Találatok a Toronto Raptors címkére

Találatok száma: 182

NBA: hosszabbítás után nyert a Lakers Oklahomában

2019-01-18 07:37:43

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság csütörtöki játéknapján a Los Angeles Lakers hosszabbítás után nyert az Oklahoma City Thunders otthonában. A többi mérkőzésen győzött a Denver Nuggets, a Washington Wizards, a Toronto Raptors, a Philadelphia 76ers és a Charlotte Hornets is.

Washington Wizards Toronto Raptors Sacramento Kings Phoenix Suns Philadelphia 76ers Oklahoma City Thunder

NBA: kétszeri hosszabbításban győzött a Raptors

2019-01-14 07:50:25

Óriási mérkőzésen, kétszeri hosszabbítás után 140–138-ra győzött a Toronto Raptors a Washington Wizards vendégeként az NBA legutóbbi játéknapján, és sorozatban ötödik sikerét aratva továbbra is vezeti a Keleti főcsoportot.

kosárlabda Washington Wizards Toronto Raptors NBA

Simázott a Warriors és a Sixers, megizzadt a Toronto

2019-01-09 09:30:19

Klay Thompson 43 pontos estét produkált, a címvédő Warriors pedig könnyedén érvényesítette a papírformát a Knicks ellen az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában. Keleten szintén simán nyert a Philadelphia, a Pacers saját magának tette izgalmassá a mérkőzése végét, míg a Toronto nagyon megszenvedett az Atlantával. Nyugaton győzött a Clippers és a Suns, a Denver Nikola Jokics extrájával verte a Miamit, míg a Minnesota Andrew Wiggins 40 pontjával nyert Oklahoma Cityben.

kosárlabda Toronto Raptors Philadelphia 76ers NBA Golden State Warriors

Két nagy rangadót nyert a Raptors, újra vezeti a ligát

2019-01-07 08:59:56

Egy nappal a Milwaukee elleni siker után az Indianát is legyőzte a Toronto az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, így a két legnagyobb rivális elleni siker után visszavette listavezető helyét a tabellán. Történelmi bravúrgyőzelmet aratott a Washington Oklahoma Cityben, megégett a Miami és a Lakers, folytatta remek szériáját a Brooklyn, nem hibázott a Clippers, Kemba Walker parádéjával nyert a Charlotte.

Toronto Raptors NBA

NBA: Leonardot kifütyülték, DeRozan gálázott, nyert a Spurs

2019-01-04 07:13:03

Nem volt kegyes a San Antonió-i közönség a Torontóba cserélését kikényszerítő, azóta először visszatérő Kawhi Leonarddal. A 2014-es bajnok Spurs legjobbjának minden megmozdulását hangos pfujolás kísérte, így nem is nagyon tudott a játékra koncentrálni. A vége sima hazai győzelem lett, DeMar DeRozan 21 ponttal, 14 lepattanóval és 11 assziszttal élete első NBA tripla dupláját jegyezte. A Houston Rockets James Harden utolsó másodperces triplájával verte meg idegenben hosszabbítás után a Golden State Warriorst.

Toronto Raptors San Antonio Spurs NBA Kawhi Leonard James Harden Houston Rockets

A centerek játéknapja – Jokics, Embiid és Nurkic is oktatott

2019-01-02 09:32:28

Kawhi Leonard pályafutása eddigi legponterősebb meccsére volt szüksége a Torontónak ahhoz, hogy legyűrje a Jazzt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapján, míg a Milwaukee könnyedén átgázolt aktuális ellenfelén és megőrizte listavezető pozícióját. A harmadik keleti nagycsapat, a Philadelphia fontos idegenbeli győzelmet aratott a visszatérő Joel Embiid vezetésével, a nyugati éllovas Denver Nikola Jokics parádéjával tudott nyerni, míg a Portland túlórában múlta felül a Sacramentót idegenben.

Utah Jazz Toronto Raptors Sacramento Kings Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers New York Knicks

NBA: karriercsúcs Leonardtól, a Toronto megverte a Utah-t

2019-01-02 07:52:02

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján Kawhi Leonard karriercsúcsot jelentő 45 ponttal segítette 122–116-os győzelemhez a Toronto Raptorst a Utah Jazz ellen. Csapattársai közül megdöntötte az egyéni legjobbját Pascal Siakam is, aki 28 pontot szórt a magyar idő szerint szerda hajnalban rendezett mérkőzésen.

Utah Jazz Toronto Raptors Portland Trail Blazers Nikola Jokics NBA Milwaukee Bucks

Nagy pofont kapott és már nem első a Toronto, rangadót nyert a Nuggets

2018-12-29 09:39:39

Nagy meglepetésre nagyon kikapott Orlandóban a listavezető helyét is elvesztő Raptors az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) hajnali játéknapján, míg a Denver visszavágott a San Antoniónak, és visszavette a nyugati első pozíciót a Golden State-től. Anthony Davis és Luka Doncic óriási csatát vívott a New Orleans–Dallason, Russell Westbrook 40 pontot szórt Phoenixben, tovább száguld a Pacers és a Heat, nyerni tudott a Bulls és a Hawks, a Hornets legyűrte a Brooklynt, míg a Lakers a Clippers ellen is vereséget szenvedett.

Toronto Raptors Orlando Magic NBA Denver Nuggets

NBA: nyert a ligaelső Raptors, kikapott a nyugati második

2018-12-27 07:05:51

Két mérkőzésen is ráadás döntött az NBA legutóbbi játéknapján: a Phoenix Suns Orlandóban diadalmaskodott 122–120-ra, míg a Brooklyn Nets a Charlotte Hornets ellen nyert kétszeri hosszabbítás után 134–132-re. Nem hibázott a ligaelső Toronto Raptors, a Nyugati konferenciában második helyen álló Denver Nuggets viszont 111–103-as vereségbe szaladt bele a San Antonio Spurs ellen.

Toronto Raptors NBA Denver Nuggets

NBA: újra győzött a Lakers, nem hibázott a Raptors és a Bucks

2018-12-22 08:06:29

Megszerezte szezonbeli 19. sikerét is a Los Angeles Lakers, amely a tengerentúli profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján 112–104-re legyőzte a New Orleans Pelicanst – LeBron James tripla duplát jegyzett, 22 pontja mellett kiosztott 14 asszisztot, valamint leszedett 12 lepattanót is. Nem hibázott a ligaelső Raptors, de nyert a Bucks és a Spurs is.

Toronto Raptors NBA Los Angeles Lakers

A Bucks nyerte a keleti csúcsrangadót Torontóban

2018-12-10 09:18:41

Száz pont alatt tartotta a Raptorst és kulcspillanatban elsüllyesztett dobásaival meg is nyerte az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapjának kiemelt mérkőzését a Milwaukee, Giannis Antetokounmpóék idén másodszor is elkapták a listavezetőt. A Pelicans Anthony Davis sérülése ellenére győzni tudott Detroitban, a Spurs remek védekezéssel fogta meg a Jazzt, a Charlotte pedig erőlködés nélkül hozta a kötelezőt New Yorkban.

kosárlabda Toronto Raptors NBA Milwaukee Bucks

NBA: hazai pályán kapott ki nagy riválisától a ligaelső

2018-12-10 06:35:40

Egymás után másodszor is veszített a keleti első Toronto Raptors az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA): a liga legjobb mutatójával álló kanadai csapat az egyik legnagyobb keleti riválisától, a remekül hajrázó Milwaukee Buckstól kapott ki 104–99-re hazai pályán a vasárnapi játéknapon.

Toronto Raptors NBA Milwaukee Bucks

NBA: Jamesék kipukkadtak; kikapott a ligaelső Raptors

2018-12-08 06:42:04

A ligaelső Toronto Raptors hosszabbítás után kapott ki 106–105-re a Brooklyn Netstől az NBA legutóbbi játéknapján. Nem tudott nyerni a Los Angeles Lakers sem, amely szinte végig vezetett a San Antonio Spurs ellen, három negyed alatt bepakolt 99 pontot, ám az utolsó negyedben kapott 44-et, s 133–120-ra alulmaradt. Nem hibázott a címvédő Warriors, az Oklahoma City viszont nem bírt a Chicago Bullsszal.

Toronto Raptors NBA Los Angeles Lakers LeBron James Golden State Warriors

A Torontóé a keleti rangadó, George, James és Curry is szenzációs volt

2018-12-06 09:04:06

Záporoztak a fantasztikus egyéni teljesítmények az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának ma hajnali játéknapján, Paul George 25 pontos negyedik negyedével fordított és nyert az OKC, LeBron James 20-at szórt a záró etapban a Spurs ellen, Stephen Curry pedig 42 ponttal és kilenc triplával hívta fel magára a figyelmet. Ami a nagy rangadókat illeti: a Raptors nyerte a Philly elleni csatát Jimmy Butler 38 pontja ellenére, a Bucks simán leverte a Detroitot, a Grizzlies viszont 90 pont alatt tartotta a Clipperst.

Toronto Raptors Stephen Curry Paul George NBA Los Angeles Lakers LeBron James

NBA: nyert a Raptors és a GSW; remekelt a Thunder sztárja

2018-12-06 06:36:17

A címvédő Golden State Warriors és a ligaelső Toronto Raptors is nyert az NBA legutóbbi játéknapján. Hosszabbítás után győzött a Nyugati konferencia éllovasa, a Denver Nuggets, míg a Los Angeles Lakers a San Antonio Spurs ellen diadalmaskodott. Remekelt Paul George: az Oklahoma City sztárja 47 pontot szórt a Brooklyn Nets ellen – George ebből 25 pontot a negyedik negyedben dobott, amivel egymaga eredményesebb volt, mint az egész Nets, amely 19 pontig jutott az említett etapban.

Toronto Raptors NBA Los Angeles Lakers Golden State Warriors

Jokics parádéjával nyert a ligaelső Toronto otthonában a Denver

2018-12-04 08:55:28

Az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) két legjobb mérlegével bíró csapata találkozott ma hajnalban Torontóban, és a második helyezett Denver Nikola Jokics tripla-duplájával elvitte a győzelmet a Raptors otthonából, a kanadaiak ezzel sorozatban nyolc siker után kaptak ki. Nagy csatában nyert a Clippers New Orleansban, simán verte a Detroitot a száguldó Thunder, nem hibázott a Warriors, idegenben győzött a Washington és a Cleveland, a Houston viszont összesen kilenc pontot tudott dobni az utolsó negyedben Minnesotában.

Toronto Raptors Nikola Jokics NBA Denver Nuggets

NBA: remek tripla dupla és vendégsiker az elsők csatájában

2018-12-04 06:52:58

Vendégsiker született a főcsoportelsők rangadóján: a nyugati első Denver Nuggets 106–103-ra győzött a Keleti főcsoportot (és a teljes ligát) vezető Toronto Raptors vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján. Nikola Jokics tripla duplával (23 pont, 11 lepattanó, 15 assziszt) vezette győzelemre a hatos nyerő szériában lévő denveri legénységet. A címvédő Golden State Warriors úgy győzött az Atlanta Hawks otthonában, hogy vezére, a végül 30 pontig jutó Stephen Curry egymaga túldobta a hazaiakat az első negyedben (18–17). Curry az elmúlt öt szezonban 11 alkalommal szerzett több pontot egy játékrészben, mint az ellenfél összes játékosa együttvéve.

Toronto Raptors Nikola Jokics NBA Golden State Warriors Denver Nuggets

NBA: ismét kikapott a GSW, nyert a Raptors és a Celtics

2018-12-02 08:23:24

Hiába tért vissza a sérülése után Stephen Curry, újabb vereséget könyvelhetett el a címvédő Golden State Warriors, miután az NBA legutóbbi játéknapján 111–102-re kikapott a Detroit Pistonstól. Győzött viszont a Toronto Raptors, a Houston Rockets és a Boston Celtics.

Toronto Raptors Stephen Curry NBA Houston Rockets Golden State Warriors

Kevin Durant 51 pontja sem volt elég a Golden State-nek

2018-11-30 08:58:50

Nagy csatában, hosszabbításban gyűrte le a címvédő Warriorst a ligaelső Toronto az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) péntek hajnali rangadóján – Kawhi Leonard 37 pontot dobott a győztesnél, míg a túloldalon Kevin Durant 51 egysége is kevésnek bizonyult. A Lakers LeBron James 38 pontjával verte meg az Indianát, a nyugati éllovas Clippers pedig a Sacramento otthonában sem hibázott.

kosárlabda Toronto Raptors NBA Kevin Durant Golden State Warriors

NBA: Durant 51 pontja is kevés volt a Warriorsnak

2018-11-30 07:17:52

Egymást követő harmadik mérkőzésén is elérte a negyven pontot Kevin Durant, a  Golden State klasszisa, de a Toronto Raptors otthonában hiába szerzett 51 pontot, a  Warriors így is vereséget szenvedett az NBA legutóbbi játéknapján. Durant emellett 11 lepattanót is összekapart, és kiosztott hat asszisztot is.