Találatok a Rendessy Eszter címkére

Találatok száma: 8

Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb: újabb öt magyar érem Szegeden

2022-09-04 12:17:18

A magyar versenyzők öt érmet, közte két aranyat szereztek a Szeged melletti Maty-éren zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokság vasárnapi záró napjának délelőttjén – írja az MTI.

kajak-kenu ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb Varga Ádám Rendessy Eszter Maty-ér

Multisport Eb, kajak-kenu: „Óriási fegyvertény, hogy a fiatal csapat az éremtábla élén végzett”

2022-08-23 08:05:55

A magyar kajak-kenu válogatott szövetségi kapitánya, Hüttner Csaba elégedett volt csapata teljesítményével a müncheni multisport Európa-bajnokságon, amely kulcsfontosságú számokban lépett előre a két héttel korábbi világbajnokság óta. Viszont már most előrevetítette, elképzelhető, hogy a jövő évi duisburgi vébén a lehető legjobb szereplést fel kell áldozni az olimpiai kvótaszerzés oltárán.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Rendessy Eszter Pupp Noémi Nádas Bence

Multisport Eb, kajak-kenu: Rendessy Eszter és Kőhalmi Emese aranyérmes!

2022-08-19 14:30:04

A magyar válogatott egy aranyéremmel, egy ezüsttel, valamint két bronzéremmel zárta a Münchenben zajló multisport Európa-bajnokság kajak-kenu versenyének első döntős napját. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

kajak-kenu Eb kajak-kenu Varga Ádám Rendessy Eszter Kőhalmi Emese Fejes Dániel

Kajak-kenu vb: Maradt bennem hiányérzet – Hüttner Csaba

2022-08-08 22:39:28

A magyar csapatot vezető Hüttner Csabának sok oka volt bosszankodni a kanadai világbajnokság alatt, akár a mieink szereplése, akár a szervezők és a Nemzetközi Kajak-kenu Szövetség döntései miatt.

kajak-kenu vb kajak-kenu Rendessy Eszter Nádas Bence Kopasz Bálint Hüttner Csaba

Kajak-kenu vb: Kopasz és Rendessy is döntős a királyszámokban

2022-08-05 18:48:45

Kopasz Bálint és Rendessy Eszter bejutott a szombati döntőbe a királyszámban, K–1 1000, illetve K–1 500 méteren a kanadai Halifaxben zajló kajak-kenu világbajnokságon – írja az MTI.

kajak-kenu vb kajak-kenu Rendessy Eszter Kopasz Bálint

Maratoni kajak-kenu vb: Csay hihetetlen sorozata megszakadt, de a fia győzött

2021-10-03 19:56:55

Sorozatban hetedszer nyert magyar női kajakpáros a maratoni kajak-kenu világbajnokságon, az idei, romániai Pitesti-ben rendezett viadal záró napján Kőhalmi Emese, Rendessy Eszter bizonyult a legjobbnak.

maratoni kajak-kenu Rendessy Eszter Kőhalmi Emese Csay Renáta

Kajak-kenu: három magyar aranyérem a szegedi vk-versenyen

2020-09-26 15:36:58

A magyar versenyzők három arany-, két ezüst- és két bronzérmet szereztek a szegedi kajak-kenu világkupa szombati döntőiben.

szegedi kajak-kenu vk Rendessy Eszter Lucz Anna Kopasz Bálint

Ifi olimpia: Milák és Késely is megszerezte a 3. aranyát!

2018-10-13 00:11:52

Megvan Milák Kristóf harmadik aranyérme a Buenos Airesben zajló ifjúsági olimpián! Az érdiek 18 éves úszója a 200 m és 400 m gyors után fő számában, 200 m pillangón is győzött. 1:54.89-es idejével több mint egy testhossznyi előnnyel ért célba a második helyezett ukrán Denisz Keszil előtt magyar idő szerint szombatra virradóra.