
Archiv cikkek
2007.03.05. 00:13
Egyetlen rossz döntés
Aki látta, azt mondja, hogy pazar meccs volt a ZTE győri (azaz gyirmóti…) vendégjátéka. Sebők Vilmosnak persze nem tetszett annyira, hiszen kikapott a csapata, s ő kihagyott egy tizenegyest. Igaz, így is megszerezte 30. NB I-es gólját, és leszögezte, a zalaegerszegiek még nem mondtak le álmaikról.

Archiv cikkek
2007.02.25. 23:49
Női bíró az NB I-ben
17
/
18
