Találatok a Joao Almeida címkére

Találatok száma: 9

Kerékpár: Vernon nagy sprintet nyert meg, Valter a 86.

2022-03-25 18:42:38

Ethan Vernon győzelmével ért véget az ötödik szakasz az országúti kerékpáros Katalán körversenyen. A La Pobla de Segur és Vilanova i la Geltrú közötti 206 kilométeres szakasz sprintbefutóval ért véget, ebben bizonyult a legjobbnak a Quick-Step brit versenyzője. Valter Attila a mezőnnyel együtt érkezett célba, hivatalosan a 86. lett.

Valter Attila Nairo Quintana Katalán körverseny Joao Almeida Ethan Vernon

Kerékpár: Joao Almeida nyerte a Katalán kör királyetapját

2022-03-24 17:25:06

Az országúti kerékpárosok Katalán körversenyének a La Seu d'Urgell és a Boí Taüll közötti 166.7 km hosszú 4. szakaszán hegyi hajrá döntött: Joao Almeida az utolsó 200 méteren hagyta le Nairo Quintanát – utóbbi ezzel átvette a vezetést összetettben. Valter Attila az utolsó emelkedőn szakadt le a főmezőnytől, végül 14:26 perc hátránnyal a 89. helyen ért fel a 2000 méter fölötti célba.

kerékpár Valter Attila Katalán körverseny Joao Almeida

Kerékpár: portugál siker a luxemburgi körön, Valter a 18.

2021-09-18 22:29:02

A portugál Joao Almeida nyerte meg a kerékpárosok luxemburgi körversenyét, amely szombaton ért véget az ötödik szakasszal. Valter Attila a 18. helyen zárta a viadalt.

országúti kerékpár Valter Attila Joao Almeida

Giro d'Italia: másodszorra összejött a siker O'Connornak

2020-10-21 18:02:31

Ben O'Connor nyerte meg szerdán a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny 17. szakaszát, amelyen Valter Attila 38. lett, míg az összetett élén változatlan különbséggel áll Joao Almeida – írja az MTI.

országúti kerékpár kerékpár Valter Attila Joao Almeida Giro d’Italia Ben O'Connor

Giro d'Italia: Tratnik szökésből nyert szakaszt, Valter a 60.

2020-10-20 17:55:47

Jan Tratnik szökésből nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny 16. szakaszát kedden, amelyen Valter Attila 60. lett, míg az összetett élén Joao Almeida másodpercekkel növelte előnyét – írja az MTI.

országúti kerékpár kerékpár Valter Attila Joao Almeida Jan Tratnik Giro d’Italia

Giro: Almeida maradt rózsaszínben, Kelderman felzárkózott

2020-10-18 17:26:04

Tao Geoghegan Hart nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny 15. szakaszát, míg Joao Almeida előnye csökkent, ám megtartotta első helyét az összetettben. Valter Attila 34. lett a vasárnapi etapon, összetettben pedig a 22. helyen áll – írja az MTI.

országúti kerékpár kerékpár Wilco Kelderman Valter Attila Tao Geoghegan Hart Joao Almeida

Giro: Guerreiro etapsikere; Valter az élmenőkkel jött meg

2020-10-11 17:33:02

Ruben Guerreiro szökésből nyerte meg vasárnap a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny 9. szakaszát, amelyen a portugál Joao Almeida előnye csökkent összetettben. Valter Attila az élmenőkkel célba érve 18. lett – írja az MTI.

országúti kerékpár kerékpár Valter Attila Ruben Guerreiro Joao Almeida Giro d’Italia

Giro: ha sprint, akkor Démare – újabb szakaszt nyert a francia

2020-10-09 17:22:34

Arnaud Démare már a harmadik sprintbefutót nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körversenyen. Az oldalszél által nehezített hetedik szakaszon Joao Almeida megtartotta első helyét összetettben, míg Valter Attila a 72. pozícióban ért célba – írja az MTI.

országúti kerékpár kerékpár Valter Attila Joao Almeida Giro d’Italia Arnaud Démare

Giro: Démare volt a leggyorsabb, Almeida maradt az élen

2020-10-06 17:16:23

A francia Arnaud Démare nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny negyedik szakaszát, amelyen a portugál Joao Almeida megőrizte első helyét összetettben. Valter Attila a mezőnnyel, a 82. helyen ért célba.