Találatok a Marcel Kittel címkére

Találatok száma: 28

Kerékpár: visszavonul az országúti bringás, Marcel Kittel

2019-08-23 21:12:34

A 31 éves  Marcel Kittel, német országúti kerékpáros pénteken bejelentette a visszavonulását, miután még májusban közös megegyezéssel szerződést bontott csapatával, a Katyusával, mert jelentős formahanyatlással küszködött, és közölte, hogy határozatlan ideig nem versenyez.

országúti kerékpár Marcel Kittel

Kerékpár: bizonytalan ideig nem versenyez a németek ásza

2019-05-09 13:03:10

Közös megegyezéssel szerződést bontott csapatával, a Katyusával, és határozatlan ideig nem versenyez Marcel Kittel német országúti kerékpáros.

Tour de France Marcel Kittel Katyusa

Tour de France: Aru lecsúszott a dobogóról; szlovén siker

2017-07-19 16:20:37

A szlovén Primoz Roglic nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 17. szakaszát. Az összetettben a brit Chris Froome megtartotta a sárga trikót, az időjóváírásnak köszönhetően pedig néhány másodperccel nőtt is az előnye. A német Marcel Kittel egy bukás után nem sokkal feladta a versenyt, így az ausztrál Michael Matthewsra vette át a zöld trikó.

kerékpár Tour de France Primoz Roglic Michael Matthews Marcel Kittel Chris Froome

Tour de France: Kittel feladta, Matthews lesz a zöld trikós

2017-07-19 15:41:32

A mezőnypontversenyben éllovas Marcel Kittel feladta a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt a szerdai, 17. szakaszon.

kerékpár Tour de France Marcel Kittel

Tour de France: bukott a bajnok; Kittel megint győzött

2017-07-12 18:33:07

Sprintbefutót követően ismét Marcel Kittel bizonyult a leggyorsabbnak a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyen: a 11. szakaszon már az ötödik etapsikerét ünnepelhette a Quick Step német sportolója.

kerékpár Tour de France Marcel Kittel Alberto Contador

Tour de France: Kittel idei negyedik szakaszgyőzelme

2017-07-11 18:20:07

Sprintbefutót követően Marcel Kittel nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny tizedik szakaszát kedden. A Quick Step német versenyzője már négy etapon győzött az idei viadalon.

Tour de France: két elképesztő adat Kittel győzelméről

2017-07-07 22:34:08

Mint arról beszámoltunk, Marcel Kittel nyerte meg a Tour de France hetedik szakaszát, de célfotóra volt szükség, hogy megállapítsák, a német megelőzte a norvég Edvald Boasson Hagent. A szervezők most pontos adatokkal szolgáltak a szabad szemmel is alig észrevehető különbségről.

Tour de France Marcel Kittel

Tour de France: Kittel hihetetlenül kis különbséggel nyert – kép

2017-07-07 18:05:16

Marcel Kittel célfotóval nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny hetedik szakaszát pénteken, míg összetettben változatlanul a címvédő brit Chris Froome áll az élen.

Tour de France: óriásernyő támadt a mezőnyre; Kittel nyert

2017-07-06 17:39:18

A jól sprintelő Marcel Kittel nyerte meg a Tour de France hatodik szakaszát, amely során egy ernyő jelentette a legnagyobb veszélyt a kerékpárosokra.

kerékpár esernyő Tour de France Marcel Kittel

Tour de France: Kittel már tíz szakaszgyőzelemnél jár

2017-07-02 17:45:15

A német Marcel Kittel nyerte a Tour de France második szakaszát, ezzel már tíz etapsikernél tart összesen a Francia kerékpáros-körversenyen. Összetettben továbbra is a brit Geraint Thomas áll az első helyen.

kerékpár Tour de France Marcel Kittel Geraint Thomas

Videó: a befutó, ami miatt az ausztrálon nevet a fél világ

2017-02-25 12:16:09

A mindössze 22 esztendős Caleb Ewan biztos volt a dolgában. Az Abu-Dzabiban rendezett profi országúti kerékpárverseny második szakaszán az első helyre került a sprintnél az ausztrál, és már szinte érezte a győzelem ízét. Egyetlen probléma volt csak ezzel: túl korán kezdett el ünnepelni. A korai örömét kihasználva ugyanis a német Marcel Kittel megelőzte a célvonal előtt…

ünneplés videó vicces kerékpár Marcel Kittel Caleb Ewan

Kerékpár: Kittel nem bocsát meg az őt lekönyöklő ukránnak

2017-02-02 20:46:13

Marcel Kittel nem bocsátja meg az ukrán Andrij Grivkónak, hogy a dubai kerékpáros-körversenyen lekönyökölte.

videó kerékpár Marcel Kittel Andrij Grivko

Tour de France: a célfotó döntött Kittel javára

2016-07-05 17:07:32

Marcel Kittel elkönyvelte pályafutása kilencedik, Tour de France-on aratott szakaszgyőzelmét, miután az idei verseny negyedik napján a célfotó tanúsága szerint ő haladt át elsőként a célvonalon.

Eb 2016: az osztrákok Szalaitól tartanak, készülnek rá

2016-06-09 13:53:02

Sajtótájékoztatót tartott az osztrák labdarúgó-válogatott, a mieink első Európa-bajnoki csoportellenfele. Sebastian Prödl, a Werder Bremen korábbi középhátvédje Szalai Ádámot emelte ki a magyar játékosok közül.

magyar válogatott osztrák válogatott magyar válogatott Szalai Ádám Sebastian Prödl Martin Harnik

Giro: Kittel újabb szakaszsikere után vezet összetettben

2016-05-08 17:43:13

A német Marcel Kittel a szombati után a vasárnapi szakaszt is megnyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyen, amelyen így három etap után az élre állt összetettben.

kerékpár Marcel Kittel Giro d’Italia

Giro: Kittel nyert, Dumoulin maradt az élen a Giro d’Italián

2016-05-07 17:55:18

Marcel Kittel nyerte meg szombaton a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny második szakaszát, amelyen megőrizte vezető helyét összetettben a holland Tom Dumoulin.

kerékpár Tom Dumoulin Marcel Kittel Giro d’Italia

Tour de France: Kittelé az utolsó szakasz, Nibali fején a korona

2014-07-27 19:27:19

A német Marcel Kittel nyerte meg a 2014-es, 101. Tour de France záró, 21. szakaszát Alexander Kristoff és Ramunas Navardauskas előtt. A francia körversenyt nagyon simán megnyerő Vincenzo Nibali tiszteletére csapata is „besárgult" – Marco Pantani 1998-as sikere óta először ünnepelhettek olasz kerékpárost Párizsban a Tour végén.

kerékpár Vincenzo Nibali Tour de France Párizs Marcel Kittel 21. szakasz

Tour de France: Froome bukott, Marcel Kittel harmadszor nyert

2014-07-08 19:04:38

A 101. Tour de France negyedik szakaszán már harmadik győzelmét aratta a német Marcel Kittel az idei kerékpáros körversenyen, míg a címvédő Chris Froome a menet elején bukott, de végül teljesítette a távot.

Tour de France Marcel Kittel Chris Froome Andy Schleck

Tour de France: Kittel újabb sprintsikere, de Nibali az élen

2014-07-07 17:14:22

A német Marcel Kittel nyerte meg a 101. Tour de France kerékpáros körverseny harmadik, Cambridge és London közötti 155 kilométeres szakaszát.

Vincenzo Nibali Tour de France Marcel Kittel

Giro d'Italia: a két szakaszt megnyerő Kittel feladta

2014-05-13 15:21:59

Belázasodott, így kedden feladta a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyt Marcel Kittel, aki a második és a harmadik szakaszt is megnyerte.