Találatok a Karakas Hedvig címkére

Találatok száma: 144

Cselgáncs Eb: Eddig bronzos lány voltam... – Karakas Hedvig

2020-11-20 15:04:24

Az átlagon felüli koncentrációnak köszönheti Prágában nyert Európa-bajnoki aranyérmét Karakas Hedvig, aki még most sem dolgozta fel a sikert és azt a sok-sok gratulációt, amely üzenetek formájában rázúdult csütörtök esti győzelme után.

cselgáncs Eb cselgáncs Karakas Hedvig

Cselgáncs Eb: Karakas Hedvig aranyérmes Prágában!

2020-11-19 13:17:19

Az 57 kilogrammos Karakas Hedvig aranyérmet nyert a cselgáncsozók prágai Európa-bajnokságának nyitó napján, mivel a döntőben intésekkel legyőzte a portugál Telma Monteirót. Ezt megelőzően a 66 kilós Szegedi Dániel az első körben búcsúzott, míg az 52 kilós Pupp Réka megnyerte az első mérkőzését, majd a nyolcaddöntőben vereséget szenvedett.

cselgáncs Eb cselgáncs Telma Monteiro Szegedi Dániel Pupp Réka Karakas Hedvig

Cselgáncs GS: pillantson be a zárt kapus verseny kulisszái mögé!

2020-10-24 17:07:53

Pénteken bronzérmet nyert Karakas Hedvig a koronavírus-járvány miatt zárt kapuk mögött zajló budapesti Grand Slam-versenyen. A fővárosunkban létrehozott dzsúdóbuborékot jártuk végig a BHSE kiválóságával, aki szombaton kiszurkolta Özbas Szofi bronzérmét.

Özbas Szofi kulissza cselgáncs Grand Slam-verseny Nemzeti Sport Karakas Hedvig

Cselgáncs GS: Karakas bronzérmes, Naji Dávid ötödik

2020-10-23 18:40:05

Kikapott a portugál Rodrigo Costa Lopes elleni bronzmérkőzésén, és az ötödik helyen zárt Naji Dávid a budapesti Grand Slam első napi érmes programjában. A kaposváriak 19 esztendős versenyzője előtt azonban illik kalapot emelni, szinte a semmiből érkezve produkált szenzációs menetelést – legutóbb tíz évvel ezelőtt ért el ilyen kiemelkedő eredményt magyar dzsúdós a 60 kilogrammos súlycsoportban. A női 57 kilósok között Karakas Hedvig bronzérmet szerzett, miután a helyosztón ipponnal megverte a holland Sanne Verhagent.

cselgáncs Naji Dávid Karakas Hedvig

Cselgáncs GS: Naji és Karakas bronzért küzdhet délután

2020-10-23 15:09:08

Két magyar versenyző, a kaposvári Naji Dávid (60 kg) és a honvédos Karakas Hedvig (57 kg) is ott lesz a budapesti Grand Slam délutáni érmes programjában, mindkét magyar dzsúdós a bronzéremért mérkőzhet súlycsoportjában. Naji Dávid pénteki szereplése bombameglepetés, hiszen ebben a súlycsoportban rég nem küzdhetett éremért magyar dzsúdós nagy nemzetközi versenyen.

Bajnokok reggelije: Erdei csülökpörkölttel, Karakas mandulás csirkével érkezett

2020-10-15 12:56:54

Lőrincz Viktor Karakas Hedvig Erdei Zsolt Bajnokok reggelije

Bajnokok reggelije: Edzeni és fejlődni mindig lehet – Karakas Hedvig

2020-10-10 19:37:00

Főzünk és beszélgetünk. Az utóbbi években a mentális és fizikai felkészülés egyik alappillére lett a megfelelő étrend kiválasztása és betartása. A Nemzeti Sport és a Príma legújabb sorozatában utánajárunk, hogy Magyarország élsportolói milyen táplálkozási szokásokat követnek a versenyszezonban és azon kívül. Ebben a részben világbajnoki bronzérmes cselgáncsozónk, Karakas Hedvig volt a vendégünk.

olimpia dzsúdó Karakas Hedvig Bajnokok reggelije

Cselgáncs: Most nem a sport a fontos – Karakas Hedvig

2020-03-19 10:54:48

A bizonytalanságban mentális erőt és felelősségteljes gondolkodást kíván mindenkinek Karakas Hedvig, aki egyedüliként látogathatja a BHSE dzsúdótermét. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

dzsudó cselgáncs Karakas Hedvig Budapest Honvéd BHSE

Tokió 2020: Karakas Hedvignek lökést ad a jó évkezdet

2020-02-03 14:58:52

A múlt év gyengébben sikerült zárása után elsősorban lelkileg adhat nagy lökést a tokiói olimpiára készülő Karakas Hedvignek a tel-avivi cselgáncs Grand Prix-n szerzett bronzérem.

cselgáncs Tokió 2020 Karakas Hedvig

Cselgáncs: Karakas bronzérmes, Csernoviczki 5.

2020-01-23 19:12:37

Az 57 kilogrammos Karakas Hedvig bronzérmet nyert, a 48 kilós Csernoviczki Éva pedig ötödik lett az olimpiai kvalifikációs cselgáncs világkupa-sorozat tel-avivi Grand Prix-viadalának csütörtöki nyitó napján.

Karakas Hedvig Csernoviczki Éva

Cselgáncs-vk: Karakas Hedvig hetedik Abu-Dzabiban

2019-10-24 13:39:52

Az 57 kilogrammos Karakas Hedvig hetedik lett az olimpiai kvalifikációs cselgáncs világkupa-sorozat Abu-Dzabiban zajló Grand Slam-viadalán.

cselgáncs-vk cselgáncs Karakas Hedvig

Cselgáncs GP: Karakas Hedvig győzött Taskentben

2019-09-20 20:48:17

Karakas Hedvig megnyerte az 57 kilogrammos kategória küzdelmeit a taskenti cselgáncs Grand Prix-n.

cselgáncs GP cselgáncs Karakas Hedvig

Videó: csinos olimpikonok formaruhában – ezt fogják viselni Tokióban

2019-09-12 17:09:19

A Magyar Olimpia Bizottság sajtótájékoztatón jelentette be, hogy a 3 döntős divatcég közül a Nubu nyert, vagyis ők készíthetik el a magyar csapat formaruháját a 2020-as, tokiói olimpiára. Az NSO Tv is ott járt az eseményen, így megmutatjuk a ruhákat, amelyek eszméletlen jól álltak két olimpikonnak, Karakas Hedvignek és Drávucz Ritának.

videó Verrasztó Evelyn Tokió 2020 NSO Tv Magyar Olimpiai Bizottság MOB

Tokió 2020: hat magyar cselgáncsozó áll kvótás helyen

2019-09-06 11:30:06

A tokiói világbajnokság utáni világranglisták alapján, a jelenlegi állás szerint hat cselgáncsozó képviselhetné Magyarországot jövőre az olimpián, amelynek ugyancsak a japán főváros ad otthont.

olimpia cselgáncs Ungvári Miklós Ungvári Attila Tóth Krisztián Tokió 2020

Cselgáncs-vb: Fénykoromban sem lett volna kegyes – Ungvári

2019-08-27 10:38:54

Az olimpiai ezüstérmes Ungvári Miklós részben a nehéz sorsolást okolta azért, hogy második mérkőzésén kikapott, így helyezetlenül zárt kedden a tokiói olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságon.

cselgáncs-vb cselgáncs Ungvári Miklós Szabó Frigyes Karakas Hedvig

Cselgáncs-vb: Ungvári Miklós, Szabó és Karakas is kiesett

2019-08-27 07:39:33

Ungvári Miklós, Szabó Frigyes és Karakas Hedvig is helyezetlenül zárt a tokiói olimpiai kvalifikációs világbajnokság keddi versenynapján.

Tokió 2020: hat magyar cselgáncsozó áll kvótát érő helyen

2019-07-16 16:57:36

A vasárnap befejeződött budapesti Grand Prix utáni világranglisták alapján, a jelenlegi állás szerint hat cselgáncsozó képviselhetné Magyarországot jövőre a tokiói olimpián.

nyári olimpia cselgáncs Ungvári Miklós Ungvári Attila Tóth Krisztián Tokió 2020

Cselgáncs GP: megvan az első magyar érem!

2019-07-12 19:37:26

Már az első nap magyar érmet termett a Papp László Budapest Sportarénában zajló cselgáncs Grand Prix-n: Karakas Hedvig a nők 57 kg-os versenyében lett bronzérmes.