Találatok a kajak-kenu eb címkére

Találatok száma: 104

Kajak-kenu Eb: aranyérmes Bodonyi Dóra és Noé Bálint is 5000 méteren

2021-06-06 15:19:54

Aranyérmet szerzett Bodonyi Dóra és Noé Bálint is a kajakosok 5000 méteres versenyében a poznani kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Bodonyi Dóra

Kajak-kenu Eb: Tótka Sándor és a női kajaknégyes is aranyérmes

2021-06-06 10:10:15

Aranyérmet szerzett a Lucz Dóra, Kárász Anna, Csipes Tamara, Bodonyi Dóra összeállítású kajaknégyes 500 méteren, valamint Tótka Sándor kajak egyes 200 méteren a poznani kajak-kenu Európa-bajnokságon. Kozák Danuta 500 méteren második lett. A Balla Virág, Takács Kincső kenus duó ezüst-, a Lucz Anna, Kiss Blanka kajak kettes bronzérmet szerzett 200-on.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Tótka Sándor Takács Kincső Lucz Dóra Lucz Anna

Kajak-kenu Eb: magyar érmesek a paradöntőkben

2021-06-05 18:00:05

A paraverseny szombati döntőiben három érmet, egy-egy aranyat, ezüstöt és bronzot szereztek a magyarok a poznani kajak-kenu Európa-bajnokságon.

kajak-kenu Eb Varga Katalin Suba Róbert Kiss Péter Pál

Kajak-kenu Eb: B-döntős 500 méteren a férfi kajak kettes

2021-06-04 18:36:39

A Noé Bálint, Kulifai Tamás kajak kettes a negyedik helyen végzett az 500 méteres verseny pénteki középfutamában, így a B-döntőbe jutott a poznani kajak-kenu Európa-bajnokságon – számolt be róla az MTI.

kajak-kenu Eb kajak-kenu

Kajak-kenu Eb: remek magyar kezdés 500 méteren

2021-06-03 17:49:19

Az 500 méteres előfutamok során hat magyar hajó szállt vízre csütörtökön, a poznani kajak-kenu Európa-bajnokság első napján, s közülük négy egyből döntőbe jutott – írja az MTI.

kajak-kenu Eb Kozák Danuta Kopasz Bálint Bodonyi Dóra Balla Virág

Kajak-kenu Eb: 3+2 magyar egység döntős 1000 méteren

2021-06-03 13:36:14

Öt magyar egység szállt vízre a poznani kajak-kenu Európa-bajnokság csütörtöki nyitónapjának délelőttjén, az 1000 méteres előfutamokban, és közülük háromnak sikerült egyenes ágon bejutnia a döntőbe – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

kajak-kenu Eb

Kajak-kenu: Hihetetlen, hogy ilyen előzmények után újra itt vagyok – Kozák Danuta

2021-06-01 08:00:05

Fizikailag bírná a három versenyszámot, de az Európa-bajnokságon egyesben és párosban induló Kozák Danuta szerint alaposan át kell gondolnia a tokiói programját.

olimpia kajak-kenu Eb kajak-kenu Tokió 2020 Kozák Danuta

Kajak-kenu Eb: Kozák nem indul négyesben, Varga Ádám a párosra koncentrál

2021-05-31 14:39:32

A Magyar Kajak-kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége hétfőn elfogadta a hétvégi gyorsasági és parakenu Európa-bajnokságra utazó csapat névsorát.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Varga Ádám Kozák Danuta Európa-bajnokság

Kajak-kenu: Duisburg helyett Poznanban rendezik az Eb-t

2021-04-26 17:33:09

Duisburg helyett a lengyelországi Poznanban rendezik meg a kajak-kenu Európa-bajnokságot június 3. és 6. között.

kajak-kenu Eb Poznan Duisburg

Kajak-kenu Eb: törölték a júniusi, duisburgi kontinensviadalt

2021-04-18 10:56:30

Törölték a duisburgi kajak-kenu Európa-bajnokságot, amelyet június 2–6. között rendeztek volna meg a német városban.

Kajak-kenu: Szegeden lesz a 2024-es Európa-bajnokság

2021-03-21 13:39:39

Az Európai Kajak-kenu Szövetség (ECA) Szegednek ítélte a 2024-es gyorsasági Európa-bajnokság rendezési jogát. A Maty-éri pálya 22 év után ad majd otthont ismét kontinensviadalnak.

kajak-kenu Eb Szeged

Kajak-kenu: elmarad az idei Európa-bajnokság

2020-08-17 19:47:28

A koronavírus-járvány miatt elmarad a felnőtt kajak-kenu Európa-bajnokság, amely október 15. és 18. között lett volna a romániai Bascovban (Pitesti).

Kajak-kenu: lesz maratoni Eb, Budapest helyett Győr a helyszín

2020-08-05 12:08:57

Szűk két hónappal a verseny rajtja előtt az Európai Kajak-Kenu Szövetség (ECA) értékelte a járványügyi helyzetet, és úgy döntött, hogy október 1-4. között megszervezhető a maratoni Európa-bajnokság Magyarországon. A helyszín ugyanakkor változott, az eseményt Győrben rendezheti meg a magyar szövetség (MKKSZ).

kajak-kenu Eb kajak-kenu Weisz Róbert MKKSZ

Kajak-kenu: a müncheni multisport Eb része lesz a 2022-es kontinensviadal

2020-05-15 16:55:53

A gyorsasági kajak-kenu is bekerült a 2022-es, müncheni multisport Európa-bajnokság programjába, amelyben így most már hat sportág szerepel – adta hírül az insidethegames.biz portál.

multisport Európa-bajnokság kajak-kenu Eb kajak-kenu Schmidt Gábor München Kárai Péter

Kajak-kenu Eb: „Kozák Danuta visszatérése minden várakozást felülmúlt”

2018-06-11 11:28:01

Hüttner Csaba szövetségi kapitány elégedetten értékelt a vasárnap befejeződött belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság után, amelyen a magyar versenyzők remekül teljesítve 15 érmet – hat aranyat, öt ezüstöt és négy bronzot – gyűjtöttek, és az olimpiai számokat tekintve 3-3-2 volt a dobogós mérlegük.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Kozák Danuta Hüttner Csaba

Kajak-kenu Eb: Takács arany-, Lakatos ezüstérmes 5000-en

2018-06-10 18:51:41

A magyar versenyzők egy aranyérmet és egy ezüstérmet nyertek az 5000 méteres számokban, így a küldöttség 6 első, 5 második és 4 harmadik hellyel zárta a vasárnap véget ért belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságot. Az olimpiai számokat tekintve 3–3–2 a mérleg.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Takács Tamara Lakatos Zsanett

Kajak-kenu Eb: egy arany, egy ezüst és két bronz a mérleg 200-on

2018-06-10 13:53:44

A magyar versenyzők egy-egy arany- és ezüst-, valamint két bronzérmet gyűjtöttek a vasárnapi 200 méteres döntőkben a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Kozák Danuta Birkás Balázs Balla Virág Balaska Márk

Kajak-kenu Eb: három arany, összesen öt magyar érem vasárnap délelőtt

2018-06-10 12:31:06

Kozák Danuta K–1 500 méteren, Balla Virág és Devecseriné Takács Kincső C–2 500 méteren, míg Mozgi Milán és Somorácz Tamás K–2 500 méteren nyert aranyérmet a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján. A Medveczky Erika, Csipes Tamara duó második lett K–2 500 méteren, a férfi kajaknégyes pedig bronzérmet szerzett hasonló távon.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Somorácz Tamás Mozgi Milán Medveczky Erika Kozák Danuta

Kajak-kenu Eb: hét magyar hajó a döntőben 200 méteren

2018-06-09 18:04:14

Hét magyar hajó szerepelhet a vasárnapi 200 méteres A-döntőkben a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon.

Kajak-kenu Eb: négy döntős, négy középfutamos magyar egység 200 méteren

2018-06-09 16:31:05

Az előfutamban érdekelt hét magyar egység közül négy középfutamra kényszerül 200 méteren a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon, három hajó ugyanakkor egyből bejutott a vasárnapi döntőbe.