Találatok a Daniel Taro címkére

Találatok száma: 7

Tenisz: Fucsovics párosban a nyolc közé jutott Genfben

2019-05-21 13:46:25

Fucsovics Márton a japán Daniel Taróval bejutott a negyeddöntőbe a genfi salakpályás férfi tenisztorna páros versenyében.

Fucsovics Márton Daniel Taro

Tenisz: egy nap alatt két ellenfelet pipált ki a japán

2018-08-23 11:39:02

A japán Daniel Taro két mérkőzést nyert szerdán az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz WTA New Haven Daniel Taro ATP Winston-Salem

Tenisz: Daniel volt Isztambul ura, először nyert tornát

2018-05-06 18:34:53

A hazai közönség előtt szereplő Joao Sousa nyerte meg az estorili férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben legyőzte az amerikai Frances Tiafoe-t. A 29 éves bajnok pályafutása során harmadszor diadalmaskodott ATP-versenyen.

tenisz Joao Sousa Daniel Taro Alexander Zverev ATP-torna

Tenisz: Karlovic megszenvedett japán ellenfelével Houstonban

2018-04-10 22:11:53

Alaposan megnehezítette a veterán Ivo Karlovic dolgát a japán Daniel Taro a Houstonban zajló, 623 710 dollár összdíjazású salakpályás tenisztorna első fordulójában, mivel az első szettet csak rövidítésben tudta megnyerni a 39 éves horvát. A másodikat már gyorsabban behúzta az egykor a világranglista 14. helyén álló Karlovic – a második fordulóban a viadal eddigi legnagyobb meglepetését szolgáltató Denis Kudla lesz az ellenfele, aki az első körben az ötödik helyen kiemelt Fernando Verdascót búcsúztatta.

Tenisz Ivo Karlovic Houston Daniel Taro ATP

Tenisz: szettlabda Federer ellen, Djokovics búcsúzott

2018-03-12 00:16:47

A világelső Roger Federer bejutott a legjobb 32 közé az Indian Wells-i férfi tenisztornán, mivel a 2. fordulóban 6:3, 7:6-ra legyőzte az argentin Federico Delbonist. A mérkőzést már egy nappal korábban elkezdték, de esőszünet miatt 6:3, 2:2-nél félbeszakadt az összecsapás. A folytatásban az argentinnak a rövidítésben szettlabdája is volt, de a svájci klasszis fordított.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Federico Delbonis Daniel Taro

US Open: Nadal bealudt, de végül simán továbbjutott

2017-09-01 07:00:27

Az első helyen kiemelt Rafael Nadal a rossz kezdés után végül simán, négy szettben legyőzte a japán Daniel Tarót, ezzel bejutott a US Open harmadik fordulójába.

tenisz US Open Rafael Nadal Daniel Taro

Roland Garros: végzetes esőszünet, Fucsovics kiesett

2015-05-20 17:26:47

A Francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) férfi egyes selejtezőjének második fordulójában Fucsovics Márton 6:3, 6:1-re kikapott a japán Daniel Tarótól, így kiesett. A magyar játékos az esőszünet (4:3) után már csupán egy játékot nyert meg.