HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.09.08 22:18 Frissítve: 2019.01.20 23:19

TIPSPORT LIGA, 2018–2019

A szlovák élvonalbeli jégkorongbajnokság (Tipsport Liga) 2018–2019–es szezonjának menetrendje, eredményei.

TUDNIVALÓK A BAJNOKSÁGRÓL

AZ ÁLLÁS
  1. Zvolen 47 25 6 6 10 159–106 +53 93
  2. Banská Bystrica 47 26 5 5 11 160–115 +45 93
  3. Kosice 47 27 3 5 12 157–110 +47 92
  4. Poprad 47 24 6 3 14 137–119 +18 87
  5. Nitra 47 24 5 4 14 174–118 +56 86
  6. Nové Zámky 47 22 4 4 17 124–111 +13 78
  7. Trencín 47 21 5 3 18 119–110   +9 76
  8. DVTK Jegesmedvék 47 18 6 5 18 124–127   –3 71
  9. MAC Újbuda 47 14 3 6 24 134–163 –29 54
10. Detva 47 14 3 6 24 125–156 –31 54
11. Liptovsky Mikulás 47 15 2 3 27 117–145 –28 52
12. Zilina 47 9 7 3 28 125–177 –52 44
13. Szlovákia U20 24 2 22   30–128 –98   2
ALAPSZAKASZ 
1. FORDULÓ (szeptember 4., 14.)  
Detva–Szlovákia U20 4–0
Banská Bystrica–Liptovsky Mikulás 4–5 – h. u.
Kosice–Zvolen 5–2
Zilina–Detva 4–5
Trencín–Poprad 4–2
Nitra–DVTK Jegesmedvék 6–1
MAC Újbuda–Nové Zámky 1–7
2. FORDULÓ (szeptember 7., 16., október 9.)  
Zilina–Szlovákia U20 5–3
Nové Zámky–Nitra 4–0
Banská Bystrica–Trencín 2–1
Poprad–MAC Újbuda 3–1
Detva–Kosice 1–4
DVTK Jegesmedvék–Zilina 6–2
Zvolen–Liptovsky Mikulás 6–3
3. FORDULÓ (szeptember 11., 18.)  
Nové Zámky–Szlovákia U20 3–1
Kosice– DVTK Jegesmedvék 6–3
Zilina–Nové Zámky 2–3
Nitra–Poprad 4–1
Zvolen–Detva 6–1
Trencín–Liptovsky Mikulás 3–2 – h.u.
MAC Újbuda–Banská Bystrica 4–0
4. FORDULÓ (szeptember 12., 21.)  
Szlovákia U20–Liptovsky Mikulás 1–5
Detva–Liptovsky Mikulás 1–2
Poprad–Zilina 6–3
Banská Bystrica–Nitra 6–5
Trencín–MAC Újbuda 4–3 – h.u.
DVTK Jegesmedvék–Zvolen 0–5
Nové Zámky–Kosice 2–3
5. FORDULÓ (szeptember 19., 23.)  
DVTK Jegesmedvék– Szlovákia U20 8–4
Nitra– Trencín 3–1
Zilina–Banská Bystrica 3–2 – h. u.
Zvolen–Nové Zámky 2–3 – h. u.
Kosice–Poprad 0–1
Detva–DVTK Jegesmedvék 5–2
MAC Újbuda–Liptovsky Mikulás 2–3 – szétlövés
6. FORDULÓ (szeptember 20., 28.)  
Kosice–Szlovákia U20 6–1
Poprad–Zvolen 3–2 – szl.
Liptovsky Mikulás–DVTK Jegesmedvék 1–3
Banská Bystrica–Kosice 3–1
Trencín–Zilina 3–0
Nové Zámky–Detva 2–0
MAC Újbuda–Nitra 1–2 – sz.
7. FORDULÓ (szeptember 25., 30.)  
Zvolen–Szlovákia U20 6–1
Zilina–MAC Újbuda 6–3
Zvolen–Banská Bystrica 4–1
Kosice–Trencín 5–1
Nitra–Liptovsky Mikulás 0–4
Detva–Poprad 0–3
DVTK Jegesmedvék–Nové Zámky 4–2
8. FORDULÓ (szeptember 27., október 2.)  
Szlovákia U20–Nitra 2–6
Liptovsky Mikulás–Nové Zámky 0–1
Poprad–DVTK Jegesmedvék 3–2 – h.u.
Banská Bystrica–Detva 2–3 – h.u.
Trencín–Zvolen 2–4
Nitra–Zilina 4–1
MAC Újbuda–Kosice 1–2
9. FORDULÓ (október 4–5.)  
Szlovákia U20–Banská Bystrica 1–3
Zilina–Liptovsky Mikulás 4–3
Kosice–Nitra 3–1
Detva–Trencín 2–4
Zvolen–MAC Újbuda 5–3
DVTK Jegesmedvék–Banská Bystrica 2–5
Nové Zámky–Poprad 2–1
10. FORDULÓ (október 7., 9.)  
Nitra–Zvolen 2–3 – h.u.
Banská Bystrica–Nové Zámky 2–1 – szl.
Trencín–DVTK Jegesmedvék 4–0
Poprad–Liptovsky Mikulás 2–0
Zilina–Kosice 4–3 – szl.
MAC Újbuda–Detva 2–4
Szlovákia U20–Poprad 1–3
11. FORDULÓ (október 11–12.)  
MAC Újbuda–Szlovákia U20 5–2
Poprad–Banská Bystrica 5–2
Kosice–Liptovsky Mikulás 3–2
Detva–Nitra 5–6 – szl.
Zvolen–Zilina 9–2
Nové Zámky–Trencín 4–2
DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda 2–3 – h. u.
12. FORDULÓ (október 14., 16.)  
Nové Zámky–MAC Újbuda 3–2
Zvolen–Kosice 4–1
Banská Bystrica–Liptovsky Mikulás 7–2
Poprad–Trencín 0–3
Detva–Zilina  2–1
DVTK Jegesmedvék–Nitra 1–3
Trencín–Szlovákia U20 5–0
13. FORDULÓ (október 18–19.)  
Szlovákia U20–Detva 1–3
Nitra–Nové Zámky 5–3
Kosice–Detva 7–1
Zilina–DVTK Jegesmedvék 4–1
Zvolen–Liptovsky Mikulás 3–1
Trencín–Banská Bystrica 2–0
MAC Újbuda–Poprad 3–2
14. FORDULÓ (október 21.)  
Nové Zámky–Zilina 4–2
Poprad–Nitra 3–2
Banská Bystrica–MAC Újbuda 2–0
Kosice–DVTK Jegesmedvék 4–2
Liptovsky Mikulás–Trencín 1–3
Detva–Zvolen 2–5
15. FORDULÓ (október 16., 23–24.)  
Kosice–Nové Zámky 4–0
Zilina–Poprad 3–7
Detva–Liptovsky Mikulás 2–3
Zvolen–DVTK Jegesmedvék 2–1 – h. u.
Nitra–Banská Bystrica 2–3
MAC Újbuda–Trencín 5–2
Liptovsky Mikulás–Szlovákia U20 6–3
16. FORDULÓ (október 25–26.)  
Szlovákia U20–Zilina  
Liptovsky Mikulás–MAC Újbuda 4–1
Poprad–Kosice 2–5
Banská Bystrica–Zilina 2–1
Trencín–Nitra 2–1
Nové Zámky–Zvolen 2–4
DVTK Jegesmedvék–Detva  5–4 – h. u.
17. FORDULÓ (október 28.)  
Kosice– Banská Bystrica 1–3
Zilina–Trencín 1–0 – szl.
MAC Újbuda–Nitra  2–8
Zvolen–Poprad 3–4
Detva–Nové Zámky 1–3
DVTK Jegesmedvék– Liptovsky Mikulás 2–4
18. FORDULÓ (október 30–31.)  
Szlovákia U20–Nové Zámky 3–4 – szl.
Poprad–Detva 4–0
Liptovsky Mikulás–Nitra 2–3 – h. u.
Banská Bystrica–Zvolen 3–2
Trencín–Kosice 3–1
Nové Zámky–DVTK Jegesmedvék 0–3
MAC Újbuda–Zilina 2–3 – h. u. 
19. FORDULÓ (november 1–2.)  
Szlovákia U20–Zvolen 0–6
Kosice–MAC Újbuda 4–8
Zilina–Nitra 2–4
Detva–Banská Bystrica 2–1
Zvolen–Trencín 4–2
Nové Zámky–Liptovsky Mikulás 3–1
DVTK Jegesmedvék–Poprad  3–2 – h. u.
20. FORDULÓ (november 4.)  
Kosice–Nitra 6–1
Banská Bystrica–DVTK Jegesmedvék 3–1
Liptovsky Mikulás–Zilina 6–2
Trencín–Detva 2–4
Poprad–Nové Zámky 2–1
MAC Újbuda–Zvolen 2–3 – h. u.
21. FORDULÓ (november 13–14.)  
Szlovákia U20–DVTK Jegesmedvék 1–8
Poprad–Liptovsky Mikulás  4–2
Kosice–Zilina  3–1
Zvolen–Nitra  6–4
Detva–MAC Újbuda 4–5
DVTK Jegesmedvék–Trencín 3–2
Nové Zámky–Banská Bystrica 3–2 – h. u.
22. FORDULÓ (november 15–16.)  
Szlovákia U20–Kosice 0–4
Liptovsky Mikulás–Kosice 1–7
Zilina–Zvolen 1–5
Banská Bystrica–Poprad  
Nitra–Detva 3–2 – h. u.
Trencín–Nové Zámky 0–4
MAC Újbuda–DVTK Jegesmedvék 4–2
23. FORDULÓ (november 18.)  
Nitra–DVTK Jegesmedvék 3–0
Zilina–Detva 3–4
Trencín–Poprad 2–0
Kosice–Zvolen 2–7
Banská Bystrica–Liptovsky Mikulás 4–2
MAC Újbuda–Nové Zámky  4–3
24. FORDULÓ (november 20–21.)  
Liptovsky Mikulás–Zvolen 2–1
Poprad–MAC Újbuda 1–0
Banská Bystrica–Trencín 5–0
Detva–Kosice 2–5
DVTK Jegesmedvék–Zilina 4–2
Nové Zámky–Nitra 2–4
Nitra–Szlovákia U20 8–0
25. FORDULÓ (november 22–23.)  
Poprad–Szlovákia U20 8–0
Zilina–Nové Zámky 2–1
KM Zvolen–Detva 4–3
Trencín–Liptovsky Mikulás 4–3
Nitra– Poprad 7–2
DVTK Jegesmedvék– Kosice 1–2 – szl.
MAC Újbuda–Banská Bystrica 3–6
26. FORDULÓ (november 25.)  
Nové Zámky–Kosice 0–2
Trencín–MAC Újbuda 2–1
Banská Bystrica–Nitra 3–2 – h. u.
Liptovsky Mikulás–Detva 5–4
Poprad–Zilina 5–2
DVTK Jegesmedvék–KM Zvolen 4–0
27. FORDULÓ (november 27.)  
Kosice–Poprad 3–4 – h. u.
Zilina–Banská Bystrica 3–7
Zvolen–Nové Zámky 1–2
Detva–DVTK Jegesmedvék 2–3
Nitra–Trencín 4–1
MAC Újbuda–Liptovsky Mikulás 8–2
28. FORDULÓ (november 29–30.)  
Banská Bystrica–Szlovákia U20 7–0
Poprad–Zvolen 3–2 – h. u.
Liptovsky Mikulás–DVTK Jegesmedvék 0–3
Banská Bystrica–Kosice 3–2 – h. u.
Trencín–Zilina 5–4
Nové Zámky–Detva 3–2
Nitra–MAC Újbuda 6–2
29. FORDULÓ (december 2., 4.)  
Nitra–Liptovsky Mikulás 5–0
Zilina–MAC Újbuda 4–2
Kosice–Trencín 4–0
Zvolen–Banská Bystrica 2–3 – szl.
Detva–Poprad 3–4
DVTK Jegesmedvék–Nové Zámky 6–2
Szlovákia U20–MAC Újbuda 4–5 – h. u.
30. FORDULÓ (december 6–7.)  
Szlovákia U20–Trencín 0–5
Poprad–DVTK Jegesmedvék 4–5 – h. u.
Liptovsky Mikulás–Nové Zámky 1–2
Banská Bystrica–Detva 5–2
Trencín–Zvolen 2–1
Nitra–Zilina 9–3
MAC Újbuda–Kosice 3–5
31. FORDULÓ (december 9.)  
Nitra– Kosice 5–3
Nové Zámky–Poprad  5–6 – h. u.
Zilina– Liptovsky Mikulás 1–2
Zvolen–MAC Újbuda 1–6
Detva–Trencín 2–3 – szl.
DVTK Jegesmedvék–Banská Bystrica 1–0
32. FORDULÓ (december 19.)  
Liptovsky Mikulás–Poprad 4–5 – szl.
Banská Bystrica–Nové Zámky 6–3
Zilina–Kosice 1–2 – hu.
Trencín–DVTK Jegesmedvék 4–1
Nitra–Zvolen 5–1
MAC Újbuda–Detva 3–4
33. FORDULÓ (december 21.)  
Poprad–Banská Bystrica 5–2
Kosice–Liptovsky Mikulás 1–0
Detva–Nitra 3–4
Zvolen–Zilina 2–4
DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda 2–0
Nové Zámky–Trencín 3–1
34. FORDULÓ (december 23.)  
Nové Zámky–MAC Újbuda 3–1
Liptovsky Mikulás–Banská Bystrica  3–4
Zvolen–Kosice  2–1
Poprad–Trencín  1–5
Detva–Zilina  4–3
DVTK Jegesmedvék–Nitra  2–0
35. FORDULÓ (december 26.)  
Nitra–Nové Zámky 3–4 – h. u.
Zilina–DVTK Jegesmedvék 5–3
Kosice–Detva 2–0
Liptovsky Mikulás–Zvolen  1–4
Trencín–Banská Bystrica 4–3
MAC Újbuda–Poprad 1–3
36. FORDULÓ (december 28.)  
Poprad–Nitra 1–6
Liptovsky Mikulás–Trencín 3–1
Banská Bystrica–MAC Újbuda 7–2
Detva–Zvolen 6–5 – h. u.
Nové Zámky–Zilina 6–0
DVTK Jegesmedvék– Kosice 5–4
37. FORDULÓ (december 30.)  
Nitra–Banská Bystrica 3–6
Zvolen–DVTK Jegesmedvék 2–0
Zilina–Poprad 2–3
Kosice–Nové Zámky 3–1
Detva–Liptovsky Mikulás 4–2
MAC Újbuda–Trencín 3–1
38. FORDULÓ (január 4.)  
Liptovsky Mikulás–MAC Újbuda 2–3
Poprad–Kosice 1–3
Banská Bystrica–Zilina  5–3
Trencín–Nitra  2–3 – szl.
Nové Zámky– Zvolen  3–4
DVTK Jegesmedvék–Detva  1–2
39. FORDULÓ (január 6.)  
Nitra–MAC Újbuda 6–1
Zilina–Trencín 1–2 – h. u.
Zvolen–Poprad 4–0
Kosice–Banská Bystrica 3–5
Detva–Nové Zámky 5–0
DVTK Jegesmedvék–Liptovsky Mikulás 3–2
40. FORDULÓ (január 8.)  
Poprad–Detva  
Liptovsky Mikulás–Nitra  
Banská Bystrica–Zvolen  
Trencín–Košice  
Nové Zámky–DVTK Jegesmedvék  
MAC Újbuda–Zilina  
41. FORDULÓ (január 11.)  
Zilina–Nitra 4–6
Kosice–MAC Újbuda 4–5 – szl.
Zvolen–Trencín 3–2
Detva–Banská Bystrica  1–4
Nové Zámky–Liptovsky Mikulás 2–5
DVTK Jegesmedvék–Poprad 3–2
42. FORDULÓ (január 13.)  
Nitra–Kosice 3–4
Liptovsky Mikulás–Zilina 4–0
Trencín–Detva 5–4
Banská Bystrica–DVTK Jegesmedvék 2–3 – szl.
Poprad–Nové Zámky 2–5
MAC Újbuda–Zvolen 2–3 – h. u.
43. FORDULÓ (január 15.)  
Liptovsky Mikulás–Poprad 0–1
Kosice–Zilina 4–5 – szl.
Zvolen–Nitra 1–0
Detva–MAC Újbuda 3–7
DVTK Jegesmedvék–Trencín 5–4 – szl.
Nové Zámky–Banská Bystrica 3–2
44. FORDULÓ (január 18.)  
Liptovsky Mikulás–Kosice  
Banská Bystrica–Poprad  
Zilina–Zvolen  
Nitra–Detva  
Trencín– Nové Zámky  
MAC Újbuda– DVTK Jegesmedvék  
45. FORDULÓ (január 20)  
Nitra–DVTK Jegesmedvék 1–2
Trencín–Poprad 2˜–1– szl
Kosice–Zvolen  4–3 – szl.
Zilina–Detva 4–3
Liptovsky Mikulás–Banská Bystrica 5–3
MAC Újbuda–Nové Zámky 0–5
46. FORDULÓ (január 25.)  
Liptovsky Mikulás–Zvolen  
Poprad–MAC Újbuda  
Banská Bystrica–Trencín  
Detva–Kosice  
Nové Zámky–Nitra  
DVTK Jegesmedvék–Zilina  
47. FORDULÓ (január 27.)  
Nitra–Poprad 3–5
Zilina–Nové Zámky 3–2 – szl.
Kosice–DVTK Jegesmedvék 3–1
Zvolen–Detva 3–2 – h. u.
Trencín–Liptovsky Mikulás 6–1
MAC Újbuda–Banská Bystrica 3–4
48. FORDULÓ (február 1.)  
Liptovsky Mikulás–Detva  
Poprad–Zilina  
Banská Bystrica– Nitra  
Trencín–MAC Újbuda  
DVTK Jegesmedvék– Zvolen  
Nové Zámky–Kosice  
49. FORDULÓ (február 3.)  
Nitra–Trencín 3–1
Zvolen–Nové Zámky 1–0
Zilina–Banská Bystrica 4–5 – h. u.
Kosice–Poprad 3–5
Detva–DVTK Jegesmedvék Miskolc 2–1 – szl.
MAC Újbuda–Liptovsky Mikulás 6–5 
50. FORDULÓ (február 13.)  
Liptovsky Mikulás–DVTK Jegesmedvék  
Poprad–Zvolen  
Banská Bystrica–Kosice  
Trencín–Zilina  
Nové Zámky–Detva  
MAC Újbuda–Nitra  
51. FORDULÓ (február 15.)  
Kosice–Trencín  
Zilina–MAC Újbuda  
Zvolen–Banská Bystrica  
Nitra–Liptovsky Mikulás  
Detva–Poprad  
DVTK Jegesmedvék–Nové Zámky  
52. FORDULÓ (február 17.)  
Nitra–Zilina  
Trencín–Zvolen  
Banská Bystrica–Detva  
Poprad–DVTK Jegesmedvék
2019.01.08 22:24:31

Jégkorong nemzetisport.hu

2019.01.09 18:23:33

Jégkorong nemzetisport.hu

2018.09.28 19:14:15

Jégkorong nemzetisport.hu

Csoda, hogy a bejegyzés alatt szaporodnak a kedvelések és a megosztások?!

2018.09.23 00:04:16

Jégkorong KOHÁN GERGELY

NS-VÉLEMÉNY. A Miskolcon balhézó véglényeket saját honfitársaik szégyellik a legjobban.

2018.09.07 19:15:40

Jégkorong nemzetisport.hu

A DVTK Jegesmedvék és a MAC Újbuda is északi szomszédunk élvonalában szerepel.