
Tóth Gergőt is eltiltották egy meccsre (Fotó: Dömötör Csaba)
Három játékos kapott eltiltást a vasárnapi DVTK Jegesmedvék - FTC-Telekom jégkorong Erste Liga-mérkőzésen történt verekedések miatt.
Az 5–1-es hazai sikerrel zárult találkozót követően a fegyelmi bizottság döntése értelmében a listavezető Ferencváros csatára, Yanick Turcotte és a miskolci Jegor Razumnyak két, míg Tóth Gergő (FTC) egy találkozón nem léphet pályára.
A szankció az FTC keddi, Újpest elleni Magyar Kupa-mérkőzésére is vonatkozik, azaz Turcotte és Tóth azon nem játszhat. A kanadai légiós így akkor letölti az első meccsre vonatkozó eltiltását, míg csapattársa csak azt az összecsapást kénytelen kihagyni.
Legfrissebb hírek

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk
Jégkorong
2026.06.22. 07:06

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32
Ezek is érdekelhetik




