Férfi kézi BL: kikapott idegenben a Telekom Veszprém

2021.09.23. 20:20
Címkék
A férfi kézi Bajnokok Ligájában 32–29-re kikapott a Telekom Veszprém a lengyel Kielce otthonában.

A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
Lomza Vive Kielce (lengyel)–Telekom Veszprém 32–29 (17–12)

A csoport másik mérkőzésén
Porto (portugál)–Flensburg (német) 28–27
Barca (spanyol)–Motor Zaporizzsja (ukrán) 36–25
PSG Handball (francia)–Dinamo Bucuresti (román) 41–30

Legfrissebb hírek

Így állunk most a továbbjutók terén

Foci vb 2026
1 perce

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
4 perce

A spanyol titok nyomában – Farkas Norbert publicisztikája

Spanyol labdarúgás
8 perce

A bakelit varázsa – Malonyai Péter jegyzete

Foci vb 2026
8 perce

Svájc győzelemmel csoportelső, Kanada is továbbment, Bosznia-Hercegovina még reménykedhet

Foci vb 2026
28 perce

Neymar csak a kispadon a braziloknál, Clarke új belső védőt küld pályára a sorsdöntő meccsen

Foci vb 2026
28 perce

Svájc nyerte a B-csoportot, de Kanadának is összejött a történelmi továbbjutás

Foci vb 2026
29 perce

Élnek a bosnyák remények: Dzekóék legyőzték és kiejtették Katart

Foci vb 2026
34 perce
Ezek is érdekelhetik