Találatok a WTA Linz címkére

Találatok száma: 5

Tenisz: harmadszor nyert tornát a 31 éves amerikai hölgy

2021-11-12 22:12:16

A nyolcadik helyen kiemelt amerikai Alison Riske nyerte meg a Linzben rendezett kemény pályás női tenisztornát – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Linz Tommy Paul Denis Shapovalov Alison Riske ATP Stockholm

Tenisz: Halep bejutott a négy közé a linzi versenyen

2021-11-10 22:15:25

Simona Halep szett- és brékhátrányból felállva 4:6, 7:5, 6:0-ra legyőzte az olasz Jasmine Paolinit a linzi kemény pályás női tenisztorna szerdai negyeddöntőjében.

tenisz WTA Linz Simona Halep

Tenisz: Raducanu kikapott a világranglista 106. helyezettjétől

2021-11-09 21:30:11

Emma Raducanu három játszmában, 6:1, 6:7, 7:5-re kikapott a világranglistán 106. kínai Vang Hszin-jütől a linzi kemény pályás női tenisztorna második fordulójában.

tenisz WTA Linz Vang Hszin-jü Emma Raducanu

Tenisz: Fucsovics legyőzője nyolc között Szófiában, a második kiemelt nem!

2020-11-11 22:58:05

A második helyen kiemelt Félix Auger-Aliassime már a nyolcaddöntőben kiesett a 389 ezer euró (138 millió forint) összdíjazású szófiai kemény pályás férfi tenisztornán – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda. Linzben a legmagasabban jegyzett hazai, azaz osztrák játékos 6:0, 6:0-ra kikapott és búcsúzott már az első fordulóban a WTA-torna további küzdelmeitől. Az orosz Veronyika Kugyermetova verte meg úgy Barbara Haast, hogy az játékot se tudjon fogni.