PL: „fizetés nélküli szabadság” – távozott a PSG-játékos

2018.05.02. 14:54
Elhagyta a Premier League-ben szereplő Stoke Cityt Jesé, a Paris Saint-Germain labdarúgója.

A spanyol támadó eredetileg a teljes 2017–2018-as idényt az angol élvonalbeli együttesnél töltötte volna, ám Jesé egyébként sem zökkenőmentes szigetországi kalandja már a bajnokság zárása előtt két mérkőzéssel véget ért.

A jelentések szerint a 25 éves Jesé fia egészségügyi problémái miatt kapott „eltávot” a hátralévő összecsapásokról, Paul Lambert, a Stoke City menedzsere pedig elmondta, a spanyol játékos már nem tér vissza az egyesülethez.

A szakember hozzátette, a megállapodás szerint Jesé „fizetés nélküli szabadságot” kapott.

Legfrissebb hírek

A PSG után a Sunderland adja a legtöbb, gólszerző játékost

Foci vb 2026
2026.06.25. 22:49

A vb egyik csillagával erősítene a BL-győztes PSG – sajtóhír

Francia labdarúgás
2026.06.22. 15:54

Nuno Mendes: Nem tudom, hogy ez-e a PSG legjobb generációja, de...

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 20:19

Az Adidas az F50 játékosait, Kvaracheliát és Dembélét ünnepli Budapest egén

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 14:15

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:08

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29

Meghiúsult trónfosztás – Nagy Zsolt jegyzete

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 23:47

Luis Enrique: Miért ne érhetnénk el ugyanezt jövőre is?

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 23:07
Ezek is érdekelhetik