Videó: Kimásztam a ketrecből, ezért küldtek el - Horváth Ferenc

2013.10.04. 23:05
A Debrecen–Paks (2–2) NB I-es bajnokin a vendégek vezetőedzőjét, Horváth Ferencet elküldték a kispadtól, mert elmondása szerint „kimászott a ketrecből". Amúgy a játékkal és az eredménnyel is elégedett. A paksiak gólkirályjelöltje, Simon Attila a büntetőjét panenkázva lőtte a kapuba – erről annyit mondott, hogy 3–0-nál máshogy rúgta volna. Kondás Elemér, a Debrecen mestere kihagyott helyzetekről beszélt.

Legfrissebb hírek

Yamal megszerezte első vb-gólját; Zöld-foki-szigetek újabb csodát tett – a 11. játéknap 12 gólja egy helyen

Foci vb 2026
15 órája

Két gól az első két percben, Brazília hármat vágott – a kilencedik játéknap 7 gólja egy helyen

Foci vb 2026
2026.06.20. 08:56

Történelmi piros lap: szájeltakarásért állították ki Miguel Almirónt – videó

Foci vb 2026
2026.06.20. 06:17

65 másodperc után szerzett góllal Paraguay búcsúztatta Törökországot – videó

Foci vb 2026
2026.06.20. 05:46

Ezzel a két góllal nyertek az amerikaiak Ausztrália ellen – videók

Foci vb 2026
2026.06.19. 21:29

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

Videó: már most kettővel több kiállítás van a 2026-os vb-n, mint Katarban

Foci vb 2026
2026.06.19. 01:35

Jonathan David triplázott, megvan a vb első szabadrúgásgólja – videó

Foci vb 2026
2026.06.19. 00:56
Ezek is érdekelhetik