
Bondár Anna (Fotó: AFP)
Búcsúzott a Bondár Anna, Gálfi Dalma páros a csütörtöki negyeddöntőben a kolozsvári kemény pályás női tenisztornán.
A magyar kettős az Angelina Gabujeva, Anasztaszija Zaharova orosz duótól kapott ki két szoros játszmában, 1 óra 38 perc alatt.
Gálfi ugyancsak a csütörtöki játéknapon az egyes nyolcaddöntőjében is vereséget szenvedett.
A torna egyéni küzdelmeinek a másik magyarjára, a nyolcadik kiemelt Bondár Annára a pénteki negyeddöntőben a negyedikként rangsorolt orosz Anasztaszija Potapova vár.
WTA-TORNA, KOLOZSVÁR
Páros, negyeddöntő
Angelina Gabujeva, Anasztaszija Zaharova (orosz)–Bondár Anna, Gálfi Dalma 6:4, 7:6 (7–5)
(MTI)
Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.23. 15:41

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik





