Találatok a marosi katalin címkére

Találatok száma: 75

Tenisz: S. Williams szettet veszített, Safárová kikapott

2016-03-25 01:19:46

A 11. helyen kiemelt Lucie Safárová meglepetésre már a második körben búcsúzott a miami tenisztorna női egyesében. A cseh játékost csütörtökön a belga Yanina Wickmayer ütötte el a folytatástól. Szettet veszített a világelső Serena Williams, ám az amerikai játékos három szettben végül felülmúlta honfitársát, Christina McHale-t.

Marosi Katalin Babos Tímea ATP Miami WTA Miami tenisz

Tenisz: Babos párosban is győzelemmel kezdett Miamiban

2016-03-24 21:04:02

Babos Tímea és Jaroszlava Svedova szuper tie-breakben nyert a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női párosának első fordulójában. A negyedik helyen kiemelt magyar, kazah duó a Klaudia Jans-Ignacik, Darija Jurak lengyel, horvát kettőst verte meg 6:3, 5:7, 10–5-re 1 óra 25 perc alatt. A cseh Katerina Siniakovával induló Marosi Katalin kikapott két spanyoltól.

tenisz Miami Marosi Katalin Klaudia Jans-Ignacik Jaroszlava Svedova Darija Jurak

US Open: Djokovics és Nadal sikere; Marosiék kiestek

2015-09-03 08:04:26

Az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics sima három szettben nyert az osztrák Andreas Haider-Maurer ellen a US Open második fordulójában. A következő körben azzal az Andreas Seppivel (olasz, 25.) találkozik, aki orosz riválisát győzte le négy játszmában.

tenisz US Open Rafael Nadal Novak Djokovics Marosi Katalin

US Open: Babosék Hingisék ágára kerültek női párosban

2015-08-31 07:51:33

Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán a román Andrea Mitu és a brazil Teliana Pereira ellen kezd női párosban a US Openen. Marosi Katalin és a grúz Okszana Kalasnyikova a román Irina-Camelia Begu, Raluca Olaru kettőssel találkozik a tenisztorna első fordulójában.

US Open Martina Hingis Marosi Katalin Kristina Mladenovic Babos Tímea

Wimbledon: Marosi Katalinék búcsúztak vegyes párosban

2015-07-03 21:58:58

Marosi Katalin Eric Butorackal az oldalán búcsúzott az angol nemzetközi teniszbajnokság vegyes páros versenyének első fordulójában.

Marosi Katalin Wimbledon

Wimbledon: Marosiék párosa az 1. fordulóban búcsúzott

2015-06-30 14:20:02

Az első fordulóban kikapott a Marosi Katalin, Ysaline Bonaventure magyar, belga női páros a wimbledoni GS-versenyen. Ellenfelük, egy orosz duó – Margarita Gaszparjan és Alekszandra Panova – 1:34 óra alatt 6:1, 4:6, 6:2-re győzve jutott tovább.

tenisz Wimbledon Marosi Katalin

Tenisz: Marosiék kiestek a madridi nyolcaddöntőben

2015-05-05 21:54:49

Marosi Katalin a kínai Csen Liang oldalán kikapott a nyolcaddöntőben a női párosok versenyében a madridi tenisztorna keddi versenynapján.

tenisz Marosi Katalin

Tenisz: Marosiék Madridban a nyolcaddöntőbe jutottak

2015-05-02 22:49:11

Marosi Katalin a kínai Csen Liang oldalán bejutott a nyolcaddöntőbe a női párosok versenyében a 4.2 millió euró összdíjazású madridi tenisztornán.

Tenisz: Marosiék nem jutottak elődöntőbe Katowicében

2015-04-09 13:48:27

Marosi Katalin a grúz Okszana Kalasnyikova oldalán 7:6, 6:3-as vereséget szenvedett az Ysaline Bonaventure, Demi Schuurs duótól a katowicei kemény pályás tenisztornán a párosok negyeddöntőjében.

tenisz Okszana Kalasnyikova Marosi Katalin

Tenisz: Marosi Katalin a szülést követően folytatja karrierjét

2015-02-18 13:37:31

Tervei szerint kedvenc tornáján, az április 20-án kezdődő stuttgarti versenyen tér vissza a profi teniszezők közé Marosi Katalin.

Tenisz: bejelentette visszavonulását Marosi Katalin

2014-01-06 19:39:02

Hivatalosan is befejezte pályafutását Marosi Katalin profi teniszező, Székesfehérvár polgármestere, a családtagok és a szurkolók köszöntötték hétfőn Székesfehérváron.

Marosi Katalin tenisz visszavonulás

US Open: Marosi Katalinék kiestek párosban

2013-08-31 23:40:26

Marosi Katalin oldalán az amerikai Megan Moulton-Levyvel két szettben kikapott a Sania Mirza, Cseng Csie, indiai, kínai kettőstől, így kiesett az amerikai nyílt teniszbajnokság női páros versenyének második fordulójában.

tenisz US Open Marosi Katalin

US Open: Marosi Katalinék továbbjutottak a 2. fordulóba

2013-08-29 06:56:36

Az eső miatti szünetet követően, helyi idő szerint szerda este folytatódott a játék a US Openen: Marosi Katalin oldalán az amerikai Megan Moulton-Levyvel két szettben győzött az Irina-Camelia Begu és Klara Zakopalova román-cseh párossal szemben.

Marosi Katalin US Open tenisz

Tenisz: Marosiék nem bírtak a kiemelt párossal

2013-08-22 07:13:19

Nagy csatában kikapott, így búcsúzott a New Havenben zajló, 637 ezer dollár összdíjazású WTA-tornától Marosi Katalin. A magyar teniszező az amerikai Megan Moulton-Levy oldalán a második fordulóban háromszettes mérkőzésen szenvedett vereséget a harmadik helyen kiemelt Sania Mirza, Cseng Csie indiai, kínai párostól.

tenisz WTA-torna Marosi Katalin

Tenisz: Marosiék győzelemmel kezdtek, kiemelt duó jön

2013-08-20 20:02:34

Győzelemmel kezdte a New Havenben zajló, 637 ezer dollár összdíjazású WTA-tornát Marosi Katalin és az amerikai Megan Moulton-Levy párosa, amely az első fordulóban két játszmában bizonyult jobbnak az Alexandra Dulgheru, Jaroszlava Svedova román, kazah duónál. A másfél órás összecsapás első szettje a rövidítésben dőlt el.

Tenisz: Marosi párosban bejutott a nyolcaddöntőbe

2013-08-05 18:58:11

A Torontóban zajló kemény pályás női tenisztorna első fordulójában Marosi Katalin az amerikai Megan Moulton-Levy oldalán párosban bejutott a legjobb 16 közé, miután 6:4, 1:6, 10:7-es győzelmet aratott a Vania King, Alisa Klejbanova duó ellen. Marosiék ellenfele a nyolcaddöntőben az első helyen kiemelt Sara Errani, Roberta Vinci kettős lesz.

Marosi Katalin Toronto tenisz

Tenisz: Marosiék három játékot nyertek a carlsbadi tornán

2013-07-31 00:47:00

Marosi Katalin 6:1, 6:2-es vereséget szenvedett az amerikai Megan Moulton-Levy oldalán a Sania Mirza, Flavia Pennetta duótól a carlsbadi kemény pályás tenisztorna párosküzdelmeinek 1. fordulójában.

tenisz Marosi Katalin Carlsbad

Tenisz: Marosi a selejtezőben búcsúzott Carlsbadban

2013-07-28 22:01:22

Már a második selejtezőkörben véget ért a carlsbadi tenisztorna Marosi Katalin számára. A 33 esztendős magyar versenyző első mérkőzését még megnyerte az ausztrál Julia Moriarty ellen, a világranglista 134. helyén álló kazah Szeszil Karatancsevától azonban három játszmában már vereséget szenvedett, így búcsúzott a további küzdelmektől.