Női kézi MK: A Fradi nem volt ma extra, de ha holnapig játsszuk, akkor sem tudjuk megnyerni – Tóth Gabriella

PUSZTAI VIOLAPUSZTAI VIOLA
Vágólapra másolva!
2024.03.09. 20:10
null
A címvédő Ferencváros végig vezetve nyert a Mosonmagyaróvár ellen a női kézilabda Magyar Kupa második elődöntőjében. A mérkőzés után Klujber Katrin és Tóth Gabriella értékelt.

„Valószínűleg, ha holnapig játsszuk, akkor sem tudjuk megnyerni, pedig én azt gondolom, hogy ez a Fradi nem volt ma sem olyan extra. Benne lehetetett volna az, hogy ennél is szorosabb meccset játszunk, de a végeredmény akkor is ugyanaz” – mondta Tóth Gabriella, a Mosonmagyaróvár irányítója. 

Videónkban arról is beszél, milyen extra kellett volna a saját csapatától, hogy felülmúlja a Ferencvárost, illetve a DVSC elleni bronzmeccsről is szó esik. Klujber Katrinnal inkább már a döntőről beszélgettünk, hiszen a fővárosi zöld-fehérek zsinórban harmadszor nyerhetik meg a Magyar Kupát, ráadásul ismét a Győr lesz az ellenfelük. Ezen kívül az is szóba kerül, mennyit jelentett az FTC-nek Andrea Lekics visszatérése a pályára. 

NŐI KÉZILABDA MAGYAR KUPA 
NÉGYES DÖNTŐ, TATABÁNYA
ELŐDÖNTŐ
Motherson Mosonmagyaróvári KC–FTC-Rail Cargo Hungaria 25–29 (10–14) 

 

Legfrissebb hírek

Janurik Kinga: Most itt vagyok, és ez a legfontosabb!

Kézilabda
9 órája

Ráérzett a Fradi gyenge pontjára a CSM Bucuresti

Kézilabda
17 órája

Bukarestben is kikapott a Ferencváros a női kézi BL-ben

Kézilabda
2025.09.14. 17:37

Női NB I: a Ferencváros nyolcgólos meccsen győzött az Újpest ellen

Labdarúgó NB I
2025.09.14. 16:18

Tizenöt gólt szerzett a Ferencváros Magyar Kupa-meccsen Szarvaskenden

Labdarúgó NB I
2025.09.13. 17:50

Férfi vízilabda Magyar Kupa: 18 gólos sikert aratott a BVSC és a Fradi is

Vízilabda
2025.09.12. 20:31

Izraelben folytatja a Ferencvárossal szerződést bontó támadó – hivatalos

Minden más foci
2025.09.12. 17:14

Vereség Oslóban, nehéz helyzetből várja a visszavágót a Ferencváros a női BL-selejtezőben

Bajnokok Ligája
2025.09.11. 20:56
Ezek is érdekelhetik