Azerbajdzsán: a Lokitól távozó légiós a volt újpesti csapatánál

Vágólapra másolva!
2013.02.16. 06:41
Az azeri élvonalban szereplő Simurq Zaqatala labdarúgócsapatában folytatja pályafutását a DVSC-Tevától távozó bosnyák légiós, Nenad Kiso.

A 23 éves védekező középpályás szeptemberben érkezett a Lokihoz Izraelből, a Hapoel Beer-Shevától, ám nem tudott maradandót alkotni, így a szezon végeztével szerződést bontottak vele.

A korábban a bosnyák korosztályos válogatottban rendszeresen szereplő labdarúgó az NB I-ben egyetlen percet sem kapott, az NB II-es DVSC-DEAC-ban 7 meccsen 630 percet játszott, gólt nem szerzett.

Kiso a szezon végéig kötött szerződést az azeri csapattal, amelyben a magyar szurkolók számára is ismerős honfitárs fogadta: Mario Bozsics, aki korábban a Videotonban és Újpesten is meghatározó embernek számított (126 mérkőzés/15 gól az NB I-ben).

 

Legfrissebb hírek

Batik gólja elég volt a Debrecennek a győzelemhez

Labdarúgó NB I
7 órája

NB I: öt év után várja az Újpest újra az élről a 2. fordulót

Labdarúgó NB I
15 órája

A Ferencváros dolgozik Lisztes kölcsönvételén – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.07.31. 11:45

Az NB I-ben csökken a légiósok aránya, de a bajnokság becsült értéke is

Labdarúgó NB I
2025.07.30. 16:58

Távozott a Kisvárda szerb támadója

Labdarúgó NB I
2025.07.30. 14:56

Megint igazolt a Fradi, újabb spanyol Debrecenben, változások az MTK-nál – körkép

Labdarúgó NB I
2025.07.30. 13:00

Légiósok: lengyel klub jelentkezett be a magyar szélsőért

Légiósok
2025.07.30. 09:16

A KTE alapembere az NB I-be igazolna, de jelenleg csak a vármegyei bajnokságra készülhet

Labdarúgó NB II
2025.07.29. 11:27
Ezek is érdekelhetik