Találatok a kajak-kenu eb címkére

Találatok száma: 114

Multisport Eb, kajak-kenu: „Óriási fegyvertény, hogy a fiatal csapat az éremtábla élén végzett”

2022-08-23 08:05:55

A magyar kajak-kenu válogatott szövetségi kapitánya, Hüttner Csaba elégedett volt csapata teljesítményével a müncheni multisport Európa-bajnokságon, amely kulcsfontosságú számokban lépett előre a két héttel korábbi világbajnokság óta. Viszont már most előrevetítette, elképzelhető, hogy a jövő évi duisburgi vébén a lehető legjobb szereplést fel kell áldozni az olimpiai kvótaszerzés oltárán.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Rendessy Eszter Pupp Noémi Nádas Bence

Multisport Eb, kajak-kenu: Maximálisan elégedettek lehetünk – Hüttner Csaba

2022-08-22 09:38:37

A magyar kajak-kenu válogatott 14 érmet, 7 aranyat, 4 ezüstöt és 3 bronzot szerzett a vasárnap véget ért müncheni multisport Eb keretében megrendezett kajak-kenu Európa-bajnokságon, a dobogós helyek közül öt – 2–2–1 eloszlásban – olimpiai számban született.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Nádas Bence Kopasz Bálint Hüttner Csaba

Multisport Eb, kajak-kenu: a magyarok végeztek az éremtábla élén!

2022-08-21 19:40:16

A magyar delegáció összesen 14 érmet (hét arany, négy ezüst és három bronz) szerezve végzett az élen a kajak-kenusok között a müncheni multisport Európa-bajnokság éremtáblázatán. A mieink a hat arannyal, két ezüsttel és négy bronzzal záró házigazda németeket és a négy első, hat második és három harmadik hellyel végző spanyolokat megelőzve lettek a kontinensviadal legjobbjai.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu

Multisport Eb, kajak-kenu: Kőhalmi Emese aranyérmes K–1 5000 méteren!

2022-08-21 16:16:52

A két héttel ezelőtt világbajnoki címet szerző Kőhalmi Emese a müncheni multisport Európa-bajnokságon is megnyerte a női kajak egyesek 5000 méteres versenyét az Olimpiai Regatta Központban. Noé Bálint címvédőként az ötödik helyen végzett ugyanebben a számban a férfiaknál.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Noé Bálint Kőhalmi Emese Balla Virág

Pupp, a Bragato, Nagy duó, a Kiss, Lucz páros és a Kopasz, Nádas kettős is Európa-bajnok!

2022-08-21 10:54:04

Pupp Noémi Eb-győztes lett női K–1 1000 méteren a Münchenben zajló multisport Európa-bajnokság kajak-kenu versenyének zárónapján, vasárnap. A Bragato Giada, Nagy Bianka kettős női C–2 200 méteren, a Kiss Blanka, Lucz Anna női K–2 200 méteren, a Nádas Bence, Kopasz Bálint duó pedig férfi K–2 500 méteren szerzett aranyérmet.

multisport Eb multisport kajak-kenu Eb kajak-kenu

Multisport Eb, kajak-kenu: Kiss Péter Pál aranyérmes a paraversenyben

2022-08-21 10:22:18

Kiss Péter Pál vasárnap ismét megvédte címét KL1-ben a müncheni multisport Eb keretében zajló para kajak-kenu Európa-bajnokságon, míg Varga Katalin bronzérmet szerzett.

parasport multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Kiss Pál Tamás

Multisport Eb, kajak-kenu: Nem tudnak megtörni – Kopasz Bálint

2022-08-20 15:25:09

Mint beszámoltunk róla, Kopasz Bálint megvédte Európa-bajnoki címét K–1 1000 méteren a müncheni multisport Eb kajak-kenu-versenyének szombati versenynapján. Az olimpiai bajnok ötszörös Eb-győztesként sem érzi sztárnak magát.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Kopasz Bálint

Multisport Eb, kajak-kenu: Rendessy Eszter és Kőhalmi Emese aranyérmes!

2022-08-19 14:30:04

A magyar válogatott egy aranyéremmel, egy ezüsttel, valamint két bronzéremmel zárta a Münchenben zajló multisport Európa-bajnokság kajak-kenu versenyének első döntős napját. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

kajak-kenu Eb kajak-kenu Varga Ádám Rendessy Eszter Kőhalmi Emese Fejes Dániel

Multisport Eb, kajak-kenu: újabb két magyar egység döntős

2022-08-18 16:12:42

A Nádas Bence, Kopasz Bálint kajakos és a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám kenus duó az előfutamból egyből a döntőbe jutott 500 méteren a müncheni multisport Európa-bajnokság kajak-kenu versenyében – írja az MTI.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Pupp Noémi Nádas Bence Kopasz Bálint

Multisport Eb: megvan a magyar kajak-kenu csapat

2022-08-15 19:01:29

Hüttner Csaba szövetségi kapitány kijelölte a müncheni multisport Európa-bajnokság keretén belül csütörtöktől vasárnapig sorra kerülő kajak-kenu kontinensbajnokságra utazó magyar csapatot.

multisport Eb kajak-kenu Eb

Kajak-kenu Eb: aranyérmes Bodonyi Dóra és Noé Bálint is 5000 méteren

2021-06-06 15:19:54

Aranyérmet szerzett Bodonyi Dóra és Noé Bálint is a kajakosok 5000 méteres versenyében a poznani kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Bodonyi Dóra

Kajak-kenu Eb: Tótka Sándor és a női kajaknégyes is aranyérmes

2021-06-06 10:10:15

Aranyérmet szerzett a Lucz Dóra, Kárász Anna, Csipes Tamara, Bodonyi Dóra összeállítású kajaknégyes 500 méteren, valamint Tótka Sándor kajak egyes 200 méteren a poznani kajak-kenu Európa-bajnokságon. Kozák Danuta 500 méteren második lett. A Balla Virág, Takács Kincső kenus duó ezüst-, a Lucz Anna, Kiss Blanka kajak kettes bronzérmet szerzett 200-on.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Tótka Sándor Takács Kincső Lucz Dóra Lucz Anna

Kajak-kenu Eb: magyar érmesek a paradöntőkben

2021-06-05 18:00:05

A paraverseny szombati döntőiben három érmet, egy-egy aranyat, ezüstöt és bronzot szereztek a magyarok a poznani kajak-kenu Európa-bajnokságon.

kajak-kenu Eb Varga Katalin Suba Róbert Kiss Péter Pál

Kajak-kenu Eb: B-döntős 500 méteren a férfi kajak kettes

2021-06-04 18:36:39

A Noé Bálint, Kulifai Tamás kajak kettes a negyedik helyen végzett az 500 méteres verseny pénteki középfutamában, így a B-döntőbe jutott a poznani kajak-kenu Európa-bajnokságon – számolt be róla az MTI.

kajak-kenu Eb kajak-kenu

Kajak-kenu Eb: remek magyar kezdés 500 méteren

2021-06-03 17:49:19

Az 500 méteres előfutamok során hat magyar hajó szállt vízre csütörtökön, a poznani kajak-kenu Európa-bajnokság első napján, s közülük négy egyből döntőbe jutott – írja az MTI.

kajak-kenu Eb Kozák Danuta Kopasz Bálint Bodonyi Dóra Balla Virág

Kajak-kenu Eb: 3+2 magyar egység döntős 1000 méteren

2021-06-03 13:36:14

Öt magyar egység szállt vízre a poznani kajak-kenu Európa-bajnokság csütörtöki nyitónapjának délelőttjén, az 1000 méteres előfutamokban, és közülük háromnak sikerült egyenes ágon bejutnia a döntőbe – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

kajak-kenu Eb

Kajak-kenu: Hihetetlen, hogy ilyen előzmények után újra itt vagyok – Kozák Danuta

2021-06-01 08:00:05

Fizikailag bírná a három versenyszámot, de az Európa-bajnokságon egyesben és párosban induló Kozák Danuta szerint alaposan át kell gondolnia a tokiói programját.

olimpia kajak-kenu Eb kajak-kenu Tokió 2020 Kozák Danuta

Kajak-kenu Eb: Kozák nem indul négyesben, Varga Ádám a párosra koncentrál

2021-05-31 14:39:32

A Magyar Kajak-kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége hétfőn elfogadta a hétvégi gyorsasági és parakenu Európa-bajnokságra utazó csapat névsorát.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Varga Ádám Kozák Danuta Európa-bajnokság

Kajak-kenu: Duisburg helyett Poznanban rendezik az Eb-t

2021-04-26 17:33:09

Duisburg helyett a lengyelországi Poznanban rendezik meg a kajak-kenu Európa-bajnokságot június 3. és 6. között.

kajak-kenu Eb Poznan Duisburg

Kajak-kenu Eb: törölték a júniusi, duisburgi kontinensviadalt

2021-04-18 10:56:30

Törölték a duisburgi kajak-kenu Európa-bajnokságot, amelyet június 2–6. között rendeztek volna meg a német városban.