Találatok a Toronto Raptors címkére

Találatok száma: 240

A Stanley-kupára 1993 óta várnak, a Raptors elhozta nekik az NBA-diadalt

2019-06-14 22:37:53

Mint beszámoltunk róla, a Golden State Warriors elleni idegenbeli győzelemmel biztosította be első bajnoki címét az észak-amerikai profi kosárlabdaligában a Toronto Raptors, mely így az NBA történetének első kanadai bajnoka lett. Sőt: az első kanadai bajnok major profisportban 1993 óta. Vajon gondolta akkor bárki is, hogy nem egy jégkorong- vagy baseballcsapat hoz ismét elsőséget Kanadának?

kosárlabda jégkorong Toronto Raptors Toronto Maple Leafs Toronto NHL

NBA: GSW-átok – Durant után Thompsont is műteni kell

2019-06-14 18:16:47

Az NBA-ben szereplő Golden State Warriors megerősítette, hogy súlyos sérülést szenvedett Klay Thompson, a játékos térdét meg kell operálni.

sérülés Toronto Raptors NBA-döntő NBA Klay Thompson Golden State Warriors

Roma: „Tiltás vége” – VIP-jegyet adnának Drake-nek

2019-06-14 17:41:13

Mint ismert, magyar idő szerint péntek hajnalban a Toronto Raptors megszerezte az NBA-bajnoki címét a Golden State Warriorsszal szemben. A kanadai csapat híres szurkolója, Drake szerencsétlen sorozata ezzel megszakadt, erre pedig Rómában is felfigyeltek.

Toronto Raptors Roma NBA Drake AS Roma

NBA: bajnok a Toronto, ezzel pedig hivatalosan is megtört a „Drake-átok”

2019-06-14 12:26:51

Úgy tűnik, hivatalosan is megtört a Drake-átok, mivel a kanadai-amerikai rapper szülővárosának csapata, a Toronto Raptors történelmi tettet végrehajtva első alkalommal megnyerte az észak-amerikai profi kosárlabdaligát (NBA). „Drizzy” fellépései miatt járja a világot, így rengeteg híres sportolóval állt össze egy-egy közös képre vagy ment el mérkőzésükre, akik a fotót követően vagy kikaptak, vagy hatalmasat buktak csapatukkal, őket gyűjtöttük most össze.

Toronto Raptors Sergio Agüero Serena Williams Pierre-Emerick Aubameyang NBA Layvin Kurzawa

Történelmi pillanat: NBA-bajnok a Toronto Raptors!

2019-06-14 06:59:00

Egy végletekig kiélezett, az utolsó pillanatokban eldőlő mérkőzésen, idegenben ért fel a csúcsra és szerezte meg története első bajnoki címét az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) döntőjében a kanadai együttes.

Toronto Raptors NBA Golden State Warriors

NBA: ismét nyert a Toronto Raptors, itt az első kanadai bajnok!

2019-06-14 06:38:14

Péntekre virradóra véget ért az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA), miután a rájátszás döntőjének hatodik mérkőzésén a Toronto Raptors 114–110-re legyőzte a kétszeres címvédő Golden State Warriorst és ezzel megszerezte fennállása első bajnoki címét. Ezzel az NBA története során először ünnepelhetett kanadai csapat.

NBA: Durant sérülése súlyos, a következő idénye is veszélyben

2019-06-13 08:11:57

Elszakadt Kevin Durant Achilles-ína – jelentette be a hivatalos honlapján az NBA-ben szereplő Golden State Warriors.

sérülés Toronto Raptors NBA-döntő NBA Kevin Durant Golden State Warriors

NBA: Durant sérülését ünnepelték, a játékosok is kiakadtak

2019-06-11 10:08:01

Mint arról beszámoltunk, a Golden State Warriors elhalasztotta a bajnokavatást az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) döntőjében, hiszen rendkívül fordulatos meccsen egypontos (106–105) győzelmet aratott a Toronto Raptors otthonában. Az óriási izgalmak mellett Kevin Durant sérülése, valamint a kanadai szurkolók reakciója miatt is emlékezetes marad a mérkőzés.

Toronto Raptors NBA Kevin Durant Golden State Warriors

Drámai meccsen nyert, és életben maradt a Warriors

2019-06-11 07:47:54

Rendkívül fordulatos mérkőzésen, Kevin Durantet bevetve, majd újra elveszítve aratott egypontos győzelmet (106–105) Torontóban a Golden State Warriors, amely ezzel elhalasztotta a bajnokavatást az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) döntőjében.

NBA: szépített a Warriors, de újra elvesztette Durantet

2019-06-11 06:42:53

A 31 pontos Stephen Curry és a 26-ot szerző Klay Thompson vezérletével a Golden State Warriors 106–105-re nyert a Toronto Raptors vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) magyar idő szerint keddre virradóra megrendezett mérkőzésén, ezzel elkerülte a kiesést, és szépített a nagydöntőben: az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban a Toronto vezet 3–2-re.

NBA: Durantet „összedrótozták”, játszhat a döntő 5. meccsén

2019-06-10 10:39:48

Elképzelhető, hogy Kevin Durant pályára léphet a Golden State Warriors Toronto Raptors elleni NBA-nagydöntőjében, a párharc ötödik mérkőzésén.

Toronto Raptors NBA-döntő NBA Kevin Durant Golden State Warriors

Újra nyert az Oracle-ben, a bajnoki cím kapujában a Toronto

2019-06-08 08:12:38

Erősen kezdett, de a második félidőben elfogyott a Golden State, Kawhi Leonard nagy meccsével a másodikat is behúzta idegenben, ezzel 3–1-es előnybe került a Raptors az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) döntőjében.

Toronto Raptors NBA-döntő NBA Golden State Warriors

NBA: újra nyert idegenben, a bajnoki cím kapujában a Raptors

2019-06-08 06:35:34

A Toronto Raptors 105–92-re legyőzte a Golden State Warriorst az NBA nagydöntőjében a párharc negyedik mérkőzésén, így a kanadai alakulatot már csak egy siker választja el a bajnoki címtől.

NBA: egy évre eltiltották a GSW kisebbségi tulajdonosát

2019-06-07 13:51:39

Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) vezetői egy évre eltiltották a ligától a címvédő Golden State Warriors kisebbségi tulajdonosát, aki súlyos sportszerűtlenséget követett el szerdán a nagydöntő harmadik mérkőzésén.

Toronto Raptors NBA Kyle Lowry Golden State Warriors

NBA: Thompson visszatérhet, Durant egyelőre nem

2019-06-07 11:32:33

Kevin Durant, a címvédő Golden State Warriors egyik legjobbja az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjének negyedik mérkőzését is kihagyja sérülése miatt.

Toronto Raptors NBA Klay Thompson Kevin Durant Golden State Warriors

NBA: eleinte papnak készült, most ő a döntős Raptors hőse

2019-06-06 15:32:50

A Toronto Raptors atletikus erőcsatárát apja a katolikus egyház kötelékébe szánta, de kosárlabdázó vált belőle, aki 32 pontot dobott az észak-amerikai profi liga nagydöntőjének első mérkőzésén.

Toronto Raptors Pascal Siakam NBA-döntő Itt van Amerika Golden State Warriors

Élt a lehetőséggel, visszavette a pályaelőnyt a Toronto

2019-06-06 07:44:11

Klay Thompson nélkül csak üldözni tudta ellenfelét a Warriors, hiába dobott 47 pontot Steph Curry, ez sem volt elég a parádésan játszó Raptorsszal szemben – a kanadaiak vezetnek 2–1-re az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nagydöntőjében.

kosárlabda Toronto Raptors NBA Golden State Warriors

NBA: Durant a nagydöntő harmadik meccsén sem játszhat

2019-06-05 08:47:22

Kevin Durant sérülése továbbra sem jött rendbe, így a címvédő Golden State Warriors az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) nagydöntőjének harmadik mérkőzésén sem számíthat rá.

Toronto Raptors NBA-döntő NBA Klay Thompson Kevin Durant Golden State Warriors

Torontóban egyenlített, elvette a pályaelőnyt a Golden State

2019-06-03 08:16:16

Hiába Kawhi Leonard 34 pontja, a Warriors egy nagy futással, majd Andre Iguodala clutch dobásával nyerni tudott idegenben, bár Klay Thompson és Kevon Looney is megsérült – 1–1-re áll az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) idei nagydöntője.

Toronto Raptors NBA Klay Thompson Golden State Warriors

NBA: ligatörténeti rohammal fordított, majd nyert a Warriors

2019-06-03 06:37:31

A Golden State Warriors 109–104-re győzött a Toronto Raptors vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) döntőjének vasárnap este megrendezett második mérkőzésén, így a párharc összesítésben 1–1-re alakult, azaz a pályaelőny átszállt a címvédőre. A második negyed hajrájában 59–52-re még a Raptors vezetett, ekkor következett a címben jelzett húszpontos vendégroham, és 59–72 után már végig a Warriors játszott előnyben.