Torna: Kalmár Zsuzsanna lett a női szakág vezetője
Kalmár Zsuzsanna lett a női szakág vezetője a Magyar Tornaszövetségben (MATSZ).
A MATSZ szerdai beszámolója szerint a Testnevelési Egyetem tanszékvezetőjét egyhangú döntéssel választották meg a posztra, amelyet már korábban is betöltött.
„Szerencsére a kluboknak sem volt ellenvetésük a kinevezésem ellen, mindenki támogatott, ez számomra szintén nagyon fontos volt” – nyilatkozta Kalmár.
Hozzátette, feladata elsősorban a klubok, a szövetség és a szövetségi kapitány közötti diplomatikus, szakmailag alátámasztott munka elősegítése. A szakágvezető hangsúlyozta, szeretné, ha a klubok képviselői és a bizottságok is bátran fordulnának hozzá.
Legfrissebb hírek

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56

Két magyar döntős Taskentben a torna Challenge-vk-n
Torna
2026.05.22. 21:52

Torna: Szilágyi Nikolett gerendán ezüstérmes lett Várnában
Torna
2026.05.10. 19:47

Torna: Bácskay Csenge inspirációs díjat kapott Amerikában
Torna
2026.05.08. 21:55
Ezek is érdekelhetik




