nemzetisport.hu 2020.07.21 16:49 Frissítve: 2020.08.13 12:21

AZ NB I-ES CSAPATOK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI

Megkezdték a felkészülést a csapatok a labdarúgó NB I augusztus 15-én rajtoló 2020–2021-es idényére. A címlapunkról folyamatosan elérhető és frissülő cikkünkben nyomon követheti a csapatok nyári programjának alakulását, a tervezett vagy már lejátszott edzőmeccseket. 

A Ferencváros Ausztriában készül az új idényre (Fotó: fradi.hu)

 

A BUDAFOK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: július 6–11., Lipót; július 15–29., Kranjska Gora (Szlovénia)
Július 5.: Budafoki MTE–Pécsi MFC (NB II) 2–0 (Kovács D., Szabó M.)
Július 8.: Budafoki MTE–Gyirmót FC Győr (NB II) 1–1 (Ihrig-Farkas)
Július 11.: Budafoki MTE–ETO FC Győr (NB II) 2–0 (Kulcsár K., Skribek)
Július 17.: Budafoki MTE–NK Roltek Dob (szlovén, II. o.) 5–1 (Skribek 2, Zsóri, Ihrig-Farkas, Takács R.)
Július 21.: Budafoki MTE–MTK Budapest 2–3 (Skribek, Zsóri)
Július 23.: Budafoki MTE–NK Jadran Dekani (szlovén, II.) 3–0 (Lőrinczy, Takács R., Zsóri)
Július 25.: Budafoki MTE–NK Radomlje (szlovén, II.) 4–0 (Soltész I., Skribek, Szabó M. – 11-esből, Kovács D.)
Július 27.: Budafoki MTE–FC Koper (szlovén) 2–3 (Zsóri – 11-esből, Lőrinczy)
Augusztus 5.: Budafoki MTE–NK Osijek (Eszék, horvát) 1–1 (Skribek)

A BP. HONVÉD NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor:
július 23–29., Győr
Július 22.: FC Ajka (NB II)–Bp. Honvéd 2–2 (Kesztyűs, Tóth-Gábor)
Július 25.: Bp. Honvéd–MSK Zilina (Zsolna, szlovák) 4–2 (Ugrai 2, Kesztyűs, Gazdag)
Július 29.: Bp. Honvéd–BFC Siófok (NB II) 0–3 
Augusztus 1.: Bp. Honvéd FC–Paksi FC 2–1 (Hidi, Gale)
Augusztus 8.: Bp. Honvéd–Baník Ostrava (cseh) 1–2 (Gazdag)

A DVTK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor:
augusztus 5–8., Üllő
Július 21.: DVTK–DVTK II 6–0 (Ivanovszki 2, Drazsics 2, Kispál, Cortés)
Július 25.: DVTK–FC Kosice (Kassa, szlovák, II.) 1–1 (Zsiga)
Augusztus 1.: Újpest FC–DVTK 1–1 (Grozav)
Augusztus 8.: DVTK–Paksi FC 1–1 (Grozav)

A MOL FEHÉRVÁR FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor:
július 25.–augusztus 4., Bükfürdő
Július 25.: Haladás (NB II)–Mol Fehérvár 0–0
Július 28.: Slovan Bratislava (szlovák)–Mol Fehérvár 2–2 (Stopira, Bambgoye)
Augusztus 1.: Mol Fehérvár–NS Mura (szlovén) 1–1 (Stopira)
Augusztus 4.: Mol Fehérvár–NK Nafta Lendava (Lendva, szlovén, II.) 2–2 (Körmendi – öngól, Evandro)
Augusztus 8.: Mol Fehérvár–Újpest FC 1–0 (Hodzic)
Augusztus 8.: Slavia Praha (cseh)–Mol Fehérvár 3–1 (Zivzivadze – 11-esből)

A FERENCVÁROS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: július 17–27., Bad Radkersburg (Ausztria); július 30.–augusztus 10., Bad Radkersburg (Ausztria)
Július 21.: FTC–Haladás (NB II) 2–2 (Szánthó, Ramadan)
Július 22.: FTC–MFK Frydek-Místek (cseh, III.) 9–0 (Boli 3, Szánthó 3, Nguen 2, Ramadan)
Július 26.: FTC–NK Brezice (szlovén, II.) 4–0 (Nguen, Katona B., Skvarka, Szihnyevics)
Július 27.: FTC–NK Drava Ptuj (szlovén, II.) 2–2 (Blazic, Szihnyevics)
Augusztus 4.: FTC–Tabor Sezana (szlovén) 1–1 (Sigér)
Augusztus 5.: FTC–FC Koper (szlovén) 2–0 (Boli, Sigér)
Augusztus 8.: FTC–Sturm Graz (osztrák) 1–0 (Varga R.)
Augusztus 9.: FTC–Sparta Praha (cseh) – elmaradt

A KISVÁRDA NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Július 18.: Kállósemjén (megyei II.)–Kisvárda 0–10 (Szimovics 2, Viana 2, Kovácsréti 2, Horváth Z. 2, Erős G., Marozsán Zs. – öngól)
Július 22.: Kisvárda–Kazincbarcika (NB II) 2–0 (Cukalasz, Riznicsenko)
Július 25.: Debreceni VSC (NB II)–Kisvárda 1–1 (Viana)
Július 29.: Kisvárda–Zlaté Moravce (Aranyosmarót, szlovák) 2–0 (Cukalasz 2)
Augusztus 1.: Kisvárda–Ruzomberok (Rózsahegy, szlovák) 1–0 (Kovácsréti)
Augusztus 8.: Mezőkövesd–Kisvárda 1–1 (Kovácsréti)

A MEZŐKÖVESD NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Július 25.: Mezőkövesd–Debreceni EAC (NB II) 2–1 (Cseri, Vajda)
Augusztus 2.: MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai)–Mezőkövesd 1–0
Augusztus 8.: Mezőkövesd–Kisvárda 1–1 (Cseri)

AZ MTK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor:
július 16–26., Szlovénia
Július 15.: MTK Budapest–III. Kerületi TVE (NB III) 5–1 (Prosser 2, Lencse 2 – a másodikat 11-esből, Ramos)
Július 18.: MTK Budapest–NK Brezice (szlovén, II.) 8–0 (Gera D. 3, Nagy, Cseke, Schön, Bíró B., Katona M.)
Július 18.: MTK BudapestNK Radomlje (szlovén, II.) 4–0 (Prosser 2, Mezei, Lencse)
Július 21.: MTK Budapest–Budafoki MTE 3–2 (Ramos, Bíró B., Prosser)
Július 25.: FC Koper (szlovén)–MTK Budapest 1–2 (Schön, Ramos)
Augusztus 1.: MTK Budapest–SKF Sered (Szered, szlovák) 2–0 (Ramos, Schön)
Augusztus 8.: MTK Budapest–Újpest FC 4–3 (Ramos 2, Herrera, Bíró B. – 11-esből)
Az első négy mérkőzést Szlovéniában rendezték.

A PAKSI FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Július 18.: Kaposvári Rákóczi (NB II)–Paks 0–3 (Nagy J. – öngól, Bognár I., Sajbán Máté)
Július 22.: Paks–Dorogi FC (NB II) 4–0 (Hahn 2, Ádám, Haraszti)
Július 25.: Paks–Budaörs (NB II) 5–0 (Böde 2, Bognár 2, Hahn)
Július 25.: Paks–Pécsi MFC (NB II) 4–1 (Szendrei 2, Szakály, Ádám)
Augusztus 1.: Bp. Honvéd FC–Paksi 2–1 (Gévay)
Augusztus 8.: Paks–Diósgyőri VTK 1–1 (Ádám M.)

A PUSKÁS AKADÉMIA FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Július 22.: PAFC–Topolya (szerbiai) 1–0 (Kiss T.)
Július 25.: PAFC–Soroksár (NB II) 0–1
Augusztus 1.: PAFC–Slovan Bratislava (szlovák) 1–2 (Plsek)
Augusztus 8.: PAFC–NK Osijek (Eszék, horvát) 3–1 (Knezevic, Plsek, Baluta – 11-esből)

AZ ÚJPEST FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Július 18.: Budapest Honvéd II (NB III)–Újpest FC 2–0
Július 25.: Szeged-Csanád GA (NB II)–Újpest FC 0–2 (Rácz B., Gigics)
Augusztus 1.: Újpest FC–Diósgyőri VTK 1–1 (Máté Zs.)
Augusztus 8.: Mol Fehérvár–Újpest FC 1–0
Augusztus 8., MTK Budapest–Újpest FC 4–3 (Simon K., Bacsa, Burekovic)

A ZTE FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: július 27–31., Ajia Napa (Ciprus)
Július 25.: ETO FC Győr (NB II)–ZTE 1–3 (Könyves, Szankovics, Szökrönyös)
Július 28.: ZTE–Nea Szalamisz (ciprusi) 0–0
Július 30.: Omonia (ciprusi)–ZTE 0–1 (Babati)
Augusztus 5.: ZTE–NS Mura (szlovén) 0–1
Augusztus 8.: ZTE–NK Osijek II (Eszék, horvát) 2–0 (Könyves 2)

2020.10.20 09:28:20

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Balogh magára talált a Honvédban. Cseri szerint hiba lenne temetni a Mezőkövesdet. Hahn négygólos, nem öt.

2020.10.18 14:09:35

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE (összefoglaló), ORBÁN ISTVÁN (percről percre)

Márton Gábor csapata három perc alatt fordított, de nem tudta megtartani az előnyét.

2020.10.18 13:50:11

Labdarúgó NB I VAJDA GYÖRGY (összefoglaló), ORBÁN ISTVÁN (percről percre)

Bognár György csapata küzdelmes meccsen győzte le 3–1-re a ZTE-t.

2020.10.17 14:23:25

Labdarúgó NB I ZOMBORI ANDRÁS (összefoglaló), PÓSFAI GYULA (percről percre)

Nem lehetett gólt lőni a kék-fehérek parádézó kapusának, Mijatovicsnak.

2020.10.17 14:15:31

Labdarúgó NB I BABJÁK BENCE (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

Egygólos meccset játszott az Újpest, amely annak örülhet, hogy megszerezte az első hazai sikerét, annak már kevésbé, ahogy a helyzeteivel bánt.