MLS: igazi zlatanos kezdés, Ibra bombagóllal debütált – videó

2018.03.31. 23:01
Zlatan Ibrahimovic az első MLS-meccsén csereként pályára lépve döntötte el a Los Angeles-i derbit a Galaxy és a Los Angeles FC között: a 71. percben beálló svéd támadó két góljával fordítottak a hazaiak (4–3). A 36 éves csatár első találata ráadásul nem akármilyenre sikerült...

Nem meglepetés, hogy Ibrahimovic betalált az első meccsén: az MLS előtt gólt szerzett annak idején a debütálásán a Premier League-ben, a Serie A-ban, a La Ligában, a Ligue 1-ban és a Bajnokok Ligájában is. Ezúttal pedig nem akármilyet: közel 35 méterről emelt a hálóba pazar helyzetfelismeréssel, miután a 71. percben beállt csereként – csapata ekkor még 3–1-es hátrányban volt...

Ha már ott volt, megszerezte rögtön a második gólját is: a korábbi Chelsea-védő, Ashley Cole bal oldali beadásánál előzte meg a védőjét meg a kapust is, és stukkolt a hálóba. Ezzel a 91. percben szerzett találattal a Los Angeles Galaxy 4–3-ra megnyerte a mérkőzést.