Találatok a Justin Rose címkére

Találatok száma: 8

Golf: amerikai siker Vegasban, váltás a világranglista élén

2018-11-05 10:56:29

Az amerikai Bryson DeChambeau nyerte meg Las Vegasban a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap záruló múlt heti versenyét. Justin Rose is tornát nyert a hétvégén, és ezzel átvette a vezetést a világranglistán.

golf Justin Rose Bryson DeChambeau

Golf: az olimpiai bajnok nyert, 348 millió forintot kaszált

2018-05-28 11:36:11

Az olimpiai bajnok Justin Rose győzött a profi golfozók legrangosabb sorozatának 7.1 millió dollár összdíjazású múlt heti viadalán, az egyesült államokbeli Fort Worth-ben.

Justin Rose PGA golf

Rio 2016: Justin Rose nyerte meg a férfi golfozók versenyét

2016-08-14 21:48:21

A brit Justin Rose nyerte meg a férfi golfozók versenyét a riói olimpián. A sportág 112 év után tért vissza az ötkarikás programba.

golf Rio 2016 Justin Rose

Videó: Iniesta ütőt ragadott, milliókon szeretne így segíteni

2015-06-27 19:42:56

Az FC Barcelona labdarúgójáról, Andrés Iniestáról köztudott, hogy a pályán kívül is igazi zseni. A spanyol válogatott középpályás Szardíniára utazott, ahol csatlakozott Justin Rose angol golfozóhoz, hogy egy jótékonysági versenyen pénzt gyűjtsenek az UNICEF-nek és az Autism Rocks nevű brit szervezetnek, amely a zene segítségével kívánja felhívni a figyelmet az autizmus tudatosságára.

jótékonyság golf Justin Rose Barcelona Andrés Iniesta

Golf, US Open: Justin Rose és egy prímszám különös diadala

2013-06-14 20:25:05

Az angol Justin Rose nyerte meg a profi golfozók idei második kiemelt (major) versenyét, az Ardmore-ban magyar idő szerint hétfő hajnalban véget érő 113. US Opent. A sikerével a világranglista 3. helyére előrelépő Rose életében először nyert majorversenyt. A világelső Tiger Woods – holtversenyben többek között a címvédő, szintén amerikai Webb Simpsonnal – a 32. helyen végzett.

golf US Open golf Tiger Woods Rory McIlroy Phil Mickelson Justin Rose

Egy világbajnokság, amelyből évente négy is van

2012-02-22 09:02:20

A golf sajátos versenyrendszerű sportág, a nemzetközi profi versenyeket földrajzi alapon működő professzionális szövetségek szervezik, és a világbajnokság – amelynek idei sorozatában újra tornát nyert az örökranglistát vezető Tiger Woods – mást jelent, mint általában a többi sportágban. Nézzük, miért!

golf Tiger Woods Keegan Bradley Justin Rose Ian Poulter Hunter Mahan

Golf: a világelső Rory McIlroy megkoronázta gyönyörű évét

2012-11-25 21:56:30

Rory McIlroy nyerte meg a profi golfozók 2012-es európai körversenyének utolsó viadalát, a DP World Tour Championshipet Dubaiban.

golf Rory McIlroy Luke Donald Justin Rose

Golf: az egyik Ryder-hős nyerte meg a milliós viadalt

2012-10-12 17:52:26

A győztes európai Ryder-kupa-csapat egyik tagja, az angol Justin Rose nyerte meg a világ élvonalába tartozó nyolc golfozót felvonultató törökországi meghívásos versenyt, a pénteken véget érő World Golf Finalt.