HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2019.02.18 19:39 Frissítve: 2019.02.20 11:30

Heti program: CSM–ETO; Bayern–Hertha; MU–Pool; Chelsea–Man. City

Megkezdődik a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntős szakasza, és ugyanebben a fázisában jár a Bajnokok Ligája is, az Európa-ligában a legjobb tizenhat közé jutás a tét. Hétvégén aztán folytatódnak az NB I és a topligák küzdelmei is: Bayern München–Hertha, Manchester United–Liverpool és Sevilla–Barcelona rangadókat láthatunk, az angol Ligakupa döntőjében a Chelsea és a Manchester City csap össze egymással. A magyar válogatottnak szurkolhatunk a férfi vízilabda világligában és a férfi kosárlabda világbajnoki selejtezőben. Újabb meccseket játszanak a férfi és a női kézilabda Bajnokok Ligájában is, a Győr Bukarestbe látogat. Tenisz WTA-tornát rendeznek Budapesten, bőséges a télisport-, és a jégkorongprogram. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

 

FEBRUÁR 18., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

DÁNIA, SUPERLIGA
22. FORDULÓ
19.00:
FC Midtjylland–Aalborg
Midtjylland: Korcsmár Zsolt

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.30: 
Chelsea–Manchester United 

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
20.30: 
Nürnberg–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
20.30:
 AS Roma–Bologna (Tv: Digi Sport1)
Bologna: Nagy Ádám

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
21.00: 
Huesca–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
22. FORDULÓ
21.30: 
Aves–Benfica (Tv: Sport2)

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Nyírgyulaj–Aramis
18.15: Haladás–BME

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
20.00: 
FTC-Telekom–Debreceni EAC (Tv: M4 Sport)
ALSÓHÁZ
18.40: 
Schiller-Vasas HC–Hokiklub Budapest
NHL
22.00:
Calgary Flames–Arizona Coyotes (Tv: Spíler1)
kedd, 1.30: Columbus Blue Jackets–Tampa Bay Lightning (Tv: Spíler1)

TENISZ
  8.00–8.30:
WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport2)
  8.40–18.00:
WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport1)
14.15:
WTA-torna, Budapest (Tv: M4 Sport)
18.00–20.00:
WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport2)
23.30–kedd, 3.00: 
ATP-torna, Rio de Janeiro, 1. nap (Tv: Sport2)

 

FEBRUÁR 19., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.30:
FC Ajka (NB III)–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00: 
Lyon (francia)–FC Barcelona (spanyol) (Tv: Spíler2)
21.00: 
Liverpool (angol)–Bayern München (német) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
17.30:
világkupaverseny, Stockholm, férfi és női párhuzamos műlesiklás (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Balatonfüredi KSE–Telekom Veszprém
18.00: DVTK-Eger–Mol-Pick Szeged

JÉGKORONG
NHL
szerda, 1.00:
Florida Panthers–Buffalo Sabres (Tv: Spíler1)

TENISZ
  8.00–8.30:
WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport2)
  8.40–20.00:
WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport1)
14.30:
WTA-torna, Budapest (Tv: Duna World)
20.30–szerda, 3.00:
ATP-torna, Rio de Janeiro (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA, SELEJTEZŐ,
5. FORDULÓ
17.00:
MAGYARORSZÁG–Oroszország (Tv: M4 Sport)


FEBRUÁR 20., SZERDA


FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.00:
Soroksár (NB II)–Andráshida (NB III)
14.00: Budaörs (NB II)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
14.00: Duna Aszfalt Tiszakécske (NB II)–Budapest Honvéd
14.00: Taksony (NB III)–Mol Vidi FC
15.00: Puskás Akadémia FC–Paksi FC
17.00: Mezőkövesd–Szombathelyi Haladás
18.00: Ferencváros–Kisvárda (Tv: M4 Sport)

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

21.00: 
Schalke 04 (német)–Manchester City (angol) (Tv: Spíler2)
21.00: 
Atlético Madrid (spanyol)–Juventus (olasz) (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-LIGA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Sevilla (spanyol)–Lazio (olasz) (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
23. FORDULÓ
19.00:
Bordeaux–Guingamp (Tv: Digi Sport2)
17. FORDULÓ
21.00: Paris Saint-Germain–Montpellier (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.00:
junior világbajnokság, Olaszország, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
17.50:
EV Vienna Capitals II (osztrák)–Gyergyói HK (romániai)
18.40: Schiller-Vasas HC–Dunaújvárosi Acélbikák
18.40: Hokiklub Budapest–Fehérvári Titánok
NHL
csütörtök, 4.00:
Vegas Golden Knights–Boston Bruins (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.00:
Tour of Andalúzia, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 13. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Rhein-Neckar Löwen (német)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
14. FORDULÓ, B-CSOPORT
18.30:
Riga (lett)–Sopron Basket
NŐI EURÓPA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.15:
Girona (spanyol)–Atomerőmű KSC Szekszárd
NŐI NB I
19.30:
VBW CEKK Cegléd–NKE-Csata

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.00:
Kecskeméti RC–Vegyész RC Kazincbarcika

SÍFUTÁS
12.15:
világbajnokság, Seefeld (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
14.00 és 17.15:
Európa-bajnokság, Raubicsi (Tv: Eurosport2)

TENISZ
8.00–8.30:
WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport2)
8.40–17.30: WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport1)
14.30: WTA-torna, Budapest (Tv: Duna World)
17.40: WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport3)
20.30–szerda, 3.00: ATP-torna, Rio de Janeiro (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
NŐI OB I
19.00:
Hungerit Szentes–ZF-Eger
20.00:
BVSC-Zugló–BHSE

FEBRUÁR 21., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ
18.55: 
Dinamo Zagreb (horvát)–Viktoria Plzen (cseh)
18.55: Salzburg (osztrák)–FC Bruges (belga) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Napoli (olasz)–Zürich (svájci)
18.55: Eintracht Frankfurt (német)–Sahtar Doneck (ukrán) (Tv: Digi Sport1)
18.55: Valencia (spanyol)–Celtic (skót)
18.55: Zenit (orosz)–Fenerbahce (török)
18.55: Villarreal (spanyol)–Sporting CP (portugál) (Tv: Digi Sport3)
18.55: Arsenal (angol)–BATE Boriszov (fehérorosz) (Tv: Sport1)
21.00: Internazionale (olasz)–Rapid Wien (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Genk (belga)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Bayer Leverkusen (német)–FK Krasznodar (orosz)
21.00: Chelsea (angol)–Malmö (svéd) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Real Betis (spanyol)–Rennes (francia)
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Benfica (portugál)–Galatasaray (török)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
3. állomás, Dublin (Tv: Sport2)
Benne:
Gerwyn Price (walesi)–James Wade (angol)
Steve Lennon (ír)–Peter Wright (skót)
Michael van Gerwen (holland)–Rob Cross (angol)
Michael Smith (angol)–Daryl Gurney (északír)
Mensur Suljovic (osztrák)–Raymond van Barneveld (holland)

KERÉKPÁR
15.00:
Tour of the Algarve, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.00: Tour of the Algarve, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
Corona Brasov (romániai)–FTC-Telekom
19.00: DEAC–UTE
NHL
péntek, 1.00:
Toronto Maple Leafs–Washington Capitals (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Grundfos Tatabánya KC

KOSÁRLABDA
NBA
péntek, 4.30:
Los Angeles Lakers–Houston Rockets (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
20.30:
Jászberény VT–Vasas Óbuda (Tv: M4 Sport)

SÍFUTÁS
12.00 és 14.00:
világbajnokság, Seefeld (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00 és 17.00:
Shoot Out, Watford, 1. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: Shoot Out, Watford, 1. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00 és 16.00:
WTA-torna, Dubaj, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
14.30: WTA-torna, Budapest (Tv: Duna World)
23.30–péntek, 3.00: ATP-torna, Rio de Janeiro (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
ALAPSZAKASZ, 14. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
ZF-Eger–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport)


FEBRUÁR 22., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
13.00:
a nyolcaddöntő sorsolása (Tv: Digi Sport1, Eurosport2, Sport1)

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
20.45: 
Cardiff City–Watford
20.45: 
West Ham United–Fulham (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
19.00:
Dijon–Saint-Étienne
20.45: Strasbourg–Lille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNEDSLIGA
23. FORDULÓ
20.30:
Werder Bremen–VfB Stuttgart (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
20.30:
Milan–Empoli (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
21.00:
Espanyol–Huesca (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  9.30:
világkupaverseny, Banszko, szuper-G (Tv: Eurosport2)
13.00: világkupaverseny, Banszko, férfi kombináció műlesiklás (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.30:
világbajnokság, Seefeld, férfiak, HS 130 (Tv: Eurosport1)
16.15: világbajnokság, Seefeld, férfiak 10 km (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
17.00:
Grand Slam-torna, Düsseldorf, 1. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.00:
Újpesti TE–Debreceni EAC
ALSÓHÁZ
17.50:
EV Vienna Capitals II (osztrák)–Hokiklub Budapest
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok
18.40: Schiller-Vasas HC–Gyergyói HK (romániai)
EBEL
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.00:
Fehérvár AV19–Vienna Capitals (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
18.00:
HKM Zvolen (szlovák)–MAC Újbuda
18.30: DVTK Jegesmedvék–HC Banska Bystrica (szlovák)
NHL
szombat, 4.00:
Vegas Golden Knights–Winnipeg Jets (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.00:
Tour of Andalúzia, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
16.45: Tour of the Algarve, 3. szakasz (Tv: Eurosport2) 

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ceglédi KKSE–HE-DO B. Braun Gyöngyös

KOSÁRLABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
5. FORDULÓ, J-CSOPORT
20.15:
Olaszország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EUROLIGA
18.15:
Darüssafaka (török)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Bayern München (német) (Tv: Digi Sport3)

MOTORSPORT
szombat, 2.15:
Superbike-vb, Victoria, superpole (Tv: Eurosport1)
szombat, 5.00: Superbike-vb, Victoria, 1. futam (Tv: Eurosport1)

ÖKÖLVÍVÁS
18.00:
Magyar ring profi gála, Budakalász

SÍUGRÁS
14.00:
világbajnokság, Seefeld, HS 130, férfi selejtező (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00:
Shoot Out, Watford, 2. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: Shoot Out, Watford, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
14.00:
WTA-torna, Dubaj, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
14.30: WTA-torna, Budapest (Tv: Duna World)
21.00–szombat, 3.00: ATP-torna, Dubaj, negyeddöntő (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
NŐI OB I
13.00:
DUE-Maarks GraphicFTC-Telekom

FEBRUÁR 23., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
22. FORDULÓ

17.00: Ferencváros–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)
17.00: Mezőkövesd–Kisvárda
17.00: Mol Vidi FC–Haladás
17.00: Újpest–Diósgyőri VTK 
17.00: Paks–Debreceni VSC
19.30: Bp. Honvéd–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)

NŐI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ

Ferencváros–ETO FC Győr

FUTSAL
FÉRFI MAGYAR KUPA, SZIGETSZENTMIKLÓS
ELŐDÖNTŐ
15.30:
Berettyóújfalu–Haladás
18.00: Dunaferr–Veszprém

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
13.30: 
Burnley–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport1)
16.00: 
AFC Bournemouth–Wolverhampton Wanderers
16.00: Newcastle United–Huddersfield Town
18.30: Leicester City–Crystal Palace (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
17.00:
Paris Saint-Germain–Nimes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Nice (Tv: Digi Sport2)
20.00: Guingamp–Angers (Tv: Digi Sport3)
20.00: Montpellier–Reims
20.00: Toulouse–Caen

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Hertha BSC (Tv: Sport2)
15.30: Borussia Mönchengladbach–Wolfsburg
15.30: Freiburg–Augsburg
15.30: Mainz 05–Schalke 04
18.30: Fortuna Düsseldorf–Nürnberg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
15.00:
Torino–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
20.30: Frosinone–Roma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
13.00:
Getafe–Rayo Vallecano
16.15: Sevilla–Barcelona (Tv: Spíler2)
18.30: Deportivo Alavés–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
20.45: Athletic Bilbao–Eibar (Tv: Spíler2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
13.00:
1. FC Köln–Sandhausen (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30:
világkupaverseny, Crans Montana, női lesiklás (Tv: Eurosport2)
12.45: világkupaverseny, Banszko, férfi szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport2)

BIRKÓZÁS
Kötöttfogású Magyar Nagydíj, Polyák Imre-emlékverseny, Győr
10.00:
55, 63, 72, 82, 97 kg selejtezők, elődöntők
18.00: helyosztók

ÉSZAKI ÖSSZETETT
16.00:
világbajnokság, Seefeld, férfi 10 km (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
13.30:
Sprint világbajnokság, Heerenveen

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom
NHL
23.00:
Columbus Blue Jackets–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)
vasárnap, 2.00: Philadelphia Flyers–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.00:
Tour of Andalúzia, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.00: Tour of the Algarve, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 4. FORDULÓ
2. CSOPORT
14.00:
CSM Bucuresti (román)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
19.35: FTC-Rail Cargo Hungaria–Thüringer HC (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 13. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Nantes (francia)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.45:
Balatonfüredi KSE–Saint-Raphaël Var HB (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Csurgói KK–Vecsési SE
18.00: CYEB Budakalász–Mezőkövesdi KC
18.00: Dabasi KC–Sport36-Komló
NŐI NB I
14.45:
GVM Europe-Vác–Siófok KC (Tv: M4 Sport)
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.00: MTK Budapest–Érd HC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd
17.00: Aluinvent DVTK–Vasas Akadémia
18.00: PINKK-Pécsi 424–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: PEAC-Pécs–Sopron Basket
18.00: MTK Budapest–CMB Cargo Uni Győr
18.30: NKE-Csata–ZTE Női Kosárlabda Klub

MOTORSPORT
vasárnap, 5.00:
Superbike-vb, Victoria, 2. futam (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
19.00:
MAFC-BME–Kecskeméti RC
NŐI EXTRALIGA
17.00:
Swietelsky-Békéscsabai RSE–Hungast-Haladás

SÍFUTÁS
10.30 és 12.00:
világbajnokság, Seefeld (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
  9.00:
Európa-bajnokság, Raubicsi (Tv: Eurosport1)
12.00: Európa-bajnokság, Raubicsi (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
14.30:
világbajnokság, Seefeld, HS 130, férfiak (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
9.00:
világkupaverseny, Sunny Valley (Tv: Eurosport2)

SZÁNKÓ
13.30:
világkupaverseny, Szocsi, női 2. futam (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
20.00:
Shoot Out, Watford, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
14.30:
WTA-torna, Budapest (Tv: Duna World)
16.00: WTA-torna, Dubaj, döntő (Tv: Digi Sport1)
23.00: ATP-torna, Rio de Janeiro (Tv: Sport2)

UFC
20.30:
Fight Night, Prága (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
NŐI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.00:
UVSE–Plebiscito Padova (olasz)
E.ON FÉRFI OB I
A-CSOPORT
16.00:
AVUS Szombathely–Metalcom Szentes
19.00: RacioNet-Honvéd–BVSC-Zugló
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–KSI
B-CSOPORT
16.00:
Kaposvári VK–Tatabánya
18.00: VasasPlaket–UVSE
19.00: Debreceni VSE–Szolnoki Dózsa
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–A-Híd OSC Újbuda
NŐI OB I
16.00:
RB-Tatabánya–Szeged SZTE


FEBRUÁR 24., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
25. FORDULÓ

14.00: Budafoki MTE–Csákvár
14.00: ETO FC Győr–BFC Siófok
14.00: Nyíregyháza–Monor
14.00: Cegléd–Tiszakécske
14.00: Balmazújváros–Budaörs
14.00: Vác FC–Mosonmagyaróvár
14.00: Soroksár–Gyirmót FC Győr 
14.00: Dorog–Kazincbarcika
17.00: Békéscsaba–Vasas
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport)

NŐI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
15.00:
DVTK–Haladás

FUTSAL
FÉRFI MAGYAR KUPA, SZIGETSZENTMIKLÓS
14.30:
döntő (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
15.05: 
Arsenal–Southampton
15.05: 
Manchester United–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
15.00:
Nantes–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
17.00: Rennes–Marseille (Tv: Digi Sport3)
21.00: Monaco–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA

23. FORDULÓ
15.30:
Hannover 96–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport2)
18.00: Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
12.30:
Sampdoria–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Chievo–Genoa (Tv: Digi Sport2)
15.00: Bologna–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Sassuolo–SPAL
18.00: Parma–Napoli (Tv: Digi Sport2)
20.30: Fiorentina–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
12.00:
Leganés–Valencia
16.15: Atlético Madrid–Villarreal (Tv: Spíler2)
18.30: Real Valladolid–Real Betis (Tv: Spíler2)
20.45: Levante–Real Madrid (Tv: Spíler2)

ANGOL LIGAKUPA
DÖNTŐ
17.30:
Chelsea–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30:
világkupaverseny, Crans Montana, női kombináció lesiklás (Tv: Eurosport2)
12.30: világkupaverseny, Banszko, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2) 

BIRKÓZÁS
Kötöttfogású Magyar Nagydíj Polyák Imre emlékverseny, Győr
10.00:
60, 67, 77, 87, 130 kg selejtezők, elődöntők
16.00: helyosztók 

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00 és 13.00:
világbajnokság, Seefeld, HS 130 (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
13.30:
Sprint világbajnokság, Heerenveen

JÉGKORONG
EBEL
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
16.00:
EC Red Bull Salzburg (osztrák)–Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.00:
Dukla Trencín (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
17.15: MAC Újbuda–Detva (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
18.30:
Washington Capitals–New York Rangers (Tv: Spíler1)
hétfő, 3.00: Arizona Coyotes–Winnipeg Jets (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.00:
Tour of Andalúzia, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)
16.15: Tour of the Algarve, 5. szakasz (Tv: Eurosport2) 

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 13. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00: Telekom Veszprém–Meskov Breszt (fehérorosz) (Tv: Sport1)
19.00: Montpellier (francia)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA

CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ

B-CSOPORT

13.00: 
Grundfos-Tatabánya–Hannover-Burgdorf (német) (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
15.00:
THW-Kiel (német)–GOG (dán) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA
21.30:
Toronto Raptors–Orlando Magic (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
17.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–DEAC
17.00: LV Sport Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár SE

SÍLÖVÉSZET
9.00:
Európa-bajnokság, Raubichi (Tv: Eurosport1) 

SÍFUTÁS
11.30:
világbajnokság, Seefeld, klasszikus csapat sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
14.30:
világbajnokság, Seefled, csapat HS 130 (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
9.00:
világkupaverseny, Sunny Valley (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
20.00:
Shoot Out, Watford, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
17.00:
WTA-torna, Budapest (Tv: Duna World)


FEBRUÁR 25., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA

23. FORDULÓ
20.30: 
RB Leipzig–Hoffenheim (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
21.00:
Girona–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
23. FORDULÓ
20.00:
Marítimo–Sporting (Tv: Sport2)
22.15: Benfica–Chaves (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT
18.00:
Costanca (román)–Cuenca (spanyol) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
6. FORDULÓ, J-CSOPORT
18.30:
MAGYARORSZÁG–Horvátország (Szombathely) (Tv: M4 Sport)

TENISZ
11.00–20.00:
ATP-torna, Dubaj (Tv: Sport1)
kedd, 1.00-6.00: ATP-torna, Acapuclo (Tv: Sport2)

2019.03.22 19:45:21

Minden más foci nemzetisport.hu

Csehül álltak: az angolok a Wembley-ben öt gólt vágtak a borzalmasan védekező vendégeknek.

2019.03.18 18:36:48

Minden más foci nemzetisport.hu

Hetedik állomásához érkezik a darts Premier League. Folytatódik a tenisz Miami Open.

2019.03.19 19:40:15

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

ALAPVONAL. Nem először vetődött fel a téma, olykor a sportág prominens személyiségei is hangoztatják: el kellene törölni a futball egyik legkülönösebb, legvitatottabb, az idők során a legtöbbet változó, ugyanakkor egyik legősibb szabályát.

2019.03.13 23:40:55

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A sport hőskorszakának makulátlanságáért sem tennénk feltétlenül tűzbe a kezünket, már csak azért sem, mert akkoriban is gyarló emberek feszültek egymásnak a vicces mezek ellenére nemesnek hirdetett küzdelemben.

2019.03.12 23:53:48

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

ALAPVONAL. Talán annyit szűrhetünk le: ahogy a szerbek és a horvátok jó pénzért cserébe zokszó nélkül megválnak legnagyobb tehetségeiktől (hiszen úgyis terem másik), úgy trénereiktől is (mert az is terem).