Női kézi: Én is vállalom a felelősséget a kudarcért – Pálinger
Németh András a Magyar Kézilabda-szövetség szerdai sajtótájékoztatóján megerősítette: immár nem ő a női válogatott szövetségi kapitánya. A sajtótájékoztatón Pálinger Katalin, az MKSZ alelnöke is beszélt a csapatról és a döntésről. Az NSO Tv felvétele.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







