Kézi: Ki a bulizósabb? És a lustább? – kérdezz-felelek Mörkkel és Oftedallal
Meglátogattuk a Győri Audi ETO női kézilabdacsapatának két norvég játékosát, Nora Mörköt és Stine Bredal Oftedalt, akik az NSO Tv kamerája előtt többek között a címben szereplő könnyedebb kérdésekre is válaszoltak. A két barátnő nemcsak saját magáról, illetve a másikról mondta el a véleményét, mivel „mentőövként” edzőjüket, Ambros Martínt is megadtuk válaszlehetőségként.
Természetesen komolyabb témák is szóba kerültek, a hosszabb interjút IDE kattintva olvashatják.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







