Találatok a Tom Tomszk címkére

Találatok száma: 48

Eurofoci: három éve hőssé vált a BL-ben, most kudarcot él át

2016-05-28 09:16:22

Kiesett a Premjer-Ligából, vagyis az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságból a Kubany Krasznodar. A hazai pályán aratott 1–0-s győzelem után az osztályozó visszavágóján idegenben 2–0-ra kikapott a Tom Tomszktól.

eurofutball Tom Tomszk Roman Pavljucsenko Premjer-Liga Oroszország Kubany Krasznodar

ETO: Rudolf Gergely orosz csapattal tárgyal – sajtóhír

2015-07-06 11:07:31

Egybehangzó orosz lapértesülések szerint Rudolf Gergely az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Tom Tomszkkal tárgyal.

magyar átigazolás Tom Tomszk Rudolf Gergely Győri ETO

Légiósok: Pintér szinte biztosan távozik Tomszkból

2014-05-30 20:10:37

A sportbox.ru értesülései szerint több társához hasonlóan Pintér Ádám is elhagyja az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságból kieső Tom Tomszkot.

Pintér Ádám Tom Tomszk légiósok magyar átigazolás nemzetközi átigazolás

Premjer-liga: Pintér csapata búcsúzott az élvonalból

2014-05-22 16:03:49

Győzelme ellenére kiesett az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságból (Premjer-liga) a Tom Tomszk. A Pintér Ádámot foglalkoztató együttes hazai pályán 3–1-re megnyerte az FK Ufa elleni osztályozó második felvonását, ám ez nem volt elég az első meccsen összeszedett négygólos hátrány ledolgozására (1–5). A magyar középpályást nem nevezték a találkozóra.

Tom Tomszk Premjer-liga Pintér Ádám

Premjer-liga: a csoda tarthatja az élvonalban Pintéréket

2014-05-18 14:53:13

Pintér Ádám csapata, a Tom Tomszk a kiesés szélére sodródott, miután 5–1-re kikapott az Ufától idegenben az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság osztályozóján.

orosz foci Tom Tomszk Pintér Ádám

Premjer-liga: Koman csapata a nap kakukktojása

2014-04-26 19:20:19

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 27. fordulójában a Koman Vladimirt a 61. perctől soraiban tudó Ural hazai közönség előtt gól nélküli döntetlenre végzett a Pintér Ádámot végig a kispadon tartó Tom Tomszkkal. A győztes gólhoz a vendéglátók jártak közelebb, de Szpartak Gognyijev negyedórával a lefújás előtt tizenegyest hibázott.

orosz foci Zenit Ural Tom Tomszk Premjer-liga Pintér Ádám

Premjer-liga: Pintér a padról nézte a fontos győzelmet

2014-04-19 12:46:37

Fontos győzelmet aratott a Tom Tomszk az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 26. fordulójában: 2–0-ra legyőzte hazai pályán a Krilja Szovjetovot, ezzel nagy lépést tett a bennmaradás felé. Pintér Ádám kispados volt a hazaiaknál.

Premjer-liga: Pintérék ikszeltek az edzőjét veszítő csapattal

2014-04-12 12:32:43

A Pintér Ádámot végig a soraiban tudó Tom Tomszk hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott az Amkar Permmel az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában.

orosz foci orosz bajnokság Tom Tomszk Premjer-liga Pintér Ádám Amkar Perm

Premjer-liga: csak perceket kapott Dzsudzsák és Pintér

2014-03-30 15:44:31

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának vasárnapi játéknapján a Dzsudzsák Balázs nélkül kezdő Dinamo Moszkva hátrányból fordítva nyert a Tom Tomszk otthonában, míg a két moszkvai rivális, a Lokomotiv és a Szpartak gól nélküli döntetlent játszott egymással.

orosz foci Tom Tomszk Szpartak Moszkva Premjer-liga Pintér Ádám Lokomotiv Moszkva

Orosz Kupa: Pintéréknek talán gyakorolniuk kéne a 11-eseket

2014-03-26 16:26:35

Nem jutott be az Orosz Kupa elődöntőjébe a Tom Tomszk élvonalbeli labdarúgócsapata, miután a negyeddöntőben tizenegyesekkel alulmaradt a másodosztályú Lucs Enyergija Vlagyivosztokkal szemben.

Tom Tomszk Pintér Ádám Orosz Kupa

Premjer-liga: Pintérék fontos pontot szereztek

2014-03-17 15:40:05

A Tom Tomszk 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az FK Krasznodarral az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 21. fordulójában. A házigazdánál Pintér Ádám kispados volt.

Oroszország: Pintérrel a soraiban jutott tovább a Tomszk

2014-03-13 17:09:07

Továbbjutott a labdarúgó Orosz Kupában a Tom Tomszk: az élvonalbeli együttes a nyolcaddöntőben hazai pályán 2–1-re legyőzte a harmadik ligás FK Tyumenyt. A házigazda magyar középpályása, Pintér Ádám végigjátszotta a találkozót. A Tomszk a legjobb nyolc között a másodosztályú Lucs-Enyergijával csap össze.

Felkészülés: Kovács P. és Pintér egy-egy félidőt kapott

2014-02-14 21:23:48

Kovács Péter és Pintér Ádám is a második félidőben lépett pályára csapata pénteki felkészülési mérkőzésén.

légiósok Tom Tomszk Strömsgodset Pintér Ádám Kovács Péter

Pintér Ádám nem bánta meg, hogy spanyolról oroszra váltott

2014-02-06 10:49:42

Itthon, családja körében pihen Pintér Ádám, az orosz Tom Tomszk 25 éves, 17-szeres válogatott labdarúgója. Hamarosan azonban útra kel, hogy Törökországban megkezdje a felkészülést a tavaszi szezonra. Négyszer tizenkét(!) napot töltenek el az edzőtáborban, amely aligha ismeretlen számukra: már a novemberi bajnokira is ott hangolódtak. A középpályás 2013 nyarán igazolt Zaragozából Oroszországba, ám sérülések miatt eddig csak négy mérkőzésen léphetett pályára. A váltást azonban nem bánta meg.

légiósok Tom Tomszk Premjer-liga Pintér Ádám

Premjer-liga: Pintér a hajrában állt be, csapata kikapott

2013-11-23 12:17:55

A Tom Tomszk hazai pályán 1–0-ra kikapott a Rubin Kazanytól az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában. A vendégek a 80. percben szerezték a mérkőzés egyetlen találatát, míg a hazaiakhoz a 88. percben állt be csereként Pintér Ádám.

orosz foci orosz bajnokság Tom Tomszk Premjer-liga Pintér Ádám

Premjer-liga: megszakadt Dzsudzsákék jó sorozata

2013-10-26 14:46:10

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 14. fordulójában a Dzsudzsák Balázst végig a soraiban tudó Dinamo Moszkva idegenben 2–1-es vereséget szenvedett az Amkar Perm ellen, így három győzelem és egy döntetlen után ismét vesztesen hagyta el a pályát.

orosz foci Tom Tomszk Premjer-liga Pintér Ádám Dzsudzsák Balázs Dinamo Moszkva

Oroszország: Pintér csapata hármat kapott a Zenittől

2013-10-06 16:39:00

A szentpétervári Zenit 3–0-ra győzött a Tom Tomszk ellen idegenben az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában. A hazaiak magyar játékosa, Pintér Ádám sérült, így nem kapott helyet csapata keretében.

orosz foci Zenit Tom Tomszk Pintér Ádám

Premjer-liga: Koman és Pintér csapata is döntetlent játszott

2013-09-30 22:30:04

Pintér Ádám és Koman Vladimir csapata is idegenben szerzett egy pontot az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság hétfői játéknapján – a magyar játékosokat nem nevezték a mérkőzésekre. A Tom Tomszk a Lokomotiv Moszkva otthonában játszott 0–0-s döntetlent, a Komant nélkülöző Ural pedig a Rosztov vendégeként végzett 1–1-re.

Ural Tom Tomszk Premjer-liga Pintér Ádám Koman Vladimir

Premjer-liga: veretlenek ellen tört átkot Pintér Ádám csapata

2013-09-22 16:08:44

Az eddig nyeretlenül sereghajtó Tom Tomszk meglepetésre 2–1-re győzött a bajnoki veretlenségét vasárnapig őrző Rubin Kazany otthonában az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 9. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Légiósok: menesztették Pintér Ádámék edzőjét