Találatok a Sloane Stephens címkére

Találatok száma: 63

US Open: Serena Williams kiverte a 2017-es győztest

2020-09-05 23:21:51

A harmadik helyen kiemelt Serena Williams elbúcsúztatta a 2017-es győztes Sloane Stephenst az amerikai nyílt teniszbajnokság női versenyének harmadik fordulójában.

Viktorija Azarenka US Open Sloane Stephens Serena Williams

Tenisz: négy női GS-győztes kapott szabadkártyát Cincinnatiben

2020-07-31 19:54:16

A női viadalokat szervező WTA pénteken közölte annak az öt játékosnak, közte négy Grand Slam-torna-győztesnek a nevét, aki szabadkártyával indulhat az ezúttal New Yorkban sorra kerülő, más években Cincinnatiban rendezett kemény pályás tenisztornán.

tenisz Venus Williams Sloane Stephens Oszaka Naomi Kim Clijsters

Tenisz: Clijsters és Stephens is szerepel a csapatversenyen

2020-07-09 13:04:05

Több nagy név, köztük az idén visszatérő Kim Clijsters és a 2017-es US Open-győztes Sloane Stephens is szerepel a World Team Tennis klubtornáján, amely a hétvégén kezdődik.

tenisz Sloane Stephens Kim Clijsters

Tenisz: a második és a harmadik kiemelt is búcsúzott Oszakában

2019-09-19 13:17:50

A második helyen kiemelt Kiki Bertens és a harmadikként rangsorolt Sloane Stephens is búcsúzott csütörtökön a 823 ezer dollár (247 millió forint) összdíjazású oszakai kemény pályás női tenisztornán.

Tenisz Sloane Stephens Kiki Bertens

Roland Garros: Konta Johanna Stephenst legyőzve elődöntős

2019-06-04 17:23:53

A francia nemzetközi teniszbajnokság női egyesének negyeddöntőjében a 27. helyen kiemelt, magyar származású brit Konta Johanna 72 perc alatt legyőzte az 5. helyen kiemelt, tavalyi döntős, Sloane Stephenst, és ezzel pályafutása során első alkalommal jutott be a salakpályás Grand Slam-torna elődöntőjébe. Ahol a hó végén 20 éves cseh Markéta Vondrousová lesz az ellenfele, aki nagy csatában múlta felül a 31. helyen kiemelt Petra Marticot.

tenisz Sloane Stephens Roland Garros Konta Johanna

Roland Garros: jó kezdés után kiesett a 2016-os győztes

2019-06-02 20:04:50

A nyolcaddöntő jelentette a végállomást Garbine Muguruza számára a Roland Garroson, a 2016-os Francia nemzetközi tenisztornát megnyerő spanyol hölgyet Sloane Stephens győzte le két szettben.

tenisz Sloane Stephens Roland Garros Garbine Muguruza

Tenisz: Ferrer kiesett, és elbúcsúzott a profi játéktól

2019-05-08 22:26:22

David Ferrer szerdán a második fordulóban búcsúzott a madridi tenisztornától, ezzel befejezte profi pályafutását. A 37 éves, egyéniben 27-szeres ATP-torna-győztes spanyol játékos a német Alexander Zverevtől kapott ki két szettben.

tenisz Sloane Stephens Petra Kvitová David Ferrer Alexander Zverev

Tenisz: Stephens győzött, jöhet a US Open-döntőbeli ellenfele

2019-04-05 09:39:14

Az első helyen kiemelt amerikai Sloane Stephens három játszmában legyőzte az ausztrál Ajla Tomljanovicot a charlestoni salakpályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében, és készülhet a lett riválist kiejtő Madison Keys elleni folytatásra.

Sloane Stephens Madison Keys

Aus. Open: Ki látja azt az egy fokot? Senki – Babos Tímea

2019-01-16 05:07:05

Bár az eredmény nem azt mutatja, Babos Tímea remek meccset játszott az Australian Open női egyesének második fordulójában Sloane Stephens ellen. A 6:3, 6:1-re elvesztett mérkőzést követően Babos elárulta, a célját elérte, hiszen élvezte a játékot.

tenisz Sloane Stephens Babos Tímea Australian Open

Babos Tímea bátran játszott, de nem volt esélye a továbbjutásra

2019-01-15 22:52:20

Egyetlen női főtáblásunk, Babos Tímea két játszmában kikapott az ötödik kiemelt amerikai Sloane Stephenstől a Rod Laver Arena szerdai nyitómérkőzésén.

tenisz Sloane Stephens Babos Tímea Australian Open Aus. Open

Aus. Open: Babos két szettben kikapott amerikai ellenfelétől

2019-01-16 03:00:14

Babos Tímea két játszmában, 6:3, 6:1-re kikapott az amerikai Sloane Stephenstől az ausztrál nyílt teniszbajnokság második fordulójában. A mérkőzés 1 óra 35 percig tartott.

Sloane Stephens Babos Tímea Australian Open

Aus. Open: Babos Tímea a centerpályán kap lehetőséget

2019-01-15 08:12:14

Babos Tímea, a legeredményesebb magyar teniszező a Rod Laver Arenában küzdhet meg az ötödik kiemelt amerikai Sloane Stephensszel, magyar idő szerint szerdán éjjel egy órától.

tenisz Sloane Stephens Serena Williams Eugenie Bouchard Babos Tímea Australian Open

Aus. Open: jó emlékeket őriz Babos Tímeáról következő ellenfele

2019-01-14 08:05:35

Az Australian Openen magabiztos győzelemmel rajtoló Sloane Stephens nehéz mérkőzésre számít a legeredményesebb magyar teniszező, Babos Tímea ellen.

tenisz Sloane Stephens Rafael Nadal Babos Tímea Australian Open

Tenisz: hiába Isner 26 ásza; a 2017-es US Open-győztes is kiesett

2019-01-09 12:10:30

Az első helyen kiemelt John Isner a nyolcaddöntőben kiesett szerdán az aucklandi kemény pályás férfi tenisztornán. A világranglistán 10. amerikai játékost – aki 26 ászt ütött – honfitársa, az 50. helyen álló Taylor Fritz búcsúztatta.

Sloane Stephens John Isner tenisz

WTA-vb: Szvitolina fordított, és világbajnok lett

2018-10-28 15:34:31

Az ukrán Elina Szvitolina nyerte meg a szingapúri női tenisz WTA-világbajnokság egyes versenyét. A vasárnapi fináléban három szettben legyőzte az amerikai Sloane Stephenst.

tenisz WTA-vb Sloane Stephens Elina Szvitolina Babos Tímea

WTA-vb: Stephens 0:6-os kezdés után jutott be a döntőbe

2018-10-27 13:47:12

Az amerikai Sloane Stephens lesz az ukrán Elina Szvitolina ellenfele a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság fináléjában, miután a szombati második elődöntőben három szettben jobbnak bizonyult a cseh Karolína Plískovánál.

tenisz WTA-vb Sloane Stephens Kiki Bertens Karolína Plísková Elina Szvitolina

WTA-vb: Stephens 2. sikerével az elődöntő kapujában

2018-10-24 21:38:06

Az amerikai Sloane Stephens második mérkőzését is megnyerte a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon, ezzel nagy lépést tett az elődöntőbe jutás felé.

tenisz WTA-vb Sloane Stephens Kiki Bertens

WTA-vb: a US Open bajnoka és a wimbledoni győztes is kikapott

2018-10-22 19:04:23

Kiki Bertens szetthátrányból fordítva nyerte meg az első mérkőzését a szingapúri WTA-világbajnokságon. A holland teniszező a wimbledoni bajnok német Angelique Kerbert múlta felül két óra alatt hétfőn.

tenisz WTA-vb Sloane Stephens Oszaka Naomi Kiki Bertens Angelique Kerber

WTA-vb: Stephens is ott lesz Szingapúrban

2018-10-14 17:58:55

Hatodikként az amerikai Sloane Stephens jutott ki a jövő vasárnap kezdődő szingapúri női tenisz WTA-világbajnokságra.

WTA-világbajnokság Tenisz Sloane Stephens Babos Tímea

Tenisz: Az a p...a el akart találni! – kiakadt az amerikai – videó

2018-10-02 11:40:22

A pekingi kemény pályás tenisztorna 8.3 millió dollár (2.3 milliárd forint) összdíjazású női versenyének első fordulójában Sloane Stephens többször is kiborult az Anasztaszija Pavljucsenkova elleni mérkőzésen.