D. S. B.
2022.09.15 20:38 Frissítve: 2022.09.16 16:10

Férfi kézi BL: izgalmas meccsen verte meg a PSG-t a Veszprém!

Hazai pályán a francia Paris Saint-Germain ellen kezdte meg a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2022–2023-as idényét a Telekom Veszprém. A magyar rekordbajnok az első félidőben négygólos hátrányban is volt, de még a szünet előtt ledolgozta, majd a térfélcsere után Rasmus Lauge és Jahja Omar vezérletével kiharcolta a győzelmet is (36–34).

ÖSSZEFOGLALÓ ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉS IDE KATTINTVA OLVASHATÓ!

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
Telekom Veszprém–Paris Saint-Germain (francia) 36–34 (17–17)

Veszprém, Veszprém Aréna, 5140 néző. Vezette: Marin, I. García (spanyolok)

2022.12.04 09:53:35

Kézilabda nemzetisport.hu

Gyengén kezdett a CSM, majd belelendült a játékba Omoregie és Pintea, erre nem volt ellenszere Elekéknek.

2022.12.03 17:38:05

Többen is világklasszis teljesítménnyel rukkoltak elő a magyar együttesből, kikapott a román csapat.

2022.11.30 20:07:21

Először kapott ki a magyar csapat a BL mostani idényében, harmadszorra nem sikerült megverni a horvátokat.

2022.11.30 18:26:34

A hazai kilencgólos győzelem után egy héttel idegenben nyolccal nyertek a Tisza-partiak.

2022.11.23 18:20:57

Megvalósult a szegediek célja a Celje ellen és simán nyertek, megszerezve ezzel második győzelmüket a BL-ben.