NB II: szerződést hosszabbított a magyar bajnok védő az ETO-val

2021.06.15. 15:09
null
Lipták Zoltán szerződést hosszabbított (Fotó: eto.hu)
A 36 esztendős Lipták Zoltán szerződést hosszabbított a labdarúgó NB II-ben szereplő ETO FC Győrrel – számolt be róla a klub honlapja.

A csapat rangidős játékosa újabb egy évre kötelezte el magát az ETO-nál. A 2020–2021-es kiírásban az NB II-ben 34 mérkőzésen lépett pályára és 8 góllal segítette a csapatot.

Lipták Zoltán tavaly nyáron érkezett az ETO FC Győrhöz. Korábban, pályafutása során már futballozott Győrben, emellett megfordult Pápán, a Videotonban, Újpesten, a DVTK-ban, és Gyirmóton is, illetve légióskodott az akkoriban másodosztályú angol Southamptonban.

Két NB I-es bajnoki aranyat szerzett – egyet a Videotonnal (2011), egyet a Győri ETO-val (2013), kétszer pedig ezüstérmet akasztottak a nyakába.
Legfrissebb hírek

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC

Jégkorong
2026.06.11. 17:27

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

Vb 2026: szerződést hosszabbított a skót szövetségi kapitány

Foci vb 2026
2026.05.28. 14:47

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35

A Debrecen legyőzésével biztossá tette bajnoki címét a Győri Audi ETO!

Kézilabda
2026.05.24. 19:37
Ezek is érdekelhetik