Találatok a Liga 2 címkére

Találatok száma: 32

Csíkszereda: az egyik legjobb félidő, a köd takarásában

2020-11-26 18:07:32

Alig másfél éves másodosztályú történelme egyik legjobb félideje hozta meg az FK Csíkszereda sikerét a kolozsvári Universitatea ellen, amiből viszont alighanem akkor sem láthattak volna túl sokat a nézők, ha nem lennének zárt kapusak a mérkőzések. A csütörtök kora esti mérkőzés főszereplője ugyanis a köd volt, amely különösen a második félidőben nehezítette meg a csapatok dolgát.

Liga 2 FK Csíkszereda

Liga 2: tíz emberrel szerzett pontot a Csíkszereda

2020-11-21 12:10:44

Közel egy félidőnyi emberhátrányban szerzett pontot szombat délelőtt Mioveni-ben az FK Csíkszereda (1–1), így a román másodosztály székelyföldi csapata öt meccsesre növelte veretlenségi sorozatát.

Mioveni Liga 2 Csíkszereda

Liga 2: nyert, és már négy meccse veretlen a Csíkszereda

2020-11-15 12:43:07

Csaknem négyszáz csíkszeredai polgár választotta vasárnap délelőtti szórakozásának a futballt, hiszen egyidőben és egymás melletti pályákon játszott a város férfi és női Liga 2-es csapata. A többség az előbbi találkozóját választotta a városi stadion kerítésének külső oldalán, de az ügyesen helyezkedők akár az edzőpályán zajló női mérkőzést is figyelemmel követhették.

Liga 2 Csíkszereda Concordia Chiajna

Liga 2: nem bírt a sereghajtóval az FK Csíkszereda

2020-11-11 15:33:12

Huszonegy lövés is kevés volt az FK Csíkszereda számára a sereghajtó Pandurii legyőzéséhez a román másodosztály szerdai találkozóján. A mérkőzést eredetileg október 31-én rendezék volna, ám akkor a zsilvásárhelyi csapat egyetlen pozitív koronavírus-teszt miatt nem kapta meg a Gorj megyei közegészségügyi hatóság engedélyét, hogy elutazzon a székelyföldi mérkőzésre.

légiósok Liga 2 FK Csíkszereda

Liga 2: kihagyott 11-es, idegenben ikszelt a Csíkszereda

2020-11-07 12:42:30

Feljutásra pályázó csapat otthonában szerzett pontot szombat délelőtt az FK Csíkszereda a román másodosztályban, ehhez azonban az is kellett, hogy a Turris Oltul Turnu Magurele büntetőt hibázzon.

Liga 2: bombagóllal nyerte meg a halasztott meccsét a Csíkszereda

2020-10-28 16:51:58

Bombagóllal nyerte meg szerda délután Bodzavásáron a koronavírus-fertőzések miatt október 10-ről elhalasztott Liga 2-es mérkőzését az FK Csíkszereda.

Liga 2: a hajrában bukott el Bukarestben a Csíkszereda

2020-10-24 12:17:44

A mérkőzés legelején és a legvégén kapott gólokkal maradt alul szombat délelőtt Bukarestben az FK Csíkszereda a Metaloglobus ellen a román másodosztály 9. fordulójában.

román foci Liga 2 FK Csíkszereda Csíkszereda

Liga 2: a koronavírus után a Slobozia is legyőzte az FK Csíkszeredát

2020-10-17 12:36:06

Tizenegy napos kényszerszünet után játszott ismét tétmérkőzést az FK Csíkszereda, amely a múlt héten, a koronavírus-fertőzések miatt elhalasztotta a Gloria Buzau elleni mérkőzését a román másodosztályban, ezúttal viszont volt elég egészséges játékosa, hogy ki tudjon állni az Unirea Slobozia ellen.

román foci Románia Liga 2 FK Csíkszereda Csíkszereda

Liga 2: a Csíkszeredát is halasztásra kényszerítette a koronavírus

2020-10-09 12:41:53

Négy mérkőzést, köztük az FK Csíkszereda szombat délelőtti bodzavásári találkozóját is elhalasztották a román másodosztály hétvégi fordulójából a nagyszámú koronavírus-fertőzés miatt.

román foci koronavírus Liga 2 FK Csíkszereda Csíkszereda

Liga 2: első hazai győzelmét aratta az FK Csíkszereda

2020-10-03 13:21:29

Már az ellenfelek szurkolóinak körében is híre ment, hogy a csíkszeredai pálya kerítése mellől a hivatalosan zárt kapus mérkőzéseket is végig lehet nézni, mert a román másodosztály 6. fordulójában a már megszokott mintegy 300 hazai néző mellé megérkezett az ASU Poli 30 temesvári drukkere is, akik 460 kilométert utaztak egy ködös délelőtti futballért. Túl színvonalas futballt ugyan nem láthattak, de két érvényes és két érvénytelenített gólt, egy kimaradt büntetőt és az FK Csíkszereda első hazai sikerét igen.

Liga 2: kétgólos előnyről kapott ki az FK Csíkszereda

2020-09-26 12:32:32

Kétgólos vezetésről kapott ki szombat délelőtt Bákóban az FK Csíkszereda a román másodosztályban. Az első négy fordulóban gólt és pontot sem szerző újonc Aerostar a szünet után pontrúgásokból fordította meg a székelyföldi csapat ellen találkozót.

Liga 2: a 94. percben bukta el a győzelmet a Csíkszereda

2020-09-05 21:41:05

A 94. percben bukta el szombat este a győzelmet az FK Csíkszereda a román másodosztályban, az újonc, de máris az élvonalba jutást megcélzó FCU Craiova 1948 ellen.

Liga 2 FK Csíkszereda FCU Craiova 1948 Csíkszereda

Liga 2: győzelemmel kezdte az idényt a Csíkszereda

2020-08-29 12:09:46

Hiába zárt kapusak a futballmérkőzések Romániában, szombat délelőtt az 1200 lakosú máramarosi község, Lénárdfalva lakosságának mintegy harmada ott álldogált a pálya kerítése mellett, hogy megtekintse a csapat történelmének első második ligás mérkőzését. Ráadásul az ellenfél is ismerős volt, hiszen 2019-ben éppen az FK Csíkszereda ütötte el el az egy évvel korábbi feljutástól a Lénárdfalvát – és a székelyföldi csapat most is elrontotta a hazaiak ünnepét.

Liga 2: koronavírus és felvidéki igazolások a Csíkszeredánál

2020-08-26 10:47:38

Fél órával a Sepsi OSK ellen tervezett  felkészülési mérkőzés és négy nappal a bajnoki rajt előtt derült ki, hogy koronavírusos az FK Csíkszereda két játékosa.

román foci koronavírus Sepsi OSK Románia Liga 2 FK Csíkszereda

Liga 2: eséllyel pályázik az élvonalba jutásra az aradi UTA

2020-07-04 10:08:08

Eséllyel pályázik az élvonalba jutásra az aradi UTA, még ha később is kezdődik számára a rájátszás.

román foci UTA Arad Liga 2

Románia: véget ért az FK Csíkszereda idénye

2020-05-13 20:03:27

Csak a feljutásra esélyes és Liga 1-es licencet kérő hat klub folytatja a koronavírus-járvány miatt március elején félbeszakadt másodosztály küzdelmeit, döntötte el szerda délután a Román Labdarúgó-szövetség. A 17. helyen álló FK Csíkszereda számára így véget ért a szezon, ám mivel kiesők nem lesznek, a 23 mérkőzésén 22 pontot szerző székelyföldi együttes a következő idényben is a Liga 2-ben szerepelhet.

Románia Liga 2 FK Csíkszereda

Liga 2: kikapott, és már kieső helyen a Csíkszereda

2020-03-08 16:15:52

Hiába vezetett a 77. percig, harmadik idei mérkőzését is elvesztette az FK Csíkszereda a román Liga 2-ben, ezúttal a Petrolul Ploiesti ellen.

Románia Petrolul Ploiesti Liga 2 FK Csíkszereda

Csíkszereda: bírói segítségre nem, a javuló koncentrációra viszont építhetnek

2020-01-09 12:34:39

Küzdelmes őszön van túl a története első román másodosztálybeli idényét futó FK Csíkszereda. A klub a 15. helyen tölti a téli pauzát, ugyanakkor a csapat számára biztató lehet, hogy utolsó öt őszi mérkőzése közül csupán egyet vesztett el. Csonka Bonifác szerint eltartott egy ideig, míg a nyári, csaknem tucatnyi érkezőből valódi csapat formálódott, ám ha tavaszra javul a helyzetkihasználásuk, nem jelenthet gondot a bennmaradás.

román labdarúgó-bajnokság Puskás Akadémia PFLA Liga 2 Fehérvár FK Csíkszereda

Liga 2: 9 perc alatt kapott három gólt, elbukta utolsó 2019-es meccsét a Csíkszereda

2019-12-07 12:52:03

Kilenc perc alatt kapott három góllal bukta el a Metaloglobus otthonában idei utolsó mérkőzését az FK Csíkszereda a román másodosztályban. A húsz mérkőzésen 22 pontot szerző székelyföldi csapat a Liga 2 tizenötödik helyén tölti a téli szünetet.

román labdarúgó-bajnokság Liga 2 Csíkszereda

Liga 2: idegenben szerzett pontot a Csíkszereda

2019-11-16 12:51:41

Idegenben sikerült pontot szereznie az FK Csíkszereda együttesének a román másodosztályban, a Viitorul Targu Jiu elleni találkozón a helyzetek alapján a győzelemhez is közel állt a székelyföldi csapat.