Babos Gábor, az NEC kapusa bízik benne, hogy együttese a holland bajnokság első három fordulója után kilenc ponttal áll majd.
„Nagyon fontos, hogy jól sikerüljön a rajtunk, és megnyerjük első három mérkőzésünket. A Venlo, a Willem II és az Excelsior utáni meccsek után kilenc ponttal kellene állnunk" – nyilatkozta Babos a Voetbal Internationalnak.
Az NEC az első fordulóban 1–0-ra megverte Tóth Balázs együttesét, a Venlót, holnap pedig a Willem II otthonába látogat.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






