Találatok a Kiss Blanka címkére

Találatok száma: 6

Kajak-kenu Eb: Tótka Sándor és a női kajaknégyes is aranyérmes

2021-06-06 10:10:15

Aranyérmet szerzett a Lucz Dóra, Kárász Anna, Csipes Tamara, Bodonyi Dóra összeállítású kajaknégyes 500 méteren, valamint Tótka Sándor kajak egyes 200 méteren a poznani kajak-kenu Európa-bajnokságon. Kozák Danuta 500 méteren második lett. A Balla Virág, Takács Kincső kenus duó ezüst-, a Lucz Anna, Kiss Blanka kajak kettes bronzérmet szerzett 200-on.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Tótka Sándor Takács Kincső Lucz Dóra Lucz Anna

Kajak-kenu vk: hat magyar érem, közte két arany a szombati döntőkben

2021-05-15 14:40:50

Két-két arany-, ezüst- és bronzérmet nyertek a magyarok a szegedi világkupaverseny szombati döntőiben – a vb-címvédő Kopasz Bálint meglepetésre negyedikként ért célba.  Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

kajak-kenu vk kajak-kenu Tótka Sándor Nádas Bence Noé Zsombor Molnár Csenge

Kajak-kenu vk: újabb négy magyar egység a döntőben

2021-05-15 11:23:14

A szombat délelőtti középfutamokból újabb négy magyar egység kvalifikálta magát a döntőkbe a Szegeden zajló gyorsasági kajak-kenu világkupán.

kajak-kenu vk kajak-kenu Zombori Dominik Tótka Sándor Takács Kincső Szendy Maximillián

Kajak-kenu vk: négy újabb magyar érem Szegeden

2020-09-27 12:17:41

Az Adolf Balázs, Fejes Dániel kenu páros és a Lucz Anna, Kiss Blanka kajak kettős is a dobogó második fokára állhatott fel Szegeden, a világkupa-állomás vasárnap délelőtti döntői után. Kora délután újabb két érmet nyert a magyar kajak-kenu válogatott a Maty-éren zajló világkupaversenyen. A vegyes párosok 200 méteres viadalában a Lucz Anna, Csizmadia Kolos kettős győzött a kajakosoknál, míg a kenusok mezőnyében a Molnár Csenge, Hajdu Jonatán duó másodikként ért célba.

kajak-kenu Lucz Anna Kiss Blanka Fejes Dániel Adolf Balázs

Kajak-kenu vb: „Áprilisban nem gondoltam volna, hogy dobogóra állhatok”

2019-08-23 16:54:21

Egy arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel zárta a magyar küldöttség az első döntős napot a szegedi kajak-kenu világbajnokságon. A dobogósok mellett a K–1 500 méteren ötödik helyen végző, az eltiltása után újra világbajnokságon szereplő Dombvári Bence is értékelt az NSO Tv-nek.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb 2019 Szeged 2019 Medveczky Erika Lucz Anna Kiss Blanka

Kajak-kenu vb: a Hagymási, Medveczky páros aranyérmes!

2019-08-23 14:30:45

A szegedi kajak-kenu világbajnokságon péntek délután rendezték meg az első döntőket, és az első érmek tulajdonosai között magyar sportolók is voltak: Hagymási Réka és Medveczky Erika női K–2 1000 méteren nyert világbajnoki címet, a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám egység C–2 500 méteren szerzett ezüstérmet, míg a Lucz Anna, Kiss Blanka duó a női K–2 200 méteres távján bronzérmes lett.