Találatok a EJ 2015 címkére

Találatok száma: 67

Európai Játékok: Fábián László szerint elértük a célunkat

2015-06-30 20:05:56

A magyar küldöttség és a Magyar Olimpiai Bizottság is elérte a célját a vasárnap zárult bakui I. Európai Játékokon – mondta Fábián László csapatvezető, a MOB sportigazgatója kedden az M1 aktuális csatornán.

Baki Baku EJ EJ 2015 Európai Játékok Fábián László

8, 4, 8 a magyar nyerőszámok - ez volt az Európai Játékok záró napja

2015-06-28 06:33:56

Az 1. Európai Játékok tizenhatodik, utolsó versenynapján nem sikerült a magyar különítménynek újabb éremmel gyarapítania a „gyűjteményt”. A cselgáncsozóknál a férfi és a női csapat is vereséget szenvedett a bronzmeccsen, így az ötödik helyen végeztek, míg strandlabdarúgóink a hetedikek lettek. A magyar küldöttség nyolc arany-, négy ezüst- és nyolc bronzéremmel a 11. helyen zárta az éremtáblázatot, az utolsó napon a spanyolok lökték ki a mieinket az első tízből.

élő közvetítés záróünnepély Európai Játékok EJ 2015 Baku 2015 Baku

Tóth Krisztiánt elintették a bronztól, nincs újabb érem - ez volt az EJ 15. napja

2015-06-27 06:39:09

Az 1. Európai Játékok 15. versenynapján nem szerzett újabb érmet a magyar küldöttség, mely így 8 arany-, 4 ezüst és 8 bronzérmes mérleggel várja a záró napot. Úszásban Sós Dániel 4., Matyasovszky Dalma és Lavotha Oszkár 5. helyen végzett, cselgáncsban Tóth Krisztián elődöntős volt, de a négy között, majd a bronzmeccsen is kikapott. Ez volt a 15. nap.

élő közvetítés Európai Játékok EJ 2015 Baku 2015 Baku Baki

EJ: az úszókért, a vívókért és a cselgáncsozókért szoríthatunk

2015-06-27 00:21:40

Az 1. Európai Játékok 15. versenynapján a cselgáncsozókért, az úszókért, a vívókért, valamint a strandlabdarúgó-válogatottért szoríthatunk, amely az 5–8. helyért Ukrajnával játszik. A 100 méteres női hátúszás döntőjének Matyasovszky Dalma személyében biztosan lesz magyar résztvevője. Íme, a Bakiban zajló kontinensbajnokság szombati programja!

program Európai Játékok 2015 Európai Játékok EJ 2015 Baku Baki

Szavazás: milyen a sportszakmai értéke az Európai Játékoknak?

2015-06-26 21:34:38

Azerbajdzsán fővárosában, Bakiban rendezik meg az 1. Európai Játékokat. Ön szerint milyen a sportszakmai értéke a kontinensbajnokságnak?

Baki Baku EJ 2015 Európai Játékok Európai Játékok 2015 szavazás

Egy bronzéremmel zártuk a pénteket - ez volt az EJ 14. napja

2015-06-26 06:07:20

Harcsa Zoltán bronza az egyetlen érem, amelyet a magyar küldöttség az 1. Európai Játékok 14. versenynapján fel tudott mutatni. Cselgáncsozóink közül Gercsák Szabina jutott a legtovább, a bronzért mérkőzött, végül ötödik lett. Úszásban Rasovszky Kristóf remek teljesítménnyel negyedik lett 800 m gyorson - úgy, hogy a délelőtti, lassabb futamban versenyzett. Ez volt a 14. nap.

EJ: Harcsa az elődöntőben, az olaszok ellen a homokban – a pénteki program

2015-06-26 00:27:26

Sűrű nap előtt áll a magyar küldöttség az Európai Játékokon. A seregszemle 14. versenynapján úszóink mellett hat dzsúdósunkért, vívócsapatainkért, a kerékpáros Bujáki Bencéért, az elődöntőre készülő ökölvívóért, Harcsa Zoltánért és strandlabdarúgóinkért is izgulhatunk. Íme, a pénteki program!

EJ: Juhász Janka ezüstérmet nyert 1500 méteren!

2015-06-25 16:35:40

Ezüstérmet szerzett Juhász Janka a női 1500 méteres gyorsúszásban a baki Európai Játékokon. A hatalmasat hajrázó magyar lány 22 századdal maradt le az aranyról.

Juhász Janka Európai Játékok EJ 2015 Baku 2015 Baku Baki

EJ: Csernoviczki Éva bronzérmet szerzett az Eb-n

2015-06-25 16:25:29

A baki Európai Játékok keretén belül Európa-bajnoki bronzérmet szerzett Csernoviczki Éva, miután a harmadik helyért vívott összecsapáson ipponnal legyőzte az ukrán Marina Csernjakot.

Európai Játékok EJ 2015 Csernoviczki Éva Baku 2015 Baku Baki

Két ezüsttel, egy bronzzal zártunk - ez volt az EJ 13. napja

2015-06-25 06:42:24

A magyar küldöttség két ezüst- és egy bronzéremmel zárta az 1. Európai Játékok 13. versenynapját. Az ezüstérmesek: Juhász Janka (úszás, női 1500 m gyors), illetve Karakas Hedvig (cselgáncs, női 57 kg). A bronzérmes: Csernoviczki Éva (cselgáncs, női 48 kg). Ez volt a 13. nap.

EJ: hat magyar a tatamin, 12 a vízben – a csütörtöki program

2015-06-24 23:04:32

Csütörtökön hat magyar cselgáncsozó lép színre az Európai Játékokon, és tizenkét úszónk is érdekelt lesz. A baki seregszemle 13. játéknapján újabb mérkőzést vívnak strandlabdarúgóink, a Krausz Gergely, Sárosi Laura vegyes párosunk egy német tollaslabdázó duóval néz farkasszemet, míg Németh András a férfi tőrözők között próbál szerencsét. Íme, a mai program.

EJ: két halálos áldozatot követelt a második súlyos baleset

2015-06-24 12:14:43

Halálos baleset történt még a keddi napon az 1. Európai Játékok főútjának tekinthető Heydar Aliyev sugárúton. Az áldozat egy helyi sofőr, valamint a megnyitó- és záróünnepségért felelős FiveCurrents társaság brit alkalmazottja – jelentette be az EJ hivatalos sajtószolgálata.

halálhír gyász baleset Európai Játékok EJ 2015 Baku

Bonecz Boglárka szerezte az első úszóérmet – ez volt az EJ 12. napja

2015-06-24 06:32:10

Utolsó versenyben maradt ökölvívónk, Harcsa Zoltán bejutott a legjobb négy közé, így érmes, csakúgy, mint Bonecz Boglárka, aki a magyar úszóküldöttség első medálját (bronzot) szerezte meg. Strandlabdarúgó válogatottunk vereséget szenvedett a világbajnok Oroszországtól, vívásban megint korán vége lett a magyar szereplésnek. Ez volt a 12. nap.

EJ: strandfocistáink nagy erőpróbája – a szerdai program

2015-06-24 01:06:07

Szerdán a világbajnok Oroszország ellen kezdi meg szereplését a magyar strandlabdarúgó-válogatott az Európai Játékokon. A Bakiban zajló sportesemény soros versenynapján egy ökölvívó, valamint tollaslabdázók, úszók és vívók is képviselik a magyar színeket.

Európai Játékok EJ 2015 Baku 2015 Baku Baki 12. versenynap

Juhász Janka 6., kínlódás a páston - ez volt az EJ 11. napja

2015-06-23 06:49:32

Juhász Janka 6. helye női 800 méteres gyorsúszásban az Európai Játékok 11. versenynapjának legjobb magyar eredménye. Bokros Blanka a 3., Bonecz Boglárka a 4. idővel jutott döntőbe női 200 pillangón, Matyasovszky Dalma női 200 háton finalista. Vívóinknak nagyon gyenge napja volt férfi kardban és női párbajtőrben, ökölvívóink búcsúztak a nyolc között. Ez volt a 11. nap.

EJ: úszóink és vívóink sűrű napja jön – a keddi program

2015-06-23 00:14:17

Az úszók és a vívók mellett ökölvívók és tollaslabdázók képviselik a magyar színeket a Bakiban zajló I. Európai Játékok keddi versenynapján.

Európai Játékok EJ 2015 Baku 2015 Baku Baki

Rúdugrásban 250 cm, női kalapácsban 18.41 m – ez volt az EJ 10. napja

2015-06-22 07:01:00

Az Európai Játékok 10. versenynapján Ungvári István az orosz Bator Szagalujevvel küzdött meg ökölvívásban a legjobb négy közé jutásért, de veszített, így nem lesz érmes. Péni István és Zwickl-Veres Kata a 7-8. helyen végzett a légpuskások vegyes csapatversenyében, Jambrik István és Nemes Adrienn nem jutott tovább a légpisztolyosoknál. Tollaslabdázóinknál 2 győzelem, 1 vereség a hétfői mérleg. Az atlétika csapatversenyt - a kontinentális negyedik vonal viadala - elképesztő eredmények színesítették. Ez volt a 10. nap.

EJ: pályán a tollasozók, Ungvári négy közé jutna – hétfői program

2015-06-21 19:41:14

Az Európai Játékok 10. versenynapján Ungvári István az orosz Bator Szagulajevvel küzd meg a legjobb négy közé jutásért, sportlövészetben Péni István és Zwickl-Veres Kata, valamint Jambrik István és Nemes Adrienn lesz érdekelt reggel, valamint két tollasozónk is játszik – hétfői EJ-program.

program Európai Játékok EJ 2015 Baku 2015 Baku Baki

EJ: a 8. arany! Aerobikos csoportunk szenzációs volt

2015-06-21 09:18:12

A magyar aerobikos csoport aranyérmet nyert a baki Európai Játékokon. A döntőben szenzációs gyakorlatot bemutató csapat a magyar küldöttség nyolcadik elsőségét szerezte meg.

Azt a nyolcát! Aranyérmes az aerobikos csapatunk – ez volt az EJ 9. napja

2015-06-21 06:50:49

Az Európai Játékok 9. versenynapjának magyar szempontból legszebb pillanata a Szöllősi Panna, Lendvay Dóra, Hegyi Dóra, Farkas Balázs, Bali Dániel aerobik csoport aranyérme volt, de Harcsa Zoltán ökölvívó negyeddöntőbe jutásának is örülhettünk, míg vízilabda-válogatottunk a hetedik helyen végzett.