Tokió 2020: Cseh László és Mohamed Aida vezérletével bevonultak a magyarok – képek

Megjöttek a magyarok! (Fotó: AFP)
A tokiói megnyitón Cseh László úszó és Mohamed Aida tőrvívó vezérletével bevonult a 173 főből álló magyar delegáció a stadionba.

ÉLŐ SZÖVEGES TUDÓSÍTÁSUNKAT A NYITÓÜNNEPSÉGRŐL IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!
Legfrissebb hírek

Az F-csoport küzdelmei dióhéjban
Foci vb 2026
Tegnap, 16:34

Elkezdődtek az F-csoport küzdelmei
Foci vb 2026
Tegnap, 1:00
Ezek is érdekelhetik




