Női kézi: „A szívem fáj”; „Csak szépet kaptunk” – a szurkolók Görbiczről és Amorimról
A biztosan bronzérmes Mosonmagyaróvár ellen zárta a női kézilabda NB I-et az ezüstérmes Győri Audi ETO KC. A találkozó után búcsúzhatnak el a szurkolók a visszavonuló Görbicz Anitától, illetve az Oroszországba távozó Eduarda Amorimtól. A mérkőzés előtt beszélgettünk a győri szimpatizánsokkal a két játékosról.
GÖRBICZ A TALÁLKOZÓ UTÁN
A MÉRKŐZÉS UTÁNI BÚCSÚZTATÁS
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







