nemzetisport.hu 2018.09.08 22:18 Frissítve: 2019.02.28 15:23

TIPSPORT LIGA, 2018–2019

A szlovák élvonalbeli jégkorongbajnokság (Tipsport Liga) 2018–2019–es szezonjának menetrendje, eredményei.

 

TUDNIVALÓK A BAJNOKSÁGRÓL, A RÁJÁTSZÁSMENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI

AZ ALAPSZAKASZ VÉGEREDMÉNYE 
  M GY HGY HV V L–K Gk   P 
  1. Banská Bystrica 57 32 7 5 13 196–139 +57 115
  2. Zvolen 57 30 7 7 13 193–128 +65 111
  3. Nitra 57 32 5 4 16 217–138 +79 110
  4. Kosice 57 32 4 5 16 190–135 +55 109
  5. Poprad 57 28 9 3 17 168–147 +21 105
  6. Trencín 57 25 7 4 21 152–131 +21 93
  7. Nové Zámky 57 25 6 5 21 142–130 +12 92
  8. DVTK Jegesmedvék 57 22 6 9 20 147–151 –4 87
  9. MAC Újbuda 57 17 4 7 29 158–197 –39 66
10. Detva 57 16 3 8 30 149–198 –49 62
11. Liptovsky Mikulás 57 17 2 3 35 129–178 –49 58
12. Zilina 57 11 7 5 34 151–222 –71 52
13. Szlovákia U20 24 2 22 30–128 –98 2
ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ (szeptember 4., 14.)  
Detva–Szlovákia U20 4–0
Banská Bystrica–Liptovsky Mikulás 4–5 – h. u.
Kosice–Zvolen 5–2
Zilina–Detva 4–5
Trencín–Poprad 4–2
Nitra–DVTK Jegesmedvék 6–1
MAC Újbuda–Nové Zámky 1–7
2. FORDULÓ (szeptember 7., 16., október 9.)  
Zilina–Szlovákia U20 5–3
Nové Zámky–Nitra 4–0
Banská Bystrica–Trencín 2–1
Poprad–MAC Újbuda 3–1
Detva–Kosice 1–4
DVTK Jegesmedvék–Zilina 6–2
Zvolen–Liptovsky Mikulás 6–3
3. FORDULÓ (szeptember 11., 18.)  
Nové Zámky–Szlovákia U20 3–1
Kosice– DVTK Jegesmedvék 6–3
Zilina–Nové Zámky 2–3
Nitra–Poprad 4–1
Zvolen–Detva 6–1
Trencín–Liptovsky Mikulás 3–2 – h.u.
MAC Újbuda–Banská Bystrica 4–0
4. FORDULÓ (szeptember 12., 21.)  
Szlovákia U20–Liptovsky Mikulás 1–5
Detva–Liptovsky Mikulás 1–2
Poprad–Zilina 6–3
Banská Bystrica–Nitra 6–5
Trencín–MAC Újbuda 4–3 – h.u.
DVTK Jegesmedvék–Zvolen 0–5
Nové Zámky–Kosice 2–3
5. FORDULÓ (szeptember 19., 23.)  
DVTK Jegesmedvék– Szlovákia U20 8–4
Nitra– Trencín 3–1
Zilina–Banská Bystrica 3–2 – h. u.
Zvolen–Nové Zámky 2–3 – h. u.
Kosice–Poprad 0–1
Detva–DVTK Jegesmedvék 5–2
MAC Újbuda–Liptovsky Mikulás 2–3 – szétlövés
6. FORDULÓ (szeptember 20., 28.)  
Kosice–Szlovákia U20 6–1
Poprad–Zvolen 3–2 – szl.
Liptovsky Mikulás–DVTK Jegesmedvék 1–3
Banská Bystrica–Kosice 3–1
Trencín–Zilina 3–0
Nové Zámky–Detva 2–0
MAC Újbuda–Nitra 1–2 – sz.
7. FORDULÓ (szeptember 25., 30.)  
Zvolen–Szlovákia U20 6–1
Zilina–MAC Újbuda 6–3
Zvolen–Banská Bystrica 4–1
Kosice–Trencín 5–1
Nitra–Liptovsky Mikulás 0–4
Detva–Poprad 0–3
DVTK Jegesmedvék–Nové Zámky 4–2
8. FORDULÓ (szeptember 27., október 2.)  
Szlovákia U20–Nitra 2–6
Liptovsky Mikulás–Nové Zámky 0–1
Poprad–DVTK Jegesmedvék 3–2 – h.u.
Banská Bystrica–Detva 2–3 – h.u.
Trencín–Zvolen 2–4
Nitra–Zilina 4–1
MAC Újbuda–Kosice 1–2
9. FORDULÓ (október 4–5.)  
Szlovákia U20–Banská Bystrica 1–3
Zilina–Liptovsky Mikulás 4–3
Kosice–Nitra 3–1
Detva–Trencín 2–4
Zvolen–MAC Újbuda 5–3
DVTK Jegesmedvék–Banská Bystrica 2–5
Nové Zámky–Poprad 2–1
10. FORDULÓ (október 7., 9.)  
Nitra–Zvolen 2–3 – h.u.
Banská Bystrica–Nové Zámky 2–1 – szl.
Trencín–DVTK Jegesmedvék 4–0
Poprad–Liptovsky Mikulás 2–0
Zilina–Kosice 4–3 – szl.
MAC Újbuda–Detva 2–4
Szlovákia U20–Poprad 1–3
11. FORDULÓ (október 11–12.)  
MAC Újbuda–Szlovákia U20 5–2
Poprad–Banská Bystrica 5–2
Kosice–Liptovsky Mikulás 3–2
Detva–Nitra 5–6 – szl.
Zvolen–Zilina 9–2
Nové Zámky–Trencín 4–2
DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda 2–3 – h. u.
12. FORDULÓ (október 14., 16.)  
Nové Zámky–MAC Újbuda 3–2
Zvolen–Kosice 4–1
Banská Bystrica–Liptovsky Mikulás 7–2
Poprad–Trencín 0–3
Detva–Zilina 2–1
DVTK Jegesmedvék–Nitra 1–3
Trencín–Szlovákia U20 5–0
13. FORDULÓ (október 18–19.)  
Szlovákia U20–Detva 1–3
Nitra–Nové Zámky 5–3
Kosice–Detva 7–1
Zilina–DVTK Jegesmedvék 4–1
Zvolen–Liptovsky Mikulás 3–1
Trencín–Banská Bystrica 2–0
MAC Újbuda–Poprad 3–2
14. FORDULÓ (október 21.)  
Nové Zámky–Zilina 4–2
Poprad–Nitra 3–2
Banská Bystrica–MAC Újbuda 2–0
Kosice–DVTK Jegesmedvék 4–2
Liptovsky Mikulás–Trencín 1–3
Detva–Zvolen 2–5
15. FORDULÓ (október 16., 23–24.)  
Kosice–Nové Zámky 4–0
Zilina–Poprad 3–7
Detva–Liptovsky Mikulás 2–3
Zvolen–DVTK Jegesmedvék 2–1 – h. u.
Nitra–Banská Bystrica 2–3
MAC Újbuda–Trencín 5–2
Liptovsky Mikulás–Szlovákia U20 6–3
16. FORDULÓ (október 25–26.)  
Szlovákia U20–Zilina  
Liptovsky Mikulás–MAC Újbuda 4–1
Poprad–Kosice 2–5
Banská Bystrica–Zilina 2–1
Trencín–Nitra 2–1
Nové Zámky–Zvolen 2–4
DVTK Jegesmedvék–Detva 5–4 – h. u.
17. FORDULÓ (október 28.)  
Kosice– Banská Bystrica 1–3
Zilina–Trencín 1–0 – szl.
MAC Újbuda–Nitra 2–8
Zvolen–Poprad 3–4
Detva–Nové Zámky 1–3
DVTK Jegesmedvék– Liptovsky Mikulás 2–4
18. FORDULÓ (október 30–31.)  
Szlovákia U20–Nové Zámky 3–4 – szl.
Poprad–Detva 4–0
Liptovsky Mikulás–Nitra 2–3 – h. u.
Banská Bystrica–Zvolen 3–2
Trencín–Kosice 3–1
Nové Zámky–DVTK Jegesmedvék 0–3
MAC Újbuda–Zilina 2–3 – h. u.
19. FORDULÓ (november 1–2.)  
Szlovákia U20–Zvolen 0–6
Kosice–MAC Újbuda 4–8
Zilina–Nitra 2–4
Detva–Banská Bystrica 2–1
Zvolen–Trencín 4–2
Nové Zámky–Liptovsky Mikulás 3–1
DVTK Jegesmedvék–Poprad 3–2 – h. u.
20. FORDULÓ (november 4.)  
Kosice–Nitra 6–1
Banská Bystrica–DVTK Jegesmedvék 3–1
Liptovsky Mikulás–Zilina 6–2
Trencín–Detva 2–4
Poprad–Nové Zámky 2–1
MAC Újbuda–Zvolen 2–3 – h. u.
21. FORDULÓ (november 13–14.)  
Szlovákia U20–DVTK Jegesmedvék 1–8
Poprad–Liptovsky Mikulás 4–2
Kosice–Zilina 3–1
Zvolen–Nitra 6–4
Detva–MAC Újbuda 4–5
DVTK Jegesmedvék–Trencín 3–2
Nové Zámky–Banská Bystrica 3–2 – h. u.
22. FORDULÓ (november 15–16.)  
Szlovákia U20–Kosice 0–4
Liptovsky Mikulás–Kosice 1–7
Zilina–Zvolen 1–5
Banská Bystrica–Poprad 2–5
Nitra–Detva 3–2 – h. u.
Trencín–Nové Zámky 0–4
MAC Újbuda–DVTK Jegesmedvék 4–2
23. FORDULÓ (november 18.)  
Nitra–DVTK Jegesmedvék 3–0
Zilina–Detva 3–4
Trencín–Poprad 2–0
Kosice–Zvolen 2–7
Banská Bystrica–Liptovsky Mikulás 4–2
MAC Újbuda–Nové Zámky 4–3
24. FORDULÓ (november 20–21.)  
Liptovsky Mikulás–Zvolen 2–1
Poprad–MAC Újbuda 1–0
Banská Bystrica–Trencín 5–0
Detva–Kosice 2–5
DVTK Jegesmedvék–Zilina 4–2
Nové Zámky–Nitra 2–4
Nitra–Szlovákia U20 8–0
25. FORDULÓ (november 22–23.)  
Poprad–Szlovákia U20 8–0
Zilina–Nové Zámky 2–1
KM Zvolen–Detva 4–3
Trencín–Liptovsky Mikulás 4–3
Nitra– Poprad 7–2
DVTK Jegesmedvék– Kosice 1–2 – szl.
MAC Újbuda–Banská Bystrica 3–6
26. FORDULÓ (november 25.)  
Nové Zámky–Kosice 0–2
Trencín–MAC Újbuda 2–1
Banská Bystrica–Nitra 3–2 – h. u.
Liptovsky Mikulás–Detva 5–4
Poprad–Zilina 5–2
DVTK Jegesmedvék–KM Zvolen 4–0
27. FORDULÓ (november 27.)  
Kosice–Poprad 3–4 – h. u.
Zilina–Banská Bystrica 3–7
Zvolen–Nové Zámky 1–2
Detva–DVTK Jegesmedvék 2–3
Nitra–Trencín 4–1
MAC Újbuda–Liptovsky Mikulás 8–2
28. FORDULÓ (november 29–30.)  
Banská Bystrica–Szlovákia U20 7–0
Poprad–Zvolen 3–2 – h. u.
Liptovsky Mikulás–DVTK Jegesmedvék 0–3
Banská Bystrica–Kosice 3–2 – h. u.
Trencín–Zilina 5–4
Nové Zámky–Detva 3–2
Nitra–MAC Újbuda 6–2
29. FORDULÓ (december 2., 4.)  
Nitra–Liptovsky Mikulás 5–0
Zilina–MAC Újbuda 4–2
Kosice–Trencín 4–0
Zvolen–Banská Bystrica 2–3 – szl.
Detva–Poprad 3–4
DVTK Jegesmedvék–Nové Zámky 6–2
Szlovákia U20–MAC Újbuda 4–5 – h. u.
30. FORDULÓ (december 6–7.)  
Szlovákia U20–Trencín 0–5
Poprad–DVTK Jegesmedvék 4–5 – h. u.
Liptovsky Mikulás–Nové Zámky 1–2
Banská Bystrica–Detva 5–2
Trencín–Zvolen 2–1
Nitra–Zilina 9–3
MAC Újbuda–Kosice 3–5
31. FORDULÓ (december 9.)  
Nitra– Kosice 5–3
Nové Zámky–Poprad 5–6 – h. u.
Zilina– Liptovsky Mikulás 1–2
Zvolen–MAC Újbuda 1–6
Detva–Trencín 2–3 – szl.
DVTK Jegesmedvék–Banská Bystrica 1–0
32. FORDULÓ (december 19.)  
Liptovsky Mikulás–Poprad 4–5 – szl.
Banská Bystrica–Nové Zámky 6–3
Zilina–Kosice 1–2 – hu.
Trencín–DVTK Jegesmedvék 4–1
Nitra–Zvolen 5–1
MAC Újbuda–Detva 3–4
33. FORDULÓ (december 21.)  
Poprad–Banská Bystrica 5–2
Kosice–Liptovsky Mikulás 1–0
Detva–Nitra 3–4
Zvolen–Zilina 2–4
DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda 2–0
Nové Zámky–Trencín 3–1
34. FORDULÓ (december 23.)  
Nové Zámky–MAC Újbuda 3–1
Liptovsky Mikulás–Banská Bystrica 3–4
Zvolen–Kosice 2–1
Poprad–Trencín 1–5
Detva–Zilina 4–3
DVTK Jegesmedvék–Nitra 2–0
35. FORDULÓ (december 26.)  
Nitra–Nové Zámky 3–4 – h. u.
Zilina–DVTK Jegesmedvék 5–3
Kosice–Detva 2–0
Liptovsky Mikulás–Zvolen 1–4
Trencín–Banská Bystrica 4–3
MAC Újbuda–Poprad 1–3
36. FORDULÓ (december 28.)  
Poprad–Nitra 1–6
Liptovsky Mikulás–Trencín 3–1
Banská Bystrica–MAC Újbuda 7–2
Detva–Zvolen 6–5 – h. u.
Nové Zámky–Zilina 6–0
DVTK Jegesmedvék– Kosice 5–4
37. FORDULÓ (december 30.)  
Nitra–Banská Bystrica 3–6
Zvolen–DVTK Jegesmedvék 2–0
Zilina–Poprad 2–3
Kosice–Nové Zámky 3–1
Detva–Liptovsky Mikulás 4–2
MAC Újbuda–Trencín 3–1
38. FORDULÓ (január 4.)  
Liptovsky Mikulás–MAC Újbuda 2–3
Poprad–Kosice 1–3
Banská Bystrica–Zilina 5–3
Trencín–Nitra 2–3 – szl.
Nové Zámky– Zvolen 3–4
DVTK Jegesmedvék–Detva 1–2
39. FORDULÓ (január 6.)  
Nitra–MAC Újbuda 6–1
Zilina–Trencín 1–2 – h. u.
Zvolen–Poprad 4–0
Kosice–Banská Bystrica 3–5
Detva–Nové Zámky 5–0
DVTK Jegesmedvék–Liptovsky Mikulás 3–2
40. FORDULÓ (január 8.)  
Poprad–Detva 3–1
Liptovsky Mikulás–Nitra 1–7
Banská Bystrica–Zvolen 2–3
Trencín–Košice 3–6
Nové Zámky–DVTK Jegesmedvék 1–2
MAC Újbuda–Zilina 5–2
41. FORDULÓ (január 11.)  
Zilina–Nitra 4–6
Kosice–MAC Újbuda 4–5 – szl.
Zvolen–Trencín 3–2
Detva–Banská Bystrica 1–4
Nové Zámky–Liptovsky Mikulás 2–5
DVTK Jegesmedvék–Poprad 3–2
42. FORDULÓ (január 13.)  
Nitra–Kosice 3–4
Liptovsky Mikulás–Zilina 4–0
Trencín–Detva 5–4
Banská Bystrica–DVTK Jegesmedvék 2–3 – szl.
Poprad–Nové Zámky 2–5
MAC Újbuda–Zvolen 2–3 – h. u.
43. FORDULÓ (január 15.)  
Liptovsky Mikulás–Poprad 0–1
Kosice–Zilina 4–5 – szl.
Zvolen–Nitra 1–0
Detva–MAC Újbuda 3–7
DVTK Jegesmedvék–Trencín 5–4 – szl.
Nové Zámky–Banská Bystrica 3–2
44. FORDULÓ (január 18.)  
Liptovsky Mikulás–Kosice 1–2
Banská Bystrica–Poprad 3–2
Zilina–Zvolen 0–5
Nitra–Detva 8–2
Trencín– Nové Zámky 1–2
MAC Újbuda– DVTK Jegesmedvék 0–2
45. FORDULÓ (január 20.)  
Nitra–DVTK Jegesmedvék 1–2
Trencín–Poprad 2˜–1– szl.
Kosice–Zvolen 4–3 – szl.
Zilina–Detva 4–3
Liptovsky Mikulás–Banská Bystrica 5–3
MAC Újbuda–Nové Zámky 0–5
46. FORDULÓ (január 25.)  
Liptovsky Mikulás–Zvolen 0–3
Poprad–MAC Újbuda 3–2 – h. u.
Banská Bystrica–Trencín 2–1 – h. u.
Detva–Kosice 4–2
Nové Zámky–Nitra 2–1
DVTK Jegesmedvék–Zilina 6–4
47. FORDULÓ (január 27.)  
Nitra–Poprad 3–5
Zilina–Nové Zámky 3–2 – szl.
Kosice–DVTK Jegesmedvék 3–1
Zvolen–Detva 3–2 – h. u.
Trencín–Liptovsky Mikulás 6–1
MAC Újbuda–Banská Bystrica 3–4
48. FORDULÓ (február 1.)  
Liptovsky Mikulás–Detva 2–3
Poprad–Zilina 5–4 – h. u.
Banská Bystrica– Nitra 3–2
Trencín–MAC Újbuda 8–1
DVTK Jegesmedvék–Zvolen 3–4 – szl.
Nové Zámky–Kosice 2–3 – h. u.
49. FORDULÓ (február 3.)  
Nitra–Trencín 3–1
Zvolen–Nové Zámky 1–0
Zilina–Banská Bystrica 4–5 – h. u.
Kosice–Poprad 3–5
Detva–DVTK Jegesmedvék Miskolc 2–1 – szl.
MAC Újbuda–Liptovsky Mikulás 6–5
50. FORDULÓ (február 13.)  
Liptovsky Mikulás–DVTK Jegesmedvék 0–2
Poprad–Zvolen 3–2
Banská Bystrica–Kosice 5–1
Trencín–Zilina 3–2 – h. u.
Nové Zámky–Detva 3–2 – h. u.
MAC Újbuda–Nitra 4–7
51. FORDULÓ (február 15.)  
Kosice–Trencín 4–2
Zilina–MAC Újbuda 3–2
Zvolen–Banská Bystrica 2–4
Nitra–Litpovsky Mikulás4–1
Detva–Poprad3–4 – sz.
DVTK Jegesmedvék–Nové Zámky1–2 – sz.
52. FORDULÓ (február 17.)
 
Nitra–Zilina3–1
Trencín–Zvolen3–2 – sz.
Banská Bystrica–Detva7–3
Poprad–DVTK Jegesmedvék2–1
Liptovsky Mikulás–Nové Zámky1–0
MAC Újbuda–Kosice3–1
53. FORDULÓ (február 22.) 
Kosice–Nitra3–4
Zilina–Liptovsky Mikulás6–1
Zvolen–MAC Újbuda3–0
Detva–Trencín2–6
DVTK Jegesmedvék–Banská Bystrica4–5 – h. u.
Nové Zámky–Poprad5–2
54. FORDULÓ (február 24.) 
Zilina–Kosice1–7
Trencín–DVTK Jegesmedvék3–0
Nitra–Zvolen4–2
Liptovsky Mikulás–Poprad5–2
MAC Újbuda–Detva4–3
Banská Bystrica–Nové Zámky3–1
55. FORDULÓ (február 26.) 
Zvolen–Zilina8–3
Detva–Nitra1–3
Poprad–Banská Bystrica2–1
DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda2–3 – h. u.
Nové Zámky–Trencín0–3
Kosice–Liptovsky Mikulás 4–0

 
2019.10.18 20:24:34

Jégkorong SZŰCS ANDRÁS, FÖLDI IMRE

A hétvégén a Kontinentális Kupában szereplő FTC-Telekom jégkorongcsapatának edzője nem fél a rengeteg melótól és feladattól.

2019.09.12 09:53:24

Jégkorong nemzetisport.hu

A magyar élvonalbeli jégkorong-bajnokság 2019–2020-as kiírásának adatbankja.

2019.09.03 15:45:37

Jégkorong nemzetisport.hu

Az EBEL-ben érintett Fehérvár AV19 és a Tipsport Ligában szereplő MAC és DVTK bajnoki menetrendje.

2019.08.22 23:51:43

Jégkorong S. TÓTH JÁNOS

ALAPVONAL. A nagy rácsodálkozók aligha voltak tisztában azzal, hogy a hölgyek éppúgy a sportág születése óta hokiznak, mint a férfiak. Igaz, eleinte nem keltették marcona harcosok benyomását.

2019.07.19 18:19:16

Jégkorong SZŰCS ANDRÁS

Kangyal Balázs végigélte a sportág hazai felemelkedését, 50. születésnapján vissza is, előre is tekint.