
Idén már nem lép pályára Ashleigh Barty (Fotó: AFP)
Visszalépett a női teniszezők novemberi, mexikói világbajnokságától a világelső és címvédő Ashleigh Barty, aki így idén már nem versenyez.
Az ausztrál játékos azzal indokolta döntését, hogy szeretne minél jobban felkészülni a januári Australian Openre.
„Nehéz lépés volt, de ki kell pihennem a 2021-es idényt, és arra összpontosítok, hogy minél jobb legyek az ausztrál nyárban" – közölte a 25 éves teniszező.
Barty legutóbb szeptemberben, a US Openen játszott, ott a harmadik fordulóban kiesett. Idén öt trófeát gyűjtött, amelyek közül a legbecsesebb a wimbledoni.
Az idei WTA-vb-t a mexikói Guadalajarában rendezik november 10. és 17. között.
Legfrissebb hírek

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



