D. Á. 2019.10.19 23:05 Frissítve: 2019.10.21 00:03

Vasárnapi sportműsor: topligák, kézi BL, NB II, NFL

Vasárnap a Premier League-ben csupán egy meccset játszanak, mégis az angol ligán a labdarúgóvilág szeme: Manchester United–Liverpool rangadó az Old Traffordon. Német, olasz, francia és spanyol bajnoki meccseket is láthatunk, Magyarországon pedig az NB II-é és az NB III-é a főszerep. Jégkorong- és kézilabda-mérkőzéseket is rendeznek – az FTC hokisai a Kontinentális Kupában, a fehérváriak az EBEL-ben, a Szeged kézisei a Bajnokok Ligájában lépnek pályára –, és természetesen nem marad el a heti NFL-forduló sem.

 

FUTBALLPROGRAM

NB II
13. FORDULÓ
14.30:
Soroksár SC–Aqvital FC Csákvár
14.30: Dorogi FC–Budaörs
14.30: Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr
14.30: Duna Aszfalt TLC–BFC Siófok
17.00: FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szolnoki MÁV FC
17.00: Vasas FC–Szombathelyi Haladás
17.00: WKW ETO FC Győr–Vác FC
18.00: MTK Budapest–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport)

NB III
11. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.00:
ESMTK–Sényő
14.00: Cegléd–Balassagyarmat
14.00: Jászberény–Tiszaújváros
14.00: DVTK II–Putnok FC
14.00: Gyöngyös–Tállya
14.00: Füzesgyarmat–Ózd
14.00: Eger–DEAC
14.00: FC Hatvan–DVSC II
KÖZÉP-CSOPORT
14.00: Dabas–THSE-Szabadkikötő
14.00: Dunaharaszti MTK–PMFC
14.00: Kozármisleny–Dabas-Gyón FC
14.00: Szekszárd–Rákosmente
14.00: Szentlőrinc–Monor
14.00: Kelen SC–Kecskeméti TE
14.00: Iváncsa–Taksony
17.00: Dunaújváros–Bp. Honvéd II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Fehérvár FC II–Puskás Akadémia II
14.00: Érd–FC Nagykanizsa
14.00: Veszprém–Mosonmagyaróvár
14.00: Balatonlelle–BKV Előre
14.00: Pápai FC–Bicskei TC
14.00: Sárvár FC–III. Kerületi TVE
14.00: Hévíz SK–Lipót SK
16.30: Ménfőcsanak–Komárom VSE

NŐI NB I
7. FORDULÓ
14.00:
MTK–Haladás
14.30: Astra-Alef HFC–ETO FC Győr

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
17.30:
Manchester United–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
15
.00: Bordeaux–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
17.00: Monaco–Rennes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Olympique Marseille–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15
.30: Köln–Paderborn (Tv: Sport2)
18.00: Hoffenheim–Schalke

NÉMET 2. BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
13
.30: VfB Stuttgart–Kiel (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12.30:
Sassuolo–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Cagliari–SPAL
15.00: Sampdoria–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Torino
18.00: Parma–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Lecce (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
12.00:
Alavés–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
14.00: Real Sociedad–Betis (Tv: Spíler2)
16.00: Espanyol–Villarreal (Tv: Spíler2)
18.30: Athletic Bilbao–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Levante (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ

19.00: Atlanta Falcons–Los Angeles Rams
19.00: Buffalo Bills–Miami Dolphins
19.00: Cincinnati Bengals–Jacksonville Jaguars
19.00: Detroit Lions–Minnesota Vikings
19.00: Green Bay Packers–Oakland Raiders
19.00: Indianapolis Colts–Houston Texans (Tv: Sport2)
19.00: New York Giants–Arizona Cardinals
19.00: Washington Redskins–San Francisco 49ers
22.05: Tennessee Titans–Los Angeles Chargers
22.25: Chicago Bears–New Orleans Saints
22.25: Seattle Seahawks–Baltimore Ravens (Tv: Sport2)
Hétfő, 2.20: Dallas Cowboys–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
NŐI VILÁGKUPA
12.30:
Kína, döntő (Tv: Eurosport2)
NŐI EXTRALIGA
10.00:
Hufbau-Akker Ambrus AA–Budapesti Erdért SE
10.00: Kecskeméti Spartacus Sportkör és KT–SH-ITB Budaörsi 2i SC

ATLÉTIKA
9.20:
Amszterdami maratoni (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
UTE–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.30: DEAC–Hokiklub Budapest
EBEL
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Vienna Capitals (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
17.00:
MAC Újbuda–HK Nitra (szlovák)
17.00: HKM Zvolen (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
KONTINENTÁLIS KUPA, RENON, OLASZORSZÁG
14.00:
Txuri Urdin San Sebastián (spanyol)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
18.00: Ritten Sport (olasz)–FTC-Telekom

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Saohszing

KERÉKPÁR
PÁLYAKERÉKPÁROS EURÓPA-BAJNOKSÁG, APELDOORN
14.30:
női 500 méteres időfutam, férfi 1 kilométeres időfutam (Szalontay Sándor), női madison, férfi madison (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
PPD Zagreb (horvát)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT
12.10:
Bidasoa Irun (spanyol)–Sävehof (svéd) (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
14.45:
Kristiansand (norvég)–Metz (francia) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
TSV Bayer 04-Werkselfen (német)–DVSC Schaeffler
NŐI NB I
18.00:
Érd HC–Szent István SE

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
15.45:
Uni Győr MÉLY-ÚT–Sopron Basket (Tv: M4 Sport)
18.30: VBW CEKK Cegléd–TFSE-MTK

MOTORSPORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ, MOTEGI
5.00:
Moto3, futam
6.20: Moto2, futam
8.00: MotoGP, futam
SUPERBIKE
EGYESÜLT KIRÁLYSÁG
17.00:
2. futam (Tv: Eurosport2)

RÖGBI
VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
NEGYEDDÖNTŐ
  9.15:
Wales–Franciaország
12.15: Japán–Dél-Afrika

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
15.00:
PTE-PEAC–Vegyész RC Kazincbarcika
16.30: Sümegi RE–Vidux-Szegedi RSE
19.00: MAFC-BME–Kecskeméti RC, Vasas Folyondár Sportközpont
B-CSOPORT
16.30:
Szolnoki RK–MÁV Előre-BERICAP
17.00: Pénzügyőr SE–Dunaferr SE
NŐI NB I
18.00: Gödöllői RC–TFSE

SZNÚKER
HOME NATIONS SERIES
13.45 és 19.45:
Brit Open, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
14.00:
WTA-torna, Moszkva, döntő (Tv: Digi Sport3)
19.05: WTA-torna, Luxembourg, döntő (Tv: Digi Sport3)
ATP-tornák: Moszkva, Antwerp, Stockholm

ÚSZÁS
INTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE
21.00:
Dallas, 2. nap (Tv: Eurosport2)

2019.11.12 20:16:25

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Azonosulás a régi nagyokkal, nyomaik felkutatása lehet az első olyan gesztus, amely révén újra igazi nagyváradi identitással felvértezett futballcsapata lehet a városnak.

2019.11.12 12:10:57

Minden más foci nemzetisport.hu

Sokan máris úgy gondolják, a spanyol hölgy a PSG-sztár új kedvese.

2019.11.03 22:07:49

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Régebben is voltak falrengető kudarcok, de mintha normálisabban kezelték volna az érdekeltek, mint most, a kommunikációs forradalom lángolásában.