Találatok a KTE-Duna Aszfalt címkére

Találatok száma: 132

Férfi kosár: a KTE pontkirálya Franciaországba igazolt

2022-06-21 14:00:43

Xavier Pollard, a Kecskemét amerikai kosárlabdázója a francia bajnokságba szerződött – tudtuk meg az NB I negyedik helyén végző klub hivatalos honlapjának keddi híréből.

férfi kosár NB I Xavier Pollard Kecskemét kosárlabda KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár NB I: Kecskeméten is nyert, az Alba a bronzérmes

2022-06-18 18:05:25

A Kecskemét tetemes hátrányból visszakapaszkodott, mégsem tudta legyőzni az Alba Fehérvárt: a vendégek 88–81-re megnyerték a két csapat szombat esti mérkőzését, így 2–0-s összesítéssel az övék lett a férfi kosárlabda NB I bronzérméről döntő csata.

férfi kosárlabda NB I KTE-Duna Aszfalt Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: Alba-sikerrel indult a bronzcsata

2022-06-15 19:15:55

Az Alba Fehérvár hazai pályán 90–70-re legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I bronzcsatájának szerdai nyitányán. A nagyszünetben két ponttal még a KTE vezetett, azonban a harmadik negyedben nagyot futott a fehérvári csapat, ami döntőnek bizonyult. A második mérkőzést szombaton Kecskeméten játsszák le – ha ott is hazai siker születik, harmadik meccs dönt a bronzéremről Székesfehérváron.

Férfi kosár NB I: a Körmend nyert, döntőt vívhat a Falcóval

2022-06-12 18:41:43

A Körmend hazai pályán nagy csatában 83–80-ra legyőzte a Kecskemétet a két csapat párharcának vasárnap megrendezett ötödik mérkőzésén, ezzel 3:2-es összesítéssel megnyerte az elődöntőt, és bejutott a férfi kosárlabda NB I döntőjébe, ahol a Falco lesz az ellenfele.

férfi kosárlabda NB I Kecskemét kosárlabda KTE-Duna Aszfalt KTE Egis Körmend

Férfi kosár NB I: őrült hajrában jutott bajnoki döntőbe a Falco

2022-06-10 16:56:08

Az Alba Fehérvár és a Kecskemét is a versenyben maradásért lépett pályára a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján – és az egyikük sikerrel járt. A KTE hazai pályán 81–76-ra legyőzte a Körmendet, így vasárnap ebben az elődöntőben ötödik mérkőzés dönt a továbbjutásról, az Alba azonban hiába vezetett szinte végig a Falco ellen, a címvédő hosszabbításban, az utolsó pillanatokban dobott kosárral 100–98-ra megnyerte a mérkőzést, és 3:1-es összesítéssel bejutott a fináléba.

férfi kosárlabda NB I KTE-Duna Aszfalt KTE Falco Egis Körmend Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: meccsben maradt az Alba, az utolsó pillanatokban fordított

2022-06-07 19:02:14

Az Alba Fehérvár az utolsó másodpercekben dobott duplával mentette meg a férfi kosárlabda NB I döntőjéről szóló álmait: 85–83-ra győzött a Szombathely ellen, az elődöntő harmadik mérkőzésén. A másik ágon a Körmend 86–80-ra nyert a Kecskeméttel szemben.

KTE-Duna Aszfalt Falco KC Szombathely Egis Körmend Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: a Kecskemét egyenlített a Körmend ellen

2022-06-04 17:13:03

Kiegyenlítette az Egis Körmend elleni párharcot a Duna-Aszfalt-DTKH Kecskemét a férfi kosárlabda NB I elődöntőjében: Forray Gábor együttese magabiztos játékkal győzött hazai pályán 73–67-re szombat délután.

kosárlabda férfi kosár NB I Kecskemét kosárlabda KTE-Duna Aszfalt Egis Körmend

Férfi kosár NB I: 100 pont fölé jutott a Falco, Szolnokon nyert a Kecskemét

2022-05-18 19:07:16

A címvédő szombathelyiek a Szedeákot győzték le saját közönségük előtt 19 ponttal. Az Oroszlány Körmenden, a Kecskemét Szolnokon tudott nyerni, míg az Alba Fehérvár hosszabbítás után győzött Sopronban. A párharcok az egyik fél harmadik győzelméig tartanak.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Szolnoki Olajbányász Szolnok kosárlabda Szolnok

Férfi kosár NB I: a Körmendé a 3. hely, a KTE is a playoffban

2022-05-07 18:00:22

A Körmend hazai pályán 85–72-re legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján, ezzel biztossá tette, hogy a harmadik helyen jut be a playoffba. Az Alba Fehérvár rossz kezdés után fontos győzelmet aratott Szolnokon, és bár a harmadik helyre már nem érhet oda, a negyedikért lépéselőnyben van. A középházban a Kecskemét remek utolsó negyeddel nyert Kaposváron, amivel kiharcolta a playoffszereplés lehetőségét.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olajbányász Kaposvári KK KTE-Duna Aszfalt Falco Egis Körmend

Férfi kosár MK: 96 pontig jutott, bronzérmes a KTE

2022-04-02 16:51:23

Kecskemétre került a férfi kosárlabda Magyar Kupa 2021–2022-es kiírásának bronzérme: a 32 pontos Xavier Pollard vezérletével a KTE 96–78-ra legyőzte az Alba Fehérvárt a szombat kora esti debreceni bronzmeccsen.

férfi kosárlabda Magyar Kupa férfi kosár MK KTE-Duna Aszfalt Alba Fehérvár

Férfi kosár MK: fordított a Szolnok, ott van a döntőben

2022-04-01 19:24:28

A Szolnok a második félidőben fordított, és 92–81-re legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda Magyar Kupa Debrecenben zajló nyolcas döntőjének pénteki második elődöntőjében, ezzel bejutott a szombati fináléba, ahol a Szeged lesz az ellenfele.

férfi kosárlabda Magyar Kupa Szolnoki Olajbányász KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár MK: a Kecskemét az elődöntő negyedik résztvevője

2022-03-31 18:34:34

A Kecskemét 77–63-ra legyőzte a Nyíregyházát a férfi kosárlabda Zsíros Tibor Magyar Kupa Debrecenben zajló nyolcas döntőjének csütörtök esti utolsó negyeddöntőjében, és a Szeged, Fehérvár, Szolnok trió után bejutott az elődöntőbe.

férfi kosárlabda Magyar Kupa férfi kosár MK Nyíregyháza kosárlabda KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár MK: bombameglepetés, a Szeged kiejtette a címvédő Falcót

2022-03-31 14:56:55

Nagy meglepetéssel kezdődött meg csütörtökön a férfi kosárlabda Zsíros Tibor Magyar Kupa debreceni nyolcas döntője: a címvédő Falco 78–74-re kikapott a parádézó Szedeáktól. A szegediek elődöntőbeli ellenfele az Alba Fehérvár lesz, amely 94–87-re legyőzte a házigazda DEAC-ot. A Szolnok fölényesen, 96–75-re verte meg a Körmendet, és leendő ellenfele, a Kecskemét is simán húzta be az utolsó negyeddöntőt a Nyíregyháza ellen (77–63).

férfi kosárlabda Magyar Kupa Szolnoki Olajbányász Naturtex-SZTE-Szedeák KTE-Duna Aszfalt Falco Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: a Kecskemét 26 ponttal nyert a Körmend ellen

2022-03-18 18:27:28

A Kecskemét 93–67-re legyőzte a Körmendet a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

férfi kosár NB I KTE-Duna Aszfalt Egis Körmend

Férfi kosár NB I: szoros meccsen győzött a Fehérvár

2022-01-21 19:33:10

Szoros mérkőzésen, 86–83-ra legyőzte az Alba Fehérvár a KTE-Duna Aszfaltot a férfi kosárlabda NB I péntek esti mérkőzésén.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I KTE-Duna Aszfalt Alba Fehérvár

Férfi kosár: távozott a Kecskemét vezetőedzője, máris megvan az utódja

2021-10-19 15:38:50

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Váradi Kornélt, a férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét vezetőedzőjét kérte fel az U19-es világbajnokságra készülő válogatott szövetségi edzőjének – írja a klub honlapja.

kosárlabda Váradi Kornél Kecskemét kosárlabda KTE-Duna Aszfalt Forray Gábor

Férfi kosár NB I: 20–4-es rohammal fordított a Kecskemét

2021-10-15 17:51:27

A Duna Aszfalt elkönyvelte negyedik győzelmét a férfi kosárlabda NB I-ben: a kecskemétiek 93–91-re nyertek az Alba Fehérvár vendégeként a 6. forduló péntek esti mérkőzésén.

Férfi kosár NB I: nagy hajrával fordított a ZTE Jászberényben

2021-04-21 20:22:08

A Kecskemét és a Zalaegerszeg idegenben, az Oroszlány hazai pályán győzött a férfi kosárlabda NB I alsóházi rájátszásának szerdai játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK OSE Lions KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár NB I: harminc ponttal nyert otthon a ZTE

2021-04-07 19:17:50

A ZTE hazai pályán harminc ponttal, 96–66-ra legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I bennmaradásért zajló rájátszásának szerdai játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár NB I: újabb nagy skalpot szerzett a Kaposvár

2021-01-27 17:51:47

A Kaposvár néhány nappal a Falco után az Atomerőmű legénységét is legyőzte hazai pályán (79–75) a férfi kosárlabda NB I-ben. A szerdai másik mérkőzésen is hazai siker született, a Sopron nagy csatában verte meg a Kecskemétet (82–81).