Kiállítások: 6, illetve 12 perc.
I. csoport (Győr):
Ukrajna-Szerbia-Montenegró 24-23 (15-9)
Az NSO ajánlja:
Női kézilabda Eb 2004
Eb-menetrend
Középdöntők, helyosztók
A magyar válogatott tervezett felkészülési menetrendje
Jegyárak
A magyar Eb-keret
További Eb-keretek
Cikkeink a felvezetéséről
Női Európa-bajnokságok, 1994-2004
Kézilabda-fórumaink
Athén 2004
A magyar adatlapja
A női válogatott athéni eredményei, online közvetítések
Kézilabda az olimpián
Világbajnokság, 2003, Horvátország
Európa-bajnokság, 2002, Dánia
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







