Tenisz: pizzafutár lesz Babos Tímea korábbi edzője

Thomas Drouet nem kap pénzt tanítványától, az első számú kínai teniszezőtől, ezért a Mauritiuson élő edző aggódik: megtakarításai legfeljebb fél évre elegendők.

Vang Csiang Thomas Drouet Babos Tímea

Női tenisz: Ashleigh Barty nyerte meg a Bajnokok Tornáját

2018-11-04 13:25:13

Az ausztrál Ashleigh Barty nyerte a női teniszezők évzáró versenyét, a 2.2 millió dollár (636 millió forint) összdíjazású Bajnokok Tornáját a kínai Csuhajban, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Vang Csiangot.

tenisz női tenisz Vang Csiang Bajnokok Versenye Ashleigh Barty

Tenisz: hazai győztest avattak a kantoni női versenyen

2018-09-22 16:12:29

Hazai győztest avattak a 250 ezer dollár összdíjazású kantoni kemény pályás női tenisztornán, melynek szombati döntőjében Vang Csiang diadalmaskodott a kazah Julija Putyinceva fölött.

tenisz Vang Csiang Julija Putyinceva

Tenisz: hiába a 6:0-s szett, nincs meg a triplázás Hamburgban

2018-07-29 16:38:16

A szerb Olga Danilovics diadalmaskodott a salakpályás moszkvai női tenisztornán. A világranglista 187. helyezettje a viadal vasárnapi döntőjében 2 óra és 21 perc alatt, három játszmában bizonyult jobbnak az orosz Anasztaszija Potapovánál (204.).