MTI 2019.08.15 18:01 Frissítve: 2019.08.15 19:24

Tenisz: Piros negyeddöntős, Balázs kiesett Cordenonsban

Piros Zsombor negyeddöntőbe jutott, Balázs Attila ugyanakkor búcsúzott az olaszországi Cordenonsban zajló 69 ezer euró (22.5 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

Piros Zsombor negyeddöntős (Fotó: Zádor Péter)

Piros (448. a világranglistán) – a magyar szövetség Facebook-oldala szerint – sorozatban második challengerversenyén jutott negyeddöntőbe: csütörtökön a szlovén Blaz Kavcic (243.) ellen szetthátrányból fordítva 1 óra 59 perc alatt győzött 1:6, 6:3, 6:3-ra. A magyar teniszező a nyolc között a 2. kiemelt szlovák Andrej Martinnal (136.) vagy a brazil Thiago Seyboth Wilddel (373.) találkozik.

A harmadikként rangsorolt Balázs Attila (139.) a nyolcaddöntőben az argentin Francisco Cerundolóval (292.) csapott össze, és három játszmában, 3:6, 6:3, 6:2-re kikapott riválisától.

A két magyar párosban is pályára lépett volna, ám visszaléptek.

2020.10.26 21:47:56

Tenisz KLEIN RON

NS-VÉLEMÉNY. Ha valaki a legnagyobb bajban nyújt segítő kezet.

2020.10.13 12:07:25

A sportág érdeke, hogy a három zseni minél több emlékezetes párharcot vívjon egymással.

2020.10.10 10:18:49

Tenisz T. D.

Djokovics próbálkozott, de nem volt ellenszere • A salakkirály a 20. GS-tornáját nyerte, beérte Federert.

2020.10.11 10:38:41

Tenisz HATÁR DÁVID

Akadozott a gépezet, de a magyar, francia páros a negyedik GS-győzelmét is megszerezte.

2020.10.11 10:02:40

Iga Swiatek nyáron érettségizett le, sokszor edzett hajnalban, agresszív taktikájával pályafutása első GS-trófeáját emelhette a magasba.