Találatok a Liga 2 címkére

Találatok száma: 74

Liga 2: egy pontot szerzett Temesváron a Csíkszereda

2022-09-18 12:24:49

Temesváron szakadt meg az FK Csíkszereda négyes győzelmi sorozata a román másodosztályban, a székelyföldi csapat gól nélküli döntetlent játszott a Ripensia otthonában.

Románia Liga 2 FK Csíkszereda

Liga 2: először a tűzoltók győztek, majd a Csíkszereda is

2022-09-03 12:53:18

Egyetlen kaput eltaláló lövéssel is rangadót tudott nyerni az FK Csíkszereda a román másodosztályban, pedig csaknem negyven percig emberhátrányban játszott az eddig veretlen Unirea Slobozia otthonában.

Liga 2 FK Csíkszereda

Liga 2: gólgazdag rangadót nyert az FK Csíkszereda

2022-08-28 12:58:25

Kezd beindulni az FK Csíkszereda a román másodosztályban, az évadot két vereséggel kezdő székelyföldi csapat öt nap alatt másodszor nyert, és a Steaua után egy újabb felsőházi rájátszásra esélyes, közvetlen riválist győzött le, a Gloria Buzaut.

Liga 2 FK Csíkszereda Csíkszereda

Liga 2: a Csíkszereda Bukarestben ütötte ki a Steauát

2022-08-23 20:12:54

Idén nem kell hat fordulót várniuk az első győzelemre az FK Csíkszereda szurkolóinak a román másodosztályban, a székelyföldi csapat ugyanis a harmadik mérkőzésén, kedd este négyet vágott Bukarestben a nagy múltú, egykori BEK-győztes Steauának.

Steaua Bucuresti Liga 2 Csíkszereda

Liga 2: kikapott az idénynyitón a Csíkszereda

2022-08-06 13:20:31

Bár vezetést szerzett Désen, végül vereséggel kezdte negyedik idényét a román másodosztályban az FK Csíkszereda. Pedig a székelyföldi csapat immár nemcsak a felsőházba, azaz a legjobb hat közé jutást, hanem Szondi Zoltán klubelnök elmondása szerint immár a feljutást is célként fogalmazta meg a 2022–2023-as idény előtt.

Liga 2 Dés Csíkszereda

Liga 2: nyolcgólos meccsel zárta a bajnokságot a Csíkszereda

2022-05-07 12:28:22

Saját nevelésű fiataljai játszották a főszerepet az FK Csíkszereda idényzáró mérkőzésén a román Liga 2-ben. A székelyföldi csapat hat gólt szerezve nyert szombat délelőtt a már biztos kieső Dunarea Calarasi otthonában.

Liga 2: Bukarestben nyert az FK Csíkszereda

2022-04-22 12:23:32

Két fordulóval a román másodosztály alsóházi rájátszásnak vége előtt már megnyerte csoportját az FK Csíkszereda, miután a székelyföldi csapat péntek délelőtt Bukarestben győzte le közvetlen riválisát, a Metaloglobust.

légiósok Liga 2 FK Csíkszereda

Liga 2: megint ötöt vágott a Brailának a Csíkszereda

2022-04-16 12:10:08

Az idény során másodszor is ötöt rúgott (5–0) a Dacia Unirea Brailának az FK Csíkszereda a román másodosztályban, ám az alapszakaszbeli mérkőzéssel ellentétben most a már biztos kieső sereghajtó nem talált be a székelyföldiek kapujába.

Románia Liga 2 FK Csíkszereda Csíkszereda

Liga 2: megszakadt a Csíkszereda féléves veretlenségi sorozata

2022-04-09 12:42:53

Megszakadt az FK Csíkszereda több mint féléves veretlenségi sorozata a román másodosztályban. A székelyföldi együttes a Sellenberktől kapott ki az alsóházi rájátszás harmadik fordulójában.

Liga 2: az utolsó fél órában verte el a Temesvárt az FK Csíkszereda

2022-04-02 12:16:19

Hatvan percig eseménytelen mérkőzésen aratott váratlanul nagy különbségű győzelmet az FK Csíkszereda a temesvári Politehnica csapata felett a román másodosztály rájátszásában.

Liga 2: menesztette edzőjét az FK Csíkszereda

2022-03-14 12:42:21

Két nappal a román Liga 2 alapszakaszának vége után menesztette edzőjét a felsőházi rájátszásról lemaradó FK Csíkszereda. Az idény végéig Dican Ferenc szakmai igazgató tölti be a vezetőedzői posztot.

Valentin Suciu Románia Liga 2 FK Csíkszereda Csíkszereda

Kép: a háború ellen akartak tiltakozni, most mindenki rajtuk nevet

2022-03-14 08:51:20

Az ukrajnai orosz invázió elleni tiltakozások mindennapossá váltak a romániai sportéletben is, a Poli Iasi csapatának azonban sikerült komédiává alakítani a tragédia elleni tiltakozásokat.

orosz-ukrán háború Románia Poli Iasi Liga 2

Liga 2: felsőházi helyre lépett előre a Csíkszereda

2022-03-05 14:04:58

Egy fordulóval a román másodosztály alapszakaszának vége előtt felsőházi rájátszást érő helyre lépett előre az FK Csíkszereda, miután idegenben nyert a dél-erdélyi Sellenberk (Selimbar) ellen. Igaz, a székelyföldi csapat két riválisa, a FC Buzau és a Concordia Chiajna csak ezután játszik ebben a fordulóban, ám ők a záró fordulóban egymással küzdenek majd meg.

Liga 2: győzelemmel kezdte a tavaszi idényt a Csíkszereda

2022-02-26 12:58:12

Magabiztos győzelemmel kezdte a román másodosztály tavaszi idényét az FK Csíkszereda, a székelyföldi csapat hazai pályán nyert az Unirea Dés ellen.

Liga 2: nyert Temesváron, a 7. helyen telel a Csíkszereda

2021-12-06 17:14:03

Temesvári győzelmével, a hetedik helyen zárta az évet az FK Csíkszereda a román másodosztályban, a székelyföldi labdarúgócsapat a Ripensia otthonában nyerte meg idei utolsó mérkőzését.

Románia Liga 2 Csíkszereda

Liga 2: megszakadt az FK Csíkszereda sikersorozata

2021-11-27 12:22:36

Egy kiváló kapusteljesítmény szakította meg az FK Csíkszereda sikersorozatát a román Liga 2-ben: a székelyföldi csapat szombat délelőtt hazai pályán csupán gól nélküli döntetlent játszott az Unirea Slobozia ellen.

Liga 2 Csíkszereda

Liga 2: fölényes csíkszeredai győzelem a sereghajtó ellen

2021-11-20 12:39:00

A sereghajtó, a szezon során mindössze két döntetlent elérő Dacia Unirea Braila otthonában folytatta sikersorozatát az FK Csíkszereda a román másodosztályban, a székelyföldi együttes Liga 2-es történelme során először szerzett öt gólt egy mérkőzésen.

Liga 2: három gólt szerzett és nyert a Csíkszereda

2021-11-06 13:17:02

Egyre jobban formába lendül a román másodosztályban az FK Csíkszereda, amely zsinórban ötödik meccsén szerzett pontokat és már csupán három pont választja el a felsőházi rájátszást érő 6. helytől. A székelyföldi labdarúgócsapat ezúttal a Viitorul Pandurii Targu Jiut győzte le helyzetekben gazdag mérkőzésen, melynek kispadján első és utolsó alkalommal ült Eugen Trica: a tréner a jövő héttől az élvonalbeli FCU Craiova 1948 edzője lesz.

Liga 2: kapott gól nélkül győzött a Csíkszereda

2021-10-31 12:16:20

Az idény során először sikerült kapott gól nélkül lehoznia egy mérkőzést a román másodosztályban a FK Csíkszereda csapatának, amely vasárnap délben 2–0-ra győzött a Dunarea Calarasi otthonában.

Liga 2: értékes pontot szerzett a Csíkszereda Bukarestben

2021-10-23 13:36:26

Bukarestben szerzett pontot a román labdarúgó-másodosztályban az FK Csíkszereda, amely úgy játszott döntetlent a Metaloglobus otthonában, hogy mindkét gólt székelyföldi játékos szerezte.