Erste Liga: fiatal centert igazolt az Acélbikák

Cseh Istvánnal erősített a dunaújvárosi csapat (Fotó: Dunaújvárosi Acélbikák HK/Facebook)
A jégkorong Erste Ligában érdekelt Dunaújvárosi Acélbikák csapata az Újpest akadémiájáról szerződtette Cseh Istvánt.
Cseh Istvánt eddigi pályafutása folyamatosan a IV. kerülethez kötötte. Az Újpestnél nevelkedett 21 éves játékos végigjárta a lila-fehérek korosztályos csapatait: gyermekévei után is az UTE kötelékében maradt, majd később a helyi akadémia szárnyai alatt gyarapította tudását.
A támadó a legutóbbi szezonban már két bajnokságban is szerepelt, a korosztályos megméretés mellett három mérkőzés erejéig az Erste ligás csapatban is helyet kapott, amelyben egy gólpasszal segítette társait.
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Milánóban lett sportigazgató Szélig Viktor – hivatalos
Jégkorong
2026.06.11. 14:35

Sofron István: Nem ért váratlanul a döntés
Jégkorong
2026.06.11. 10:36
Ezek is érdekelhetik



